Анонімне лікування наркоманії в Україні

Липень 24, 2018

Ми лікуємо від наркоманїї!

Центри лікування від наркоманії та алкоголизму “Мед-Захид” в Украині забезпечують підвищену безпеку та анонимність, щоб клієнти могли почувати себе захищеними та, саме головне, збережуть конфіденційність.

Ми зобов’язуємося ніколи не розголошувати будь-яку інформацію про вашу програму лікування без вашого письмової згоди та попереднього схвалення.

Для нас ваша безпека понад усе, тому ми пропонуємо для захисту вашої конфіденційності оздоровчі центри закритого типу. пропонує повний спектр лікування наркоманії, у тому числі стаціонарні наркологічні програми реабілітації. Ваша безпека важлива для нас, тому наші реабілітаційні центри контролюється 24 години сім днів на тиждень і повністю оснащені передовими технологіями, які працюють цілодобово, щоб забезпечити вашу безпеку.

Ми ніколи не будемо поширювати інформацію будь-якій третій стороні без вашого письмової згоди.

Що ви можете зробити прямо зараз, щоб отримати анонімне лікування наркоманії

Якщо ви готові розпочати лікування і твердо маємо намір позбутися наслідків, викликаних вживанням наркотиків та алкоголю, ви можете скористатися нашою гарячою лінією, щоб поговорити з консультантом, який допоможе вам визначитися з індивідуальною програмою лікування наркоманії.

“Мед-Захід” спеціалізується на анонімному лікуванні всіх видів наркоманії та алкоголізму в Україні та забезпечує постійну підтримку.

Ми гарантуємо вам 100% конфіденційну допомогу, телефонуйте вже сьогодні!

NULL NULL

Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця