Допомога в лікуванні залежності від Субутексу

Липень 24, 2018

Субутекс – замінник опіатів!

Субутекс – це препарат, який використовується як замінник опіатів, що робить його дуже цінним доповненням у боротьбі проти зловживання опіатами.

На жаль, він може викликати залежність так само, як і опійні наркотики. З цієї причини Субутекс, як правило, жорстко контролюється, але наркозалежні можуть і не отримувати цей препарат на руки для того, щоб зловживати ним.

Субутекс – бупренорфін – був виявлений в 1970-х роках. На відміну від багатьох опадів, він володіє тільки частковими опіоїдними властивостями, тому він не впливає на кожен з рецепторів. Це цілком пояснює його болезаспокійливу дію. Але! Як і будь-який з опадів, Субутекс може викликати звикання.

Які ознаки залежності від Субутексу?

Наркоманія є важким захворюванням. Основними її ознаками є те, що ви страждаєте від наслідків застосування Субутекс, але не в змозі припинити використання препарату. Наслідки, як правило, жахливі і вплинуть на все життя.

Чи можу я бути залежним від Субутексу?

Якщо ви виявите, що ваше життя стало крутитися навколо вживання Субутекс, ви, ймовірно, пристрастилися до нього. Якщо ви відчуваєте абстинентний синдром після відміни препарату, ви безумовно страждаєте залежністю.

Хоча це не є гарантованим ознакою наркоманії, це досить сильний показник, і ви, швидше за все, виявите, що не хочете припиняти використання препарату. З цієї причини для подолання цієї залежності необхідна допомога кваліфікованих фахівців.

Лікування залежності від Субутексу.

Сьогодні існує безліч центрів реабілітації, готових допомогти вам кинути препарат, але ви повинні бути готові пройти курс лікування і почати своє відновлення..

Лікування залежності від СубутексуВи будете працювати за програмою в рамках трьох основних етапів лікування наркоманії: детоксикації від наркотиків, консультування і терапії, щоб допомогти вам оправитися від проблем зі зловживанням наркотиками, і довгострокового відновлення. Вам буде надана необхідна допомога та консультації, щоб отримати свободу від залежності. У багатьох випадках додаткова допомога прийде у вигляді групи підтримки, де у вас є спонсор, який може вести Вас через етапи довгострокового відновлення.

Телефонуйте нам вже сьогодні!

NULL NULL

Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця