Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця

Переваги
лікування у нас

Висока кваліфікація

Комплексний підхід

Багаторічний досвід

Робота з близькими

Нашi умови

Шість кроків до одужання

первинна консультація з фахівцем

диференціальна діагностика захворювання

детоксикація всього організму

підбір та опрацювання схеми лікування

специфічна медикаментозна підтримуюча терапія

психологічна підтримка, адаптація і подальший супровід

Ціни на послуги лікування алкоголізму

Послуга
Ціна
Лікування алкозалежності (послуги фахівців, харчування, проживання, лікування) 9000 грн./місяць
Пакет аналізів від 1000 грн.
Кодування за методом «Довженко» від 4000 грн.
Вивід із запою на дому від 2500 грн.
Підшивка (Еспераль, Десульфірам) від 4500 грн
Обрив запою амбулаторно (від 3-х діб) від 1500 грн
Обрив запою амбулаторно (разово) від 1300 грн

Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування

Кваліфікованим фахівцям завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації і інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Надаємо послуги психолога для консультації, можливий виїзд до помешкання.

067 120 33 55

Гнітюча статистика ВООЗ свідчить про те, що на душу одного українця на рік припадає майже 11 літрів міцного алкоголю, тоді як для деградації та вимирання нації достатньо і 6 літрів. Це – підтвердження масової алкоголізації населення України і тривожний знак для наркологів. Більше двохсот тисяч людей на рік помирає від причин, пов’язаних з алкоголізмом: онкологія, хвороби серцево-судинної системи, гострі інтоксикації все частіше зустрічаються в даних статистики. І коли цей невидимий ворог стукає в чергову сім’ю, важливо вчасно відреагувати і знайти в собі сили примусити п’яницю до лікування.

Якщо ви зіткнулися з проблемою віч-на-віч, ми готові допомогти негайно. Центр Med-Zahid в Києві та Україні – це не банальне лікування алкоголізму, а комплексна і багатовекторна програма за розумну ціну, що дозволяє в результаті налагодити психоемоційний і фізичний стан хворого.

Причини і симптоми: коли страждає близький

Частіше за інших серед дорослого населення алкоголіками стають люди з чутливою і слабкою психікою. Не маючи ресурсів для активного опору середовищу, вони шукають розраду й порятунок у вживанні спиртних напоїв. Перша чарка «для розслаблення» може мати сумне продовження у вигляді серйозних розладів і фізичного, і психічного здоров’я.

Щоб вчасно розпізнати в своєму оточенні людину, що страждає на алкоголізм і почати лікування, важливо знати основні його симптоми:

 • Патологічна пристрасть до алкоголю.
 • Потреба у великих дозах алкоголю і підвищення порогу чутливості, зникнення блювотного рефлексу.
 • Постійний пошук причини вживання алкоголю і пошук відповідних компаній. Спиртне займає в ієрархії потреб провідне місце.
 • Похмільний синдром з його дратівливістю, нервозністю і поганим настроєм.
 • Відсутність почуття міри. Алкоголік не може зупиниться, п’є до останнього і може вимагати добавки.
 • Тремор кінцівок.
 • Часті запої говорять про формування стійкої залежності.

Придивіться до своїх знайомих – можливо, хтось вже зараз потребує допомоги і підтримки, не залишайтеся осторонь від серйозної залежності.

Стадії алкоголізму

Алкоголизм
Запійним алкоголік стає не відразу. Лікування тим ефективніше, чим раніше воно починається – тому так важливо знати, які стадії проходить захворювання:

 1. Без яскраво виражених симптомів. Нерегулярне вживання алкоголю більшою мірою для розслаблення залишає можливість схаменутися і самостійно відмовитися від випивки.
 2. Настає сильна тяга до спиртного. Вона супроводжується підвищенням необхідної дози, систематичністю вживання спиртного та залежністю від нього. Алкоголь потрібен все частіше і все більше.
 3. Хронічний алкоголізм – найбільш важка стадія супроводжується глибокою психічною і фізичною залежністю. Погіршується загальний фізичний стан, постійним супутником стає тремор. Помітно змінюється стан шкірних покривів, настає деградація особистості, присутні яскраво виражений абстинентний синдром, галюцинації.

Третій етап вимагає великих зусиль для одужання – але в наркологічній клініці Мед-Захід в Києві та її філіях в інших містах України ефективно лікують алкоголізм на всіх стадіях, включаючи хронічну.

Лікування алкоголізму самостійно: чи можливо?

Лікування від алкоголізму у Києві- комплекс заходів, спрямованих не тільки на подолання фізичного потягу до алкоголю, але також і психологічних причин, що спонукають алкоголіка братися за пляшку. Без допомоги фахівців з подібною проблемою може впоратися лише 1%.

Якщо алкоголізм тільки зароджується – лікування є. За умови, що хворий буде самостійно і з психотерапевтом розбиратися в проблемі, її причинах та боротися з ними.

У 99% інших випадків лікування алкоголізму в Україні потрібно проводити під суворим контролем лікарів і в спеціально відведеному місці.

Жіночий та підлітковий алкоголізм: коли пора бити на сполох

Кількість жінок і чоловіків алкоголіків в останні роки зрівнялася. І ця сумна статистика говорить про те, що жінки свідомо обирають для себе згубний шлях. Грамотна профілактика і правильне лікування допомагає уникнути багатьох неприємностей, на які приречені і жінки, і їх сім’ї.

Ознаки жіночого алкоголізму потрібно знати кожному – так з’являється більше шансів врятувати свою матір, дружину, сестру, подругу:

 • Помітно змінюється характер, з’являється запальність і агресія, нервовість, нестабільність емоційних станів.
 • Зміна зовнішності: шкіра стає тьмяною і в’ялою, волосся рідшає і передчасно сивіють, з’являються набряки і синюшність, намічаються капілярні зірочки.
 • З’являються проблеми з зубами – вони швидко псуються, ясна кровоточать.
 • Відбувається розбалансування інтелектуальної діяльності: знижується увага, падає активність та зосередженість, погіршується пам’ять.

На пізніх стадіях ситуація ускладнюється гострою фізичною залежністю – відбувається перехід хвороби в хронічну стадію. Дуже часто паралельно з основними симптомами розвивається замкнутість та відчуженість.

Підлітковий алкоголізм в Україні лідирує серед показників усіх країн світу. За даними ВООЗ, понад 40% підлітків вживають спиртні напої регулярно, і часто – під наглядом або з мовчазного схвалення батьків.

Бажаючи самоствердитися серед однолітків, діти починають вживати пиво, поступово переходячи на більш міцні напої, тим самим завдаючи серйозної шкоди незміцнілому організму.

Кращий спосіб лікування підліткового алкоголізму – його профілактика та повне виключення з життя родини. Якщо ж проблема вже є, можна звернутися за консультацією до лікарів-наркологів клініки Мед-Захід.

З чого почати лікування алкоголізму в Україні

Якщо ви розумієте, що вашому близькому потрібне лікування алкогольної залежності, не поспішайте заявляти йому про це різко і в обличчя. Варто розуміти, що це захворювання і насамперед психологічне, а тому підходити до питання потрібно з акуратністю і увагою.

Так вже склалося, що лікування алкоголізму Київ і вся Україна вирішує виключно за згодою хворого, а тому вам по-любому потрібно налаштуватися на конструктивний діалог. Краще, якщо він буде проходити в спокійній обстановці з присутністю психотерапевта.

Рекомендуємо дочекатися стану тверезості хворого і приступати аргументовано та спокійно спонукати його на лікування алкогольної залежності. Можливо, він / вона виявить інтерес до проходження терапії анонімно. Подібна бесіда дає 90% позитивних відповідей і набагато ефективніше умовлянь, скандалів і маніпуляцій.

Анонімне лікування алкоголізму в Києві та інших містах України

Лікування алкоголізму – це заходи щодо усунення фізичної і психічної залежності з наступною реабілітацією. Програма підбирається індивідуально в залежності від анамнезу, але вже сьогодні в клініці Мед-Захід пройшли лікування та реабілітацію сотні хворих, які змогли подолати наслідки алкоголізму і повернутися до нормального життя.

Як ми вже відзначили, перш ніж почати безпосереднє лікування від алкоголізму, фахівцями проводиться повний медогляд пацієнта. На підставі цього визначається подальша стратегія одужання і формується підсумкова ціна.

Терапія призначається індивідуально. Одним підійде стаціонарне лікування від алкоголізму в Києві. Іншим – амбулаторне. Третім – відвідування груп залежних анонімно.

Нагадаємо, що лікування алкоголізму Київ і Україна проходить в реабілітаційному центрі Med-Zahid на основі ефективної програми.

Анонімне лікування алкоголізму Київ передбачає кілька етапів:

 • Медичний. Включає три стадії:
 • Детоксикація, очищення організму. Видаляються продукти розпаду спирту медичними препаратами. Стан пацієнта при цьому може погіршитися, але це тимчасове явище.
 • Усунення абстиненції вирішується шляхом прийому бензодіазепінів. Вони блокують розвиток судом, гострих психозів і розладів поведінки.
 • Терапія проти рецидивів.  Вводяться препарати, що блокують сприйняття алкоголю.

Лікування алкоголізму на цьому етапі триває в середньому до двох тижнів.

 • Психологічний

Усунення залежності психічної – процес складний і нешвидкий.  Робота з психотерапевтом допомагає подолати психологічний потяг до препарату, усунути деструктивні прояви алкоголізму, зламати хибні поведінкові моделі і сформувати навички здорового способу життя.

Анонімність лікування – обов’язкова умова в роботі клініки Мед-Захід.  Ми бережемо емоції наших пацієнтів і працюємо тільки на благо:

 • розробляємо індивідуальні програми;
 • узгоджуємо ціну терапії;
 • враховуємо особливості сімейних і міжособистісних відносин.
 • проводимо роботу з підтримки пацієнтів після виписки.

Помилково вважати, що алкоголізм невиліковний.  При правильному і своєчасному лікуванні можна повернутися до нормального життя і позбутися серйозних проблем зі здоров’ям.

Наркологічний центр “Мед – Захід” надасть вам або вашим близьким необхідну професійну допомогу і підтримку. Лікування алкоголізму анонімне, вся інформація щодо результатів обстеження і реабілітації є строго конфіденційною. Також реабілітаційний центр Мед Захід надає допомогу при лікуванні наркоманнії.

Лікування від алкоголізму в Києві та Україні в рамках центру Med-Zahid – ефективний і сучасний спосіб позбутися від проблеми залежності, налагодити взаємини з близькими, а також почати жити здоровим, повноцінним життям і дихати на повні груди без алкоголю.

Ціну на стаціонарне лікування в нашому центрі ви можете дізнатися за телефоном  +38(099)120-33-55, +38(067)120-33-55.

Ми маємо філії по всій Україні: в Києві, Львові, Одесі, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях, Дніпрі, Івано-Франківську, Рівному та Житомирі.

Часті питання про алкогольну залежність

 • ✅Стадії алкоголізму. Відмінності і чим небезпечні
  В сучасному світі дуже багато спокус, перед якими складно встояти. Одним з таких є алкоголь, що викликає серйозну залежність на психічному і фізичному рівнях.
 • ✅ Що таке запійний алкоголізм і чим він небезпечнийн
  Алкогольна залежність проходить 3 стадії розвитку. На другий епізодичне вживання алкоголю протягом декількох годин змінюється багатоденними запоями. Тому дана стадія класифікується як запійний алкоголізм.
 • ✅ Хронічний алкоголізм – що це?
  Хронічний алкоголізм – це захворювання, що виникає через систематичне зловживання алкогольних напоїв, яке призводить до інтоксикації організму етиловим спиртом і продуктам його розпаду.
 • ✅ Чи можливо лікування алкоголізму важкої форми?
  Так, нові методики дозволяють впоратися з будь-якою формою алкоголізму.

Гнітюча статистика ВООЗ свідчить про те, що на душу одного українця на рік припадає майже 11 літрів міцного алкоголю, тоді як для деградації та вимирання нації достатньо і 6 літрів. Це – підтвердження масової алкоголізації населення України і тривожний знак для наркологів. Більше двохсот тисяч людей на рік помирає від причин, пов’язаних з алкоголізмом: онкологія, хвороби серцево-судинної системи, гострі інтоксикації все частіше зустрічаються в даних статистики. І коли цей невидимий ворог стукає в чергову сім’ю, важливо вчасно відреагувати і знайти в собі сили примусити п’яницю до лікування.

Якщо ви зіткнулися з проблемою віч-на-віч, ми готові допомогти негайно. Центр Med-Zahid в Києві та Україні – це не банальне лікування алкоголізму, а комплексна і багатовекторна програма за розумну ціну, що дозволяє в результаті налагодити психоемоційний і фізичний стан хворого.

Причини і симптоми: коли страждає близький

Частіше за інших серед дорослого населення алкоголіками стають люди з чутливою і слабкою психікою. Не маючи ресурсів для активного опору середовищу, вони шукають розраду й порятунок у вживанні спиртних напоїв. Перша чарка «для розслаблення» може мати сумне продовження у вигляді серйозних розладів і фізичного, і психічного здоров’я.

Щоб вчасно розпізнати в своєму оточенні людину, що страждає на алкоголізм і почати лікування, важливо знати основні його симптоми:

 • Патологічна пристрасть до алкоголю.
 • Потреба у великих дозах алкоголю і підвищення порогу чутливості, зникнення блювотного рефлексу.
 • Постійний пошук причини вживання алкоголю і пошук відповідних компаній. Спиртне займає в ієрархії потреб провідне місце.
 • Похмільний синдром з його дратівливістю, нервозністю і поганим настроєм.
 • Відсутність почуття міри. Алкоголік не може зупиниться, п’є до останнього і може вимагати добавки.
 • Тремор кінцівок.
 • Часті запої говорять про формування стійкої залежності.

Придивіться до своїх знайомих – можливо, хтось вже зараз потребує допомоги і підтримки, не залишайтеся осторонь від серйозної залежності.

Стадії алкоголізму

Алкоголизм
Запійним алкоголік стає не відразу. Лікування тим ефективніше, чим раніше воно починається – тому так важливо знати, які стадії проходить захворювання:

 1. Без яскраво виражених симптомів. Нерегулярне вживання алкоголю більшою мірою для розслаблення залишає можливість схаменутися і самостійно відмовитися від випивки.
 2. Настає сильна тяга до спиртного. Вона супроводжується підвищенням необхідної дози, систематичністю вживання спиртного та залежністю від нього. Алкоголь потрібен все частіше і все більше.
 3. Хронічний алкоголізм – найбільш важка стадія супроводжується глибокою психічною і фізичною залежністю. Погіршується загальний фізичний стан, постійним супутником стає тремор. Помітно змінюється стан шкірних покривів, настає деградація особистості, присутні яскраво виражений абстинентний синдром, галюцинації.

Третій етап вимагає великих зусиль для одужання – але в наркологічній клініці Мед-Захід в Києві та її філіях в інших містах України ефективно лікують алкоголізм на всіх стадіях, включаючи хронічну.

Лікування алкоголізму самостійно: чи можливо?

Лікування від алкоголізму у Києві- комплекс заходів, спрямованих не тільки на подолання фізичного потягу до алкоголю, але також і психологічних причин, що спонукають алкоголіка братися за пляшку. Без допомоги фахівців з подібною проблемою може впоратися лише 1%.

Якщо алкоголізм тільки зароджується – лікування є. За умови, що хворий буде самостійно і з психотерапевтом розбиратися в проблемі, її причинах та боротися з ними.

У 99% інших випадків лікування алкоголізму в Україні потрібно проводити під суворим контролем лікарів і в спеціально відведеному місці.

Жіночий та підлітковий алкоголізм: коли пора бити на сполох

Кількість жінок і чоловіків алкоголіків в останні роки зрівнялася. І ця сумна статистика говорить про те, що жінки свідомо обирають для себе згубний шлях. Грамотна профілактика і правильне лікування допомагає уникнути багатьох неприємностей, на які приречені і жінки, і їх сім’ї.

Ознаки жіночого алкоголізму потрібно знати кожному – так з’являється більше шансів врятувати свою матір, дружину, сестру, подругу:

 • Помітно змінюється характер, з’являється запальність і агресія, нервовість, нестабільність емоційних станів.
 • Зміна зовнішності: шкіра стає тьмяною і в’ялою, волосся рідшає і передчасно сивіють, з’являються набряки і синюшність, намічаються капілярні зірочки.
 • З’являються проблеми з зубами – вони швидко псуються, ясна кровоточать.
 • Відбувається розбалансування інтелектуальної діяльності: знижується увага, падає активність та зосередженість, погіршується пам’ять.

На пізніх стадіях ситуація ускладнюється гострою фізичною залежністю – відбувається перехід хвороби в хронічну стадію. Дуже часто паралельно з основними симптомами розвивається замкнутість та відчуженість.

Підлітковий алкоголізм в Україні лідирує серед показників усіх країн світу. За даними ВООЗ, понад 40% підлітків вживають спиртні напої регулярно, і часто – під наглядом або з мовчазного схвалення батьків.

Бажаючи самоствердитися серед однолітків, діти починають вживати пиво, поступово переходячи на більш міцні напої, тим самим завдаючи серйозної шкоди незміцнілому організму.

Кращий спосіб лікування підліткового алкоголізму – його профілактика та повне виключення з життя родини. Якщо ж проблема вже є, можна звернутися за консультацією до лікарів-наркологів клініки Мед-Захід.

З чого почати лікування алкоголізму в Україні

Якщо ви розумієте, що вашому близькому потрібне лікування алкогольної залежності, не поспішайте заявляти йому про це різко і в обличчя. Варто розуміти, що це захворювання і насамперед психологічне, а тому підходити до питання потрібно з акуратністю і увагою.

Так вже склалося, що лікування алкоголізму Київ і вся Україна вирішує виключно за згодою хворого, а тому вам по-любому потрібно налаштуватися на конструктивний діалог. Краще, якщо він буде проходити в спокійній обстановці з присутністю психотерапевта.

Рекомендуємо дочекатися стану тверезості хворого і приступати аргументовано та спокійно спонукати його на лікування алкогольної залежності. Можливо, він / вона виявить інтерес до проходження терапії анонімно. Подібна бесіда дає 90% позитивних відповідей і набагато ефективніше умовлянь, скандалів і маніпуляцій.

Анонімне лікування алкоголізму в Києві та інших містах України

Лікування алкоголізму – це заходи щодо усунення фізичної і психічної залежності з наступною реабілітацією. Програма підбирається індивідуально в залежності від анамнезу, але вже сьогодні в клініці Мед-Захід пройшли лікування та реабілітацію сотні хворих, які змогли подолати наслідки алкоголізму і повернутися до нормального життя.

Як ми вже відзначили, перш ніж почати безпосереднє лікування від алкоголізму, фахівцями проводиться повний медогляд пацієнта. На підставі цього визначається подальша стратегія одужання і формується підсумкова ціна.

Терапія призначається індивідуально. Одним підійде стаціонарне лікування від алкоголізму в Києві. Іншим – амбулаторне. Третім – відвідування груп залежних анонімно.

Нагадаємо, що лікування алкоголізму Київ і Україна проходить в реабілітаційному центрі Med-Zahid на основі ефективної програми.

Анонімне лікування алкоголізму Київ передбачає кілька етапів:

 • Медичний. Включає три стадії:
 • Детоксикація, очищення організму. Видаляються продукти розпаду спирту медичними препаратами. Стан пацієнта при цьому може погіршитися, але це тимчасове явище.
 • Усунення абстиненції вирішується шляхом прийому бензодіазепінів. Вони блокують розвиток судом, гострих психозів і розладів поведінки.
 • Терапія проти рецидивів.  Вводяться препарати, що блокують сприйняття алкоголю.

Лікування алкоголізму на цьому етапі триває в середньому до двох тижнів.

 • Психологічний

Усунення залежності психічної – процес складний і нешвидкий.  Робота з психотерапевтом допомагає подолати психологічний потяг до препарату, усунути деструктивні прояви алкоголізму, зламати хибні поведінкові моделі і сформувати навички здорового способу життя.

Анонімність лікування – обов’язкова умова в роботі клініки Мед-Захід.  Ми бережемо емоції наших пацієнтів і працюємо тільки на благо:

 • розробляємо індивідуальні програми;
 • узгоджуємо ціну терапії;
 • враховуємо особливості сімейних і міжособистісних відносин.
 • проводимо роботу з підтримки пацієнтів після виписки.

Помилково вважати, що алкоголізм невиліковний.  При правильному і своєчасному лікуванні можна повернутися до нормального життя і позбутися серйозних проблем зі здоров’ям.

Наркологічний центр “Мед – Захід” надасть вам або вашим близьким необхідну професійну допомогу і підтримку. Лікування алкоголізму анонімне, вся інформація щодо результатів обстеження і реабілітації є строго конфіденційною. Також реабілітаційний центр Мед Захід надає допомогу при лікуванні наркоманнії.

Лікування від алкоголізму в Києві та Україні в рамках центру Med-Zahid – ефективний і сучасний спосіб позбутися від проблеми залежності, налагодити взаємини з близькими, а також почати жити здоровим, повноцінним життям і дихати на повні груди без алкоголю.

Ціну на стаціонарне лікування в нашому центрі ви можете дізнатися за телефоном  +38(099)120-33-55, +38(067)120-33-55.

Ми маємо філії по всій Україні: в Києві, Львові, Одесі, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях, Дніпрі, Івано-Франківську, Рівному та Житомирі.

Часті питання про алкогольну залежність

 • ✅Стадії алкоголізму. Відмінності і чим небезпечні
  В сучасному світі дуже багато спокус, перед якими складно встояти. Одним з таких є алкоголь, що викликає серйозну залежність на психічному і фізичному рівнях.
 • ✅ Що таке запійний алкоголізм і чим він небезпечнийн
  Алкогольна залежність проходить 3 стадії розвитку. На другий епізодичне вживання алкоголю протягом декількох годин змінюється багатоденними запоями. Тому дана стадія класифікується як запійний алкоголізм.
 • ✅ Хронічний алкоголізм – що це?
  Хронічний алкоголізм – це захворювання, що виникає через систематичне зловживання алкогольних напоїв, яке призводить до інтоксикації організму етиловим спиртом і продуктам його розпаду.
 • ✅ Чи можливо лікування алкоголізму важкої форми?
  Так, нові методики дозволяють впоратися з будь-якою формою алкоголізму.
NULL NULL

Ліцензії та сертифікати