«Нафтизинова» залежність

Липень 24, 2018

 

Безліч людей має проблеми залежності від нафтизину.

Ми спробуємо розібрати 5 головних аргументів, які дозволять зробити висновок, що судинозвужувальні краплі і зокрема нафтизин взагалі краще викинути.

1. Проблема набряку носа, по якій люди і починають використовувати судинозвужувальні краплі, призводить до нафтізіновой залежності. Всі ці краплі мають короткостроковий ефект полегшення, після якого набряк в носі проявляється ще з більшою силою. Використання крапель для носа, порушує нормальне функціонування носа, і з’являється сильне звикання до крапель.
2. Дуже впливає нафтизин на слизову оболонку носа. Всі краплі призначені, для полегшення дихання, сильно сушать слизову. В наслідок чого, вона атрофується і гіпертрофується. Відчуття сухості з’являється в носовій порожнині, велика ймовірність появи корок, через які порушується нюх, людина починає погано розпізнавати запахи.
3. Серцево-судинна система людини потрапляє під вплив від використання крапель. Ризик серцевих захворювань багаторазово збільшується. Інфаркт, інсульт та інші.
4. Хронічний рініт – ось наслідок тривалого користування судинозвужувальних крапель. А зокрема гіпертрофічний риніт. Лікування, якого можливо за допомогою хірургічного втручання.
5. Порушення кровообігу слизової оболонки носа, це найголовніший факт, тому і слід відмовитися від частого використання нафтизину, або інших судинозвужувальних крапель. В подальшому може початися погіршення кровообігу головного мозку, в результаті чого виникають головні болі, порушення сну через з’явився хропіння.

Всі ці аргументи, допоможуть вам прийняти вірне рішення в використанні крапель. Кому потрібна «нафтізіновая» залежність? Від якої так важко позбутися, аж до хірургічного втручання. Найважливіше і головне в нашому житті – це здоров’я, потрібно піклуватися про себе, і не дозволяти бути залежним від лікарських засобів.

NULL NULL

Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця