Методи і засоби лікування алкоголізму

Листопад 2, 2018

 

Лечение от алкоголизмаДовгий час ментальність наших співвітчизників сприймала алкоголізм як щось звичайне і повсякденне. Ніхто, крім лікарів, не визнавав його за хворобу, він вважався «поганою звичкою», засобом зробити дозвілля більш цікавим і різноманітним або заспокоїти душевний біль. Лікування від алкоголізму взагалі не розглядалося як єдиний спосіб допомоги залежній людині – члени родини поступово змірялися з присутністю алкоголіка і, навіть, покривали його мерзенні вчинки перед оточуючими.
Сьогодні ставлення до алкоголізму корінним чином змінилося – аддикція від «пляшки» вже розглядається як хвороба, а свою допомогу в позбавленні від неї пропонують спеціалізовані клініки лікування алкоголізму.

Методи лікування алкоголізму

На сьогоднішній день існує декілька дієвих механізмів роботи з алкозалежними особами:
повноцінний лікувальний курс в реабілітаційному закладі, що включає в себе такі етапи, як детоксикація, послідовна реабілітація і адаптація до життя в соціумі;
кодування від зловживання горілчаними виробами;
вивід із запою і очищення (детоксикація) організму, що дозволяє мінімізувати фізичну залежність від алкоголю.

Програма «12 кроків»

Методы лечения алкоголизмаНайбільш ефективною методикою боротьби з алкоголізмом вважається програма 12 кроків, на якій базується лікування алкоголізму в сучасному наркологічному центрі. Слідуючи її основним принципам, аддикт самостійно й свідомо приходить до рішення припинити зловживання і змінити своє життя.
Слідуючи цим простим і зрозумілим кожному «крокам», залежна людина не тільки відмовляється від «допінгу», але й починає зростати в духовно-моральному плані, щоб поступово стати зовсім іншою особистістю. Їй стає притаманне прагнення до здорового життя, вона має тверду і чітку громадянську позицію і передає свій досвід тим, хто цього потребує.
Ця методологія була розроблена на початку минулого століття, але і сьогодні «12 кроків» не втратили своєї актуальності. Завдяки їм, мільйони алкоголіків по всьому світі змогли вирішити свою проблему й побороти потяг до горілчаних напоїв на свідомому і підсвідомому рівнях.

NULL NULL

Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця