Наркологічний центр «MED-ZAHID»

Наркологічний центр “Мед-Захід” – це місце, де люди не просто позбавляються від психологічної або фізичної залежності (наркотичної), а знаходять шанс почати нове повноцінне життя.

У наші дні, на жаль, зіткнутися з залежністю від-на-віч може кожен. І в даному випадку вкрай важливо якомога швидше звернутися за підтримкою до професіоналів, а не чекати розвитку і закріплення залежності в житті людини.

Завдяки багаторічному досвіду роботи і штату кваліфікованих фахівців ми здійснюємо комплексний підхід для надання всебічної допомоги в позбавленні від залежностей і уникнення рецидивів.

“Більше 11 років мы допомагаємо людям звільнитися від будь-якого виду залежності.”
— Наркологічна клініка MED-ZAHID

Про нас


Сьогодні наркологічний центр має в своєму арсеналі тільки кращих фахівців, які на практиці довели рівень свого професіоналізму та сумлінності.

 • 11 років успішного досвіду по лікуванню різних залежностей;
 • Більше 2500 здорових і вільних від залежностей людей;
 • Більше 30 досвідчених фахівців в різних областях;
 • Представництво в кожному обласному місті;
 • Високий рівень послуг, що надаються;
 • Сучасні програми реабілітації;
 • Дружня атмосфера, яка сприяє швидкому одужанню;
 • Анонімне лікування хворих;
 • Цілодобова консультація нарколога;

Круглосутна підтримка

Висока кваліфікація

Штат центру складається з професійних спеціалістів, котрі віддані своїй справі та готові в будь-який момент надати вчасно і професійно допомогу кожному пацієнту

Комплексний підхід

Для боротьби з залежністю ми використовуємо різноманітні способи та методи впливу, працюючи як на фізичному, так і психологічному рівні

Багаторічний досвід

Завдяки великому досвіду і успішним результатам роботи ми маємо чітке розуміння практичних методик та пошуку оптимальних рішень для кожного конкретного випадку

Робота з близькими

Окрему увагу ми приділяємо роботі з рідними та близькими залежних, надаючи необхідну консультацію та допомагаючи відновити повноцінні сімейні відношення

Філіали

Ми працюємо на тереторії всієї України та готові цілодобово надати будь-яку необхідну вам допомогу і консультацію.

↑ Вверх   |   Всі філіали →
Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо!

Лікування від алкоголізму та наркоманії в НЦ “Мед-Захід”

Наркологічний центр “Мед-Захід” надає кваліфіковану допомогу в позбавленні від наркотичної, алкогольної та інших видів залежностей. Фахівці клініки мають високий рівень професіоналізму і багатий досвід лікування алкозалежних та наркозалежних.

Наркологічна клініка – це ваш надійний союзник в боротьбі із залежністю!

Побороти залежність самостійно дуже складно, а часом і взагалі не можливо. Саме тому так важливо вчасно звернутися за допомогою до професіоналів. У нашій клініці створені всі умови для якнайшвидшого і повного позбавлення від залежностей.

Методи лікування від наркотиків, алкоголю та інших залежностей

Згідно з даними статистики ВООЗ Україна займає лідируючі позиції серед країн Європи за кількістю залежних. Саме тому питання якісного та ефективного лікування наркозалежних є вкрай важливим.

Спосіб лікування і програма реабілітації в нашому центрі ґрунтуються на сучасних підходах, ефективних методиках і діючих практиках. Головне завдання центру – повернути залежну людину до повноцінного життя.

До кожного пацієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід у підборі оптимального формату допомоги та способу лікування. Завдяки медичному обстеженню та результатам аналізів визначається ступінь завданої шкоди організму хворого. Перед початком лікування підписується договір і при необхідності допускається проходження всіх етапів реабілітації анонімно. У такому випадку інформація про дані пацієнта, аналізи та історію хвороби є конфіденційною.

Позбавлення від залежності – це цілий процес, який безпосередньо залежить від тривалості хвороби і рівня шкоди завданої організму. Тому ціна на лікування формується відповідно до обраного і необхідного хворому формату.

Етапи лікування в наркологічному центрі

Найдієвішим варіантом лікування є стаціонар, де пацієнт проходить кілька етапів, а саме:

 • детоксикація усього організму;
 • медикаментозне лікування для придушення теги до наркотиків або алкоголю;
 • реабілітація для запобігання можливих рецидивів.

Алкозалежність та наркозалежність формуються і багато в чому проявляються на психологічному рівні. Саме тому протягом усього лікування окрема увага приділяється роботі з психологом. Визначивши яка конкретно проблема стала першопричиною залежності легше надати потрібну допомогу пацієнту.

Сучасні наркологічні центри приділяють особливу увагу соціальній адаптації пацієнта після проходження основного курсу лікування. Це допомагає як хворому, так і його родичам повернутися до нормального повноцінного життя, створити нові правильні звички, зробити повну переоцінку цінностей, побудувати нові зв’язки у суспільстві і не сприймати нарко або алкозалежність як вирок на все життя.

Наш реабілітаційний центр гарантує сумлінне ставлення, якісне медикаментозне лікування і професійну психологічну підтримку пацієнту і його близьким.

Записатися на безкоштовну консультацію до фахівця, а також дізнатися вартість послуг центру ви можете зателефонувавши нам.