Бутират (вплив на організм)

Вересень 21, 2020

Бутират що це таке? Препарат використовується в медицині, але при неконтрольованому вживанні люди під бутиратом поводяться неадекватно. В результаті дії наркотиків на організм виникає отруєння бутиратом і залежність. Що таке бутират і як він виглядає? Чому самостійно не можна пити бутират відгуки про препарат і які наслідки бутирату?

Що таке бутират?

Що таке бутират і як він виглядає? Бутират це препарат з ноотропною дією. Бутират що це? Речовина використовується для знеболювання, у неврології та бодібілдингу. Але не можна забувати про його токсичність.

Бутират що це таке? Допомагають зрозуміти, як виглядає бутират фото препарату. Він має вигляд дрібних біло-жовтих кристалів. Склад бутирату — натрієва сіль гамма-оксимасляної кислоти. Бутират що це? Наркомани називають бутиратом оксибутират ціна якого порівняно невисока. Окремо відзначено в описі бутирату що така речовина посилює сп’яніння від алкогольних напоїв.

Бутират дія на людину

При призначенні бутирату дозування визначається фахівцем. Але оксибутират це ще й сильний наркотик. Неконтрольований прийом супроводжується згубною дією наркотиків на організм. Молодь вживає речовину для підняття настрою, не знаючи, що таке бутират і чим він небезпечний. Під бутиратом будь-яка людина почувається ніби у стані алкогольного сп’яніння. Сприяє поширенню бутирату ціна — він дешевший за інші наркотики.

Наркомани під бутиратом: особливості поведінки

бутират
При прийомі 1–3 г бутирату ефект препарату стає наркотичним. Дія бутирату починається через 20 хвилин після прийому і триває 2-3 години. Люди під бутиратом демонструють таку поведінку:

 • підвищена комунікабельність і розкутість;
 • порушення координації;
 • активна жестикуляція;
 • дезорієнтація в просторі;
 • розсіяна увага;
 • відчуття ейфорії.

Поведінка під бутиратом залежить від дози та особливостей організму. Людина може впасти в глибокий сон, який іноді веде до летального результату.

Бутират наслідки вживання

Вживаючи речовину, людина часто не знає, що таке оксибутират і яка дія бутирату на здоров’я. Бутират це отрута, яка веде до незворотних процесів в організмі. Наркомани під бутиратом перебувають у піднесеному настрої. Речовини, що входять до складу бутирату викликають порушення функції головного мозку, збої в диханні, згубно впливають на печінку. Нарки під бутиратом необдумано вступають у статеві зв’язки, які збільшують ризик інфікування ВІЛ.

Людина звикає до бутирату за 1-2 прийоми. Класичні наслідки бутирату при регулярному вживанні — почуття тривоги, схильність до суїциду, серцеві болі, руйнування психіки.

Передозування бутиратом

Люди часто не розуміють, що таке оксибутират і який у нього склад. У гонитві за ейфорією людина приймає бутират відгуки про який обіцяють кайф. Наркомани «зі стажем» знають, де бутират купити Київ є одним із міст, в якому препарат реалізується підпільно.

Оксибутират це токсин. У великих дозах він викликає отруєння бутиратом. Симптоми передозування бутиратом:

 • розлад мислення;
 • блювота;
 • блідість і нечітка мова;
 • запаморочення;
 • нерухомі зіниці;
 • слабке серцебиття;
 • сонливість і втрата свідомості.

В результаті прийому високої дози бутирату дія препарату супроводжується набряком головного мозку і летальним результатом.

Залежність від бутирату

Людина під бутиратом відчуває ейфорію і хоче знову прийняти бутират дозування якого цього разу може бути збільшене. Формується важка залежність від бутирату, людина вже не усвідомлює що таке бутират і чим він небезпечний. Виникає стан ломки, а при вживанні звичної порції бутирату ефект стає короткочасним. Людина збільшує дозу, викликаючи інтоксикацію організму. Для наркомана, що вживає оксибутират ціна наркотику вже не має значення.

Оксибутират що це? Препарат дуже небезпечний, а його регулярне вживання призводить до розвитку важкої залежності, яка потребує профільного лікування.

array(1) { [0]=> object(WP_Post)#5575 (24) { ["ID"]=> int(12905) ["post_author"]=> string(1) "1" ["post_date"]=> string(19) "2021-10-21 10:21:12" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 10:21:12" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(61) "Автор Онипченко Богдана Павлівна" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(33) "avtor-onipchenko-bogdana-pavlivna" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2021-10-21 11:41:50" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 11:41:50" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(53) "https://med-zahid.com.ua/?post_type=team&p=12905" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "team" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } } string(61) "Автор Онипченко Богдана Павлівна"
Лікар анестезіолог реаніматолог 2 категорії

У 2013 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Лікувальна справа” та здобула кваліфікацію лікаря. В 2021 році Департамент охорони здоров’я підтвердив кваліфікацію за фахом анестезіологія.

Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця