MED-ZAHID
Лікування всіх видів залежностей в наркологічній клініці Мед-Захід
Зроби правильний вибір!
Послуги які надає наш центр

Наркологічний центр «MED-ZAHID»


Наркологічний центр “Мед-Захід” – це місце, де люди не просто позбавляються від психологічної або фізичної залежності (наркотичної), а знаходять шанс почати нове повноцінне життя.

У наші дні, на жаль, зіткнутися з залежністю від-на-віч може кожен. І в даному випадку вкрай важливо якомога швидше звернутися за підтримкою до професіоналів, а не чекати розвитку і закріплення залежності в житті людини.

Завдяки багаторічному досвіду роботи і штату кваліфікованих фахівців ми здійснюємо комплексний підхід для надання всебічної допомоги в позбавленні від залежностей і уникнення рецидивів.
“Більше 11 років мы допомагаємо людям звільнитися від будь-якого виду залежності.”
— Наркологічна клініка MED-ZAHID
Про насСьогодні наркологічний центр має в своєму арсеналі тільки кращих фахівців, які на практиці довели рівень свого професіоналізму та сумлінності.


 • 11 років успішного досвіду по лікуванню різних залежностей;
 • Більше 2500 здорових і вільних від залежностей людей;
 • Більше 30 досвідчених фахівців в різних областях;
 • Представництво в кожному обласному місті;
 • Високий рівень послуг, що надаються;
 • Сучасні програми реабілітації;
 • Дружня атмосфера, яка сприяє швидкому одужанню;
 • Анонімне лікування хворих;
 • Цілодобова консультація нарколога;Круглосутна підтримка

Висока кваліфікація


Штат центру складається з професійних спеціалістів, котрі віддані своїй справі та готові в будь-який момент надати вчасно і професійно допомогу кожному пацієнту


Комплексний підхід


Для боротьби з залежністю ми використовуємо різноманітні способи та методи впливу, працюючи як на фізичному, так і психологічному рівні


Багаторічний досвід


Завдяки великому досвіду і успішним результатам роботи ми маємо чітке розуміння практичних методик та пошуку оптимальних рішень для кожного конкретного випадку


Робота з близькими


Окрему увагу ми приділяємо роботі з рідними та близькими залежних, надаючи необхідну консультацію та допомагаючи відновити повноцінні сімейні відношення


Філіали


Ми працюємо на тереторії всієї України та готові цілодобово надати будь-яку необхідну вам допомогу і консультацію.↑ Вверх   |   Всі філіали →

Відгуки


 • Кирил
  Мене звуть Кирил, мені 32 роки. Я вживав різні наркотики близько 12 років. Протягом цього часу я втратив все що мав, у всіх сферах мого життя. Через брехню, злочини і безвідповідальність я втратив роботу і довіру друзів. Я виніс з квартири, де жив з батьками, все золото і продав побутову техніку. Рідні були розчаровані моєю поведінкою і напевно взагалі моїм життям. Я довгий час вірив що можу кинути і намагався боротися з цим самостійно, але результату це не давало. Кілька разів я лежав в наркологічному диспансері, але після закінчення курсу детоксикації та по поверненню додому, все починалося знову. Я вже не знав що робити і як з цим боротися. Мої батьки запропонували мені поїхати в реабілітаційний центр. Я вирішив спробувати і у мене все вийшло. На даний момент я тверезий вже 4 роки. Я навчився жити без наркотиків. Тепер у мене є хороша робота, багато хороших і вірних друзів, відносини з рідними природно теж налагодилися. Можна сказати цей центр врятував моє життя. Дякую Вам за це.
 • Антон
  Доброго дня! Я дуже вдячний всім співробітникам цього наркологічного центру за їх професіоналізм! Останні кілька років, я дуже багато вживав алкоголь. Від цього моє життя сильно змінилася, звичайно ж не в кращу сторону. Мене звільнили з добре оплачуваної роботи, моя сім'я майже розпалася. Один мій знайомий порадив звернутися в наркологічний центр Med-Zahid. Я радий що я потрапив саме сюди! Зараз у мене все добре. Дякуємо.
 • Нікіта
  Я почав вживати в 17 років. Це були таблетки «трамадол». Потім спробував «гвинт», потім «ширку» і тут понеслося. Я вдарився в усі тяжкі. Почав красти і мене посадили. Коли звільнився то протримався без наркотиків недовго і знову зірвався. Потім знову в'язниця і черговий зрив. На реабілітацію я потрапив в 28 років. Вважаю що пройшов успішно. Зараз у мене є своя сім'я, хороша робота. Я щасливий! Спасибі центру за все !!!
 • Світлана
  Мій син вживав наркотики протягом 6 років! Це були жахливі 5 років нашого життя! Крадіжка, обман, маніпуляції, скандали, крики, сльози, страх і звичайно ж розчарування. Чого ми тільки не пробували що б зупинити це безумство. Кодування, наркологія, гіпноз, монастирі, змови ... і все безуспішно. Чесно кажучи я вже не вірила в те що йому щось допоможе! Але цей кошмар закінчився, коли мій брат знайшов цей центр. Нас проконсультували і син поїхав на реабілітацію. Було нелегко але він впорався. Зараз він тверезий вже три роки. Одружився. Слава Богу за це! І за такі центри які допомагають людям повернутися до повноцінного життя.
 • Андрій
  Мене звати Андрій. Люди, які мене знали раніше, дивуються і не вірять, що такі зміни можливі. Вдячний центру і людям які мені допомагали адаптуватися і придбати спокій і впевненість в тому, що я зможу в свої 37 років почати все заново і стати повноцінним членом суспільства! Сам би я не впорався! Зараз у мене все добре.
 • Артем
  Привіт, мене звати Артем, я вживав наркотики з раннього дитинства, все почалося з пива і сигарет, і дійшло до 10 уколів у день, мої батьки боролися з моєю хворобою як могли, кілька разів відправляли мене в Косачівку, але звідти я повертався і знову починав ... потім я потрапив в цей центр, тут зі мною працювали психологи, цілими днями проводили групи на яких були присутні такі залежні як я, завдяки постійному спілкуванню з хлопцями та психологами у мене з'являвся здоровий глузд і я прийняв рішення лікуватися. Дякую центру і моїй мамі!


Наші сертифікатиМи знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо!

Лікування від алкоголізму та наркоманії в НЦ “Мед-Захід”

Наркологічний центр “Мед-Захід” надає кваліфіковану допомогу в позбавленні від наркотичної, алкогольної та інших видів залежностей. Фахівці клініки мають високий рівень професіоналізму і багатий досвід лікування алкозалежних та наркозалежних.

Наркологічна клініка – це ваш надійний союзник в боротьбі із залежністю!

Побороти залежність самостійно дуже складно, а часом і взагалі не можливо. Саме тому так важливо вчасно звернутися за допомогою до професіоналів. У нашій клініці створені всі умови для якнайшвидшого і повного позбавлення від залежностей.

Методи лікування від наркотиків, алкоголю та інших залежностей

Згідно з даними статистики ВООЗ Україна займає лідируючі позиції серед країн Європи за кількістю залежних. Саме тому питання якісного та ефективного лікування наркозалежних є вкрай важливим.

Спосіб лікування і програма реабілітації в нашому центрі ґрунтуються на сучасних підходах, ефективних методиках і діючих практиках. Головне завдання центру – повернути залежну людину до повноцінного життя.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...