Кодування від алкоголізму: що це таке?

Листопад 23, 2018

відмова від алкоголюКодування від алкоголізму є розповсюдженою процедурою в практиці лікування цієї хвороби. Хоча ця програма не може гарантувати позбавлення від схильності до зловживання назавжди, але завдяки її застосуванню, алкозалежна людина відмовляється від горілки на деякий час. І якщо вона знаходить переваги у тверезому житті, є надія, що так буде тривати вже після закінчення дії «підшивки».

Зміст:

 1. Як кодують від алкоголю: способи і методи кодування

1.1.Як найбільш ефективно позбутися від алкоголізму?

1.2. Підшивання від алкоголізму в клініках

Як кодують від алкоголю: способи і методи кодування

Перш, ніж розпочати лікування алкоголізму, залежну людину виводять із запою, адже ліки і гіпноз не застосовуються, коли вона знаходиться в стані тяжкого сп’яніння.

Потім обирається програма кодування. На сьогоднішній день існує декілька методик:

  • гіпнотичний спосіб – алкоголіку навіюють «установку» про те, що зловживання спиртом коштуватиме йому здоров’я або життя, призведе до відмови внутрішніх органів чи втрати дієздатності;
  • медикаментозний метод – передбачає вплив на свідомість спеціальними препаратами, діючими на фізіологічному чи психологічному рівні;
 • метод В.Довженка – пацієнтам навіюється думка про те, що алкоголізм не сумісний з фізіологією, тому вони вже не вважають за потрібне вживати горілчані засоби, але перед цим передує шокова терапія.

Кожен з них має свої недоліки – наприклад, гіпнотичний вплив та методика Довженка призначаються тільки тим, хто має схильність до навіювань. Медикаменти теж показані не всім, адже у кожного існують певні протипоказання до вживання.

Як найбільш ефективно позбутися від алкоголізму?

Найбільш успішним вважається кодування від алкоголізму медикаментозним шляхом. Краплі чи таблетки викликають яскраво виражені негативні реакції організму на алкоголь, які реально доводять несумісність «підшивки» і горілки. Так, наприклад, одні препарати діють на головний мозок і блокують рецептори, відповідальні за ейфорію (тобто аддикт може випити скільки завгодно, але не відчує нічого, крім нудоти, головного болю, тремору). Інші препарати блокують ферменти печінки і вона втрачає здатність переробляти молекули спирту, тому навіть крапля горілки може викликати отруєння організму.

Підшивання від алкоголізму в клініках

Сучасні диспансери і наркологічні заклади практикують «підшивання» алкозалежних за допомогою препаратів і розчинів, які:

  • швидко очищують організм від алкоголю;
  • перешкоджають зневодненню;
  • відновлюють нормальний електролітичний баланс;
  • розріджують кров;
 • відновлюють функції органів та систем.

При обговоренні питання, як кодують від алкоголю треба визначитись з місцем проведення заходу, адже його здійснення можливе і на дому, і в стаціонарі. Радимо не спиратися на бажання адикта – рішення повинно прийматися на основі вивчення анамнезу пацієнта і особистому контакті з ним. Досвід фахівців допоможе  підібрати максимально оптимальний засіб кодування, визначити дозування і тип лікарських засобв. Після закінчення кодування з аддиктом повинен працювати кваліфікований психолог, який поступово адаптує його до нових умов.

І хоча 100% можна отримати лише після повноцінного лікування алкоголізму, ефективність кодування доволі висока. Воно здійснюється швидко і анонімно, а близьким залежних людей спеціалісти підкажуть, як провести процедуру кодування без відома пацієнтів, але не порушуючи законодавчі рамки і їх конституційні права. Ціна перебування в наркологічних центрах залежить від ряду факторів, тому, як правило, визначається індивідуально.

Говорити про проблему можна довго, але навіщо «переливати з пустого в порожнє». Алкоголізм треба не обговорювати, а лікувати і ми допоможемо вам в цій нелегкій справі!

NULL NULL

Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця