ТОП-10 методів виведення з запою

Листопад 25, 2018

человек в запое
Однією з регулярно повторюваних стадій хронічного алкоголізму є запій – період, при якому алкоголік 5-7 діб вживає спиртне без перерви, не приходячи до більш-менш адекватний стан. Запійний алкоголізм притаманний навіть тим, хто де-факто не є залежним – тобто може не вживати ні краплі алкоголю довгий час, а потім на кілька днів «відірватися» від реальності і почати зловживати. Після 3-5 днів людина знову приходить до тями і не п’є до наступного разу.

Зміст:

 1. Коли потрібен вивід із запою?
  1.1 Основні способи виведення з запійного стану
  1.2 Як здійснюється виведення з запою в реабілітаційному центрі?

Коли потрібне виведення із запою?

Запій завдає непоправної шкоди психіці, руйнує здоров’я. У цей період організм настільки «пересищается» спиртним, що печінка вже не в змозі переробити його. Це призводить до найсильнішої інтоксикації, яка може закінчиться паралічем, інсультом, інфарктом або летальним результатом. Виходом з такої ситуації стає процедура насильницького виведення людини з цього стану. Її завдання полягають в:

 • зняття похмільного синдрому;
 • виведення з запою;
 • тотальної очищення організму;
 • розрідженні крові;
 • відновленні функцій внутрішніх органів, в першу чергу, печінки;
 • психологічної допомоги, націленої на те, щоб людина зважилася кинути пити.

Основні способи виведення з запійного стану

Всі способи допомоги при пияцтві можна розділити на дві категорії – альтернативні і медичні.

До альтернативних практик відносяться:

 • народні засоби – відвари, настоянки і розчини на основі лікарських трав і інших ліків, які вживаються в домашніх умовах;
 • способи з нетрадиційної області – змови, магічні ритуали, поїздки до святих місць, походи до екстрасенсів і священиків;
 • медикаментозні процедури – прийом спеціальних ліків і крапель, що прискорюють метаболізм, постановка крапельниць, які сприяють очищенню організму від спиртовмісних продуктів, призначення вітамінно-мінеральних комплексів.

Про нетрадиційний підхід сперечатися не будемо, він не доведений науково, а значить перевірити дієвість «змови» просто нереально. Що стосується впливу за допомогою лікарських відварів, то воно допустимо, але тільки за умови, що мова йде про людину, яка не є алкоголіком. Тобто про те, хто йде в 2-5-денні запої з періодичністю 1-2 рази на рік, не вживаючи між ними.

Якщо ж запійний алкоголізм діагностований у особи з хронічною аддикцією, і всі ознаки вказують на прогресування залежності, необхідно звертатися до фахівців.

Як здійснюється виведення з запою в реабілітаційному центрі?

На жаль, в нашій країні поки переважають ненаукові підходи до вирішення проблеми. Це пов’язано з тим, що обивателям ще складно прийняти алкоголізм як хворобу, що вимагає кваліфікованого поетапного лікування і тривалої реабілітації. Подібні помилки підштовхують до неправильних дій, але, природно, самостійно вилікувати алкоголізм не вдається, так само, як і без ризику вивести людину із запою.

Відмінні результати дає звернення до фахівців – наркологи щодня стикаються з цією проблемою і можуть надати допомогу в диспансері і на дому. У клініках для роботи з пацієнтами застосовуються сучасні швидкодіючі препарати, які не викликають побічних ефектів і дозволяють в стислі терміни привести його в норму. Алкозалежним призначається і паралельна терапія, що сприяє відновленню функцій внутрішніх органів і їх нормальної життєдіяльності. Також в хороших наркологіях аддиктам пропонується подальше лікування або кодування від алкоголізму, а їх родичам – консультації психотерапевтів.

Так, сьогодні існує чимало клінік, що пропонують дану послугу, тому при виборі конкретного установи, потрібно врахувати її практичний досвід і якість проведення процедури, виражене в кількості видужали. Ми пишаємося своєю статистикою і беремося за найскладніші випадки, показуючи результат, навіть коли рідні та близькі вже «склали руки» Тому, звертайтеся до нас, ми знаємо, що зуміємо допомогти!

NULL NULL

Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця