Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця

Переваги
лікування у нас

Висока кваліфікація

Комплексний підхід

Багаторічний досвід

Робота з близькими

Нашi умови

Шість кроків до одужання

первинна консультація з фахівцем

диференціальна діагностика захворювання

детоксикація всього організму

підбір та опрацювання схеми лікування

специфічна медикаментозна підтримуюча терапія

психологічна підтримка, адаптація і подальший супровід

Ціни на послуги лікування алкоголізму

Послуга
Ціна
Початкова консультація для алкозалежних Ціна від 800 грн
Пакет аналізів Ціна від 1100 грн
Обрив запою Ціна від 2000 грн
Виведення із запою на дому Ціна від 2500 грн
Кодування за методом Довженка Ціна від 6000 грн
Кодування від алкоголізму методом «Потрійний блок» Ціна від 7000 грн
Підшивка препарату «Еспераль» Ціна від 8500 грн
Введення блокатора «Дісульфірам» (1 рік) Ціна від 6500 грн
Підтримка медикаментозним лікуванням Ціна від 8000 грн
Амбулаторне лікування алкогольної абстиненції Ціна від 1500 грн/добу
Детоксикація Ціна від 2000 грн

Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування

Кваліфікованим фахівцям завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації і інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Надаємо послуги психолога для консультації, можливий виїзд до помешкання.

067 120 33 55

Лікування алкогольної залежності в Києві

Алкозалежність – проблема №1 в Україні і в Києві, зокрема. Щорічно від причин, пов’язаних із вживанням алкоголю, вмирає більше 200 тис. людей. Якщо біда постукала в двері й вашого дому, постарайтеся зробити все, щоб вилікувати свою близьку людину. Прочитати цей текст і зателефонувати нам хоча б, щоб дізнатися вартість лікування – вже перший крок на шляху до її одужання.

Алкоголізм в Україні і чому він з’являється

Важливо розуміти одне: алкоголізм – це не примха і слабка воля. Це – хвороба, у якої є своя клінічна картина і відповідні причини. І її потрібно лікувати.

Найчастіше алкоголізмом і в Києві, і в усій Україні, страждають люди зі слабкою психікою, які не в силах протистояти зовнішньому світу і справлятися з труднощами. Не маючи внутрішніх ресурсів для опору, алкоголік шукає порятунок в спиртних напоях. Здавалося б, нешкідлива чарка, але навіть вона може мати досить серйозні наслідки для того, хто страждає алкозалежністю і принести труднощі в його подальше лікування.

Де є хоч невеликий натяк на алкоголізм лікування повинно бути невідкладним. На ранніх стадіях позбутися проблеми набагато легше. І психологічно, і фізично.

Алкоголізм: як розпізнати

На жаль, багато хто в Україні досі не ставиться серйозно до подібного захворювання і, відповідно, до його симптомів. Однак, щоб вчасно почати лікування алкоголізму, його важливо виявити. Ціна нехтування тривожними симптомами занадто висока.

Алкоголизм До основних симптомів алкоголізму відносяться:

 • Патологічна тяга і пристрасть до спиртних напоїв;
 • Необхідність в постійному збільшенні дози алкоголю;
 • Постійний пошук приводів і відповідних компаній для вживання;
 • Наявність жорсткого похмільного синдрому з усіма наслідками, що випливають – дратівливістю, поганим настроєм. нервозністю та іншими психологічними проблемами;
 • Відсутність відчуття міри – алкоголік постійно вимагає добавки і не знає слова «досить»;
 • Тремор кінцівок;
 • Періодичні запої різного ступеня складності, лікування яких не приносить ефекту.

Відзначимо, що навіть один запій вже говорить про формування алкогольної залежності. Якщо ви знайшли в цих симптомах себе або близьку людину, саме час починати лікування алкоголізму в Києві або філіях України.

Алкогольна залежність: стадії формування

Чим раніше ви зрозумієте, що проблема існує, тим простіше буде вилікувати алкоголізм. І тут важливо розуміти, що алкоголік стає таким не відразу. Як правило, все починається з малого. Саме тому не завжди вдається виявити захворювання на ранніх стадіях і провести своєчасне лікування.

Алкогольна залежність формується в кілька етапів.

 • Так звана, безсимптомна стадія. Вживання спиртного в якості розслаблення або відпочинку. На цьому етапі відбувається нерегулярно і людина ще в силах сама відмовитися від алкоголю без лікування. Однак алкозалежним це зробити без будь-чиєї допомоги складно психологічно вже зараз.
 • Тяга до спиртного збільшується і проявляється алкоголізм в тому вигляді, в якому ми його звикли бачити з вами. Алкоголю стає менше, дози і періодичність його вживання збільшуються.
 • Алкоголізм в хронічній стадії. Найскладніший, з точки зору лікування, випадок. На даному етапі спиртне стає вже дійсно небезпечним ворогом. Під його впливом відбувається деформація особистості, характеру, психологічних особливостей, змінюються звички, погіршується фізичний стан організму. Також може проявлятися тремор кінцівок і навіть галюцинації. Лікувати навіть такі проблеми можна й потрібно.

Дуже добре, якщо лікування від алкоголізму було розпочато до настання третьої стадії: його вартість нижча, а результативність краща. В іншому випадку доведеться зіткнутися з певними складнощами і витратити чимало часу. На щастя, клініка MED-ZAHID в Україні має всі необхідні ресурси, щоб надати вам і вашим близьким відповідну допомогу в лікуванні.

Кількість смертей в областях України через вживання алкоголю

376 Львівська область 237 Волинська область 219 Рівненська область 255 Вінницька область 624 Хмельницька область 103 Тернопільська область 452 Житомирська область 152 Чернівецька область 434 Чернігівська область 120 Київська область 503 Сумська область 267 Полтавська область 651 Харківська область 257 Луганська область 257 Донецька область 905 Дніпропетровська область 263 Черкаська область 332 Кіровоградська область 682 Одеська область 520 Миколаївська область 888 Запорізька область 291 Херсонська область Ужгородська область 598 97 Івано-Франківська область 305 Крим
0-250
250-500
500-750
750-1000

Види алкоголізму

Вилікувати алкоголізм в Києві можна. Головне – визначити його причини і вид перед лікуванням. До речі, серед наркологів є своєрідна класифікація алкогольної залежності.

Хронічний алкоголізм

Алкоголізм хронічного типу розвивається вкрай швидко, а його лікування може затягнутися не на один рік. Якщо підходити до процесу неусвідомлено і вирішувати проблему за допомогою простих медикаментозних методів. Ціна такого вибору – здоров’я вашої близької людини.

У хворого на хронічний алкоголізм регулярно відбуваються запої, його здоров’я і зовнішній вигляд помітно погіршуються, а соціальне життя руйнується буквально на очах. Про проблему знають всі навколишні, так як алкоголік її не приховує. Але й від лікування відмовляється.

Ефективне лікування алкоголізму хронічного виду будується наступним чином.

 • Хворий повинен зрозуміти, що алкоголізм – це проблема, яка шкодить його життю, а сам алкоголь не приносить задоволення.
 • Важливо змінити коло спілкування і повністю виключити компанії, в яких присутнє спиртне.
 • Необхідно побудувати щоденні ритуали таким чином, щоб для алкоголю в них не залишалося місця.

Безпосереднє лікування алкогольної залежності важливо проводити під керівництвом досвідчених фахівців – наркологів, психологів і психотерапевтів.

Таємний алкоголізм

Цьому виду алкоголізму найчастіше піддаються жінки і чоловіки з успішною кар’єрою і бізнесом, для яких подібного роду проблема є сороміцькою і недозволеною в оточені їх рівня. Не кажучи вже про його лікування.

Пацієнт, що приховує свій алкоголізм, часто думає, що повністю контролює ситуацію і йому не потрібне лікування. Однак на практиці дози алкоголю з кожним разом збільшуються. Рівно так само, як і погіршується емоційне і фізичне здоров’я. Нерідко у такого алкоголіка з’являється необгрунтована дратівливість і швидка стомлюваність. Також йому стає все складніше справлятися зі стресовими ситуаціями.

Алкоголізм такого плану може розвиватися за двома основними сценаріями.

 1. Людина постійно вживає не міцне спиртне, намагається всіляко приховати його запах від оточуючих, зберігає зовнішню тверезість.
 2. Епізоди запоїв бувають рідко і найчастіше відбуваються під час відряджень, відпочинку після напруженої роботи, свят. Причому хворий вживає спиртне наодинці або в компаніях, які не пов’язані з його постійним оточенням.

В обох випадках, рано чи пізно, алкоголізм стає явним і помітним для навколишніх: помітно погіршується фізичний і емоційний стан, зовнішність. Щоб почати лікування алкогольної залежності пацієнту вкрай важливо усвідомити свою проблему і прийняти її.

Лікування від алкоголізму такого типу в обов’язковому порядку починається з консультації психотерапевта.

Запійний алкоголізм

Ефективне лікування алкоголізму цієї форми можливе виключно за допомогою нарколога та психотерапевта, так як вона вважається однією з найскладніших.

Перебіг захворювання такого типу схожий на спіраль, де один виток – тверезе життя, наповнене роботою і турботами без спиртного, а наступний – загострення і занурення в тривалий запій.

Варто відзначити, що пацієнт може триматися відносно довго (хвороба може ніяк не виявлятися протягом місяців і навіть кількох років). Однак під впливом зовнішніх чинників (втома або стрес на роботі, життєве потрясіння або наявність великої кількості часу) людина таки йде в стан постійного вживання. І без лікування тут вже не обійтися.

Як правило, люди, які страждають від алкоголю, добре усвідомлюють свою проблему. Однак не починають лікування алкоголізму через те, що самі входять в стан ремісії та відновлюють звичне життя без спиртного. Але варто розуміти, що черговий зрив може призвести до абсолютно сумних наслідків.

Лікування алкогольної залежності такого типу проходить також під наглядом нарколога, ґрунтується на медикаментозному методі і психологічної допомоги профільних фахівців.

Пивний алкоголізм

Ще одна небезпечна форма, якій не надають значення і не йдуть на лікування в 9 випадках з 10. Однак саме вона найчастіше трансформується в справжню проблему, що руйнує, насамперед, організм.

Пивний алкоголізм може бути як чоловічим, так і жіночим. Йому характерно регулярне вживання напоїв із низьким вмістом алкоголю. Спочатку може носити чисто «ритуальний» і здається, що лікувати тут точно нічого.

Згодом пацієнт перестає шукати приводи і починає випивати «просто так, щоб розслабитися». Як результат – формується серйозна залежність від спиртного. Лікування в цьому випадку також потрібне негайно.

Лікування алкоголізму в Києві, зокрема, можливо в стаціонарі клініки MED-ZAHID.

Лікування алкоголізму в Україні: методи MED-ZAHID

Якщо ви або ваш близький потрапив в залежність від алкоголю, вихід є. MED-ZAHID – мережа реабілітаційних центрів, де можливо анонімне лікування алкоголізму сучасними, ефективними методами.

Лікування алкоголізму в Києві та інших регіонах України проводиться на основі спеціально розробленої програми та методів. Складається з декількох етапів.

 • Психологічна допомога, консультація і обстеження. Перш ніж починати лікування, пацієнт в обов’язковому порядку проходить комплексне обстеження. На підставі актуального стану, нарколог визначається з тим, як лікувати алкоголіка – складає індивідуальну програму.
 • Амбулаторне лікування алкоголізму, зняття абстинентного синдрому медикаментозним методом. На даному етапі повністю знімається ломка і за допомогою медичних препаратів знижується тяга до спиртного. Зазвичай на цьому закінчується лікування в лікарнях державного зразка, що в основі невірно.
 • Реабілітація. Найважливіший етап, в ході якого пацієнт отримує комплексне лікування алкоголізму в Києві: крім загальної терапії медичними препаратами, проводяться також групові та індивідуальні консультації з провідними фахівцями міста в області наркології.
 • Ресоціалізація. Після того, як основне лікування алкоголізму в Києві закінчено, пацієнт поступово повертається до звичного ритму життя, вчиться заново взаємодіяти з суспільством, ставити правильні цілі та досягати їх. І, що важливо, справлятися з проблемами і стресами без допомоги алкоголю.

Варто зазначити, що важливим фактором, що впливає на лікування пацієнта, є його близькі та родичі. Їм також пропонується пройти курс зустрічей в групі співзалежних людей в Києві. Це допомагає глибше вникнути в проблему, всебічно вивчити її і, в результаті, швидше позбутися.

Анонімне лікування алкоголізму в Україні: чому приватні клініки краще

Так склалося, що лікування від алкоголізму в клініках державного зразка часто зводиться до кодування в стаціонарі і вшивання препаратів під шкіру. Психологічна сторона проблеми повністю або частково ігнорується, що в результаті призводить до рецидивів.

Повністю позбавитися від алкоголю і вилікувати алкоголізм можна виключно за допомогою сучасних методів, в яких задіяний повний комплекс заходів, спрямованих на повне відновлення не тільки здоров’я, а й особистості пацієнта.

Якщо потрібно позбутися від абстиненції – допоможе стаціонар будь-якої клініки. Якщо ж ви маєте намір пройти повноцінне лікування від алкоголізму, центр MED-ZAHID до ваших послуг.

Лікування від алкоголізму в Києві: наші переваги

MED-ZAHID – сучасна і просунута клініка, в рамках якої можливе анонімне лікування алкоголізму. Лояльна ціна для України, новітні методи роботи, кваліфіковані фахівці з великим досвідом, комфортні умови і всебічна підтримка після закінчення реабілітації: все це – про нас.

Лікування алкоголізму Київ довіряє нам з кількох причин.

 • Однаково ефективно можемо вилікувати і підлітка, і вже дорослу людину, яка страждає від алкоголю.
 • Лікування алкоголізму розробляється за індивідуальною програмою згідно з результатами, отриманими при обстеженні про фізичний і психологічний стан пацієнта.
 • У лікування алкоголізму в Києві входить як лікування медичними препаратами, так і постійна психологічна підтримка: робота з психотерапевтом і психологом, групові та індивідуальні зустрічі.
 • Вартість лікування алкоголізму узгоджується індивідуально з кожним пацієнтом. Ціна може змінюватись в залежності від затвердженої програми лікування.
 • У вартість входить безпосереднє лікування алкоголізму, а також проживання в комфортабельному стаціонарі. У нас є все необхідне для того, щоб кожен пацієнт відчував себе як вдома.

Після того, як курс лікування алкоголізму закінчено, ми не кидаємо своїх пацієнтів. Підтримка, в тому числі психологічна, ведеться після виписки.

Цікавить лікування алкоголізму в клініці MED-ZAHID в Києві, але залишилися питання? Хочете розрахувати вартість і дізнатися скільки коштує реабілітація? Залиште електронну заявку на нашому сайті і незабаром з вами зв’яжеться фахівець для індивідуальної консультації.

Ми знаємо ефективні способи лікування та позбавлення від алкоголю і готові допомогти вам. Телефонуйте.

Лікування алкогольної залежності в Києві

Алкозалежність – проблема №1 в Україні і в Києві, зокрема. Щорічно від причин, пов’язаних із вживанням алкоголю, вмирає більше 200 тис. людей. Якщо біда постукала в двері й вашого дому, постарайтеся зробити все, щоб вилікувати свою близьку людину. Прочитати цей текст і зателефонувати нам хоча б, щоб дізнатися вартість лікування – вже перший крок на шляху до її одужання.

Алкоголізм в Україні і чому він з’являється

Важливо розуміти одне: алкоголізм – це не примха і слабка воля. Це – хвороба, у якої є своя клінічна картина і відповідні причини. І її потрібно лікувати.

Найчастіше алкоголізмом і в Києві, і в усій Україні, страждають люди зі слабкою психікою, які не в силах протистояти зовнішньому світу і справлятися з труднощами. Не маючи внутрішніх ресурсів для опору, алкоголік шукає порятунок в спиртних напоях. Здавалося б, нешкідлива чарка, але навіть вона може мати досить серйозні наслідки для того, хто страждає алкозалежністю і принести труднощі в його подальше лікування.

Де є хоч невеликий натяк на алкоголізм лікування повинно бути невідкладним. На ранніх стадіях позбутися проблеми набагато легше. І психологічно, і фізично.

Алкоголізм: як розпізнати

На жаль, багато хто в Україні досі не ставиться серйозно до подібного захворювання і, відповідно, до його симптомів. Однак, щоб вчасно почати лікування алкоголізму, його важливо виявити. Ціна нехтування тривожними симптомами занадто висока.

Алкоголизм До основних симптомів алкоголізму відносяться:

 • Патологічна тяга і пристрасть до спиртних напоїв;
 • Необхідність в постійному збільшенні дози алкоголю;
 • Постійний пошук приводів і відповідних компаній для вживання;
 • Наявність жорсткого похмільного синдрому з усіма наслідками, що випливають – дратівливістю, поганим настроєм. нервозністю та іншими психологічними проблемами;
 • Відсутність відчуття міри – алкоголік постійно вимагає добавки і не знає слова «досить»;
 • Тремор кінцівок;
 • Періодичні запої різного ступеня складності, лікування яких не приносить ефекту.

Відзначимо, що навіть один запій вже говорить про формування алкогольної залежності. Якщо ви знайшли в цих симптомах себе або близьку людину, саме час починати лікування алкоголізму в Києві або філіях України.

Алкогольна залежність: стадії формування

Чим раніше ви зрозумієте, що проблема існує, тим простіше буде вилікувати алкоголізм. І тут важливо розуміти, що алкоголік стає таким не відразу. Як правило, все починається з малого. Саме тому не завжди вдається виявити захворювання на ранніх стадіях і провести своєчасне лікування.

Алкогольна залежність формується в кілька етапів.

 • Так звана, безсимптомна стадія. Вживання спиртного в якості розслаблення або відпочинку. На цьому етапі відбувається нерегулярно і людина ще в силах сама відмовитися від алкоголю без лікування. Однак алкозалежним це зробити без будь-чиєї допомоги складно психологічно вже зараз.
 • Тяга до спиртного збільшується і проявляється алкоголізм в тому вигляді, в якому ми його звикли бачити з вами. Алкоголю стає менше, дози і періодичність його вживання збільшуються.
 • Алкоголізм в хронічній стадії. Найскладніший, з точки зору лікування, випадок. На даному етапі спиртне стає вже дійсно небезпечним ворогом. Під його впливом відбувається деформація особистості, характеру, психологічних особливостей, змінюються звички, погіршується фізичний стан організму. Також може проявлятися тремор кінцівок і навіть галюцинації. Лікувати навіть такі проблеми можна й потрібно.

Дуже добре, якщо лікування від алкоголізму було розпочато до настання третьої стадії: його вартість нижча, а результативність краща. В іншому випадку доведеться зіткнутися з певними складнощами і витратити чимало часу. На щастя, клініка MED-ZAHID в Україні має всі необхідні ресурси, щоб надати вам і вашим близьким відповідну допомогу в лікуванні.

Кількість смертей в областях України через вживання алкоголю

376 Львівська область 237 Волинська область 219 Рівненська область 255 Вінницька область 624 Хмельницька область 103 Тернопільська область 452 Житомирська область 152 Чернівецька область 434 Чернігівська область 120 Київська область 503 Сумська область 267 Полтавська область 651 Харківська область 257 Луганська область 257 Донецька область 905 Дніпропетровська область 263 Черкаська область 332 Кіровоградська область 682 Одеська область 520 Миколаївська область 888 Запорізька область 291 Херсонська область Ужгородська область 598 97 Івано-Франківська область 305 Крим
0-250
250-500
500-750
750-1000

Види алкоголізму

Вилікувати алкоголізм в Києві можна. Головне – визначити його причини і вид перед лікуванням. До речі, серед наркологів є своєрідна класифікація алкогольної залежності.

Хронічний алкоголізм

Алкоголізм хронічного типу розвивається вкрай швидко, а його лікування може затягнутися не на один рік. Якщо підходити до процесу неусвідомлено і вирішувати проблему за допомогою простих медикаментозних методів. Ціна такого вибору – здоров’я вашої близької людини.

У хворого на хронічний алкоголізм регулярно відбуваються запої, його здоров’я і зовнішній вигляд помітно погіршуються, а соціальне життя руйнується буквально на очах. Про проблему знають всі навколишні, так як алкоголік її не приховує. Але й від лікування відмовляється.

Ефективне лікування алкоголізму хронічного виду будується наступним чином.

 • Хворий повинен зрозуміти, що алкоголізм – це проблема, яка шкодить його життю, а сам алкоголь не приносить задоволення.
 • Важливо змінити коло спілкування і повністю виключити компанії, в яких присутнє спиртне.
 • Необхідно побудувати щоденні ритуали таким чином, щоб для алкоголю в них не залишалося місця.

Безпосереднє лікування алкогольної залежності важливо проводити під керівництвом досвідчених фахівців – наркологів, психологів і психотерапевтів.

Таємний алкоголізм

Цьому виду алкоголізму найчастіше піддаються жінки і чоловіки з успішною кар’єрою і бізнесом, для яких подібного роду проблема є сороміцькою і недозволеною в оточені їх рівня. Не кажучи вже про його лікування.

Пацієнт, що приховує свій алкоголізм, часто думає, що повністю контролює ситуацію і йому не потрібне лікування. Однак на практиці дози алкоголю з кожним разом збільшуються. Рівно так само, як і погіршується емоційне і фізичне здоров’я. Нерідко у такого алкоголіка з’являється необгрунтована дратівливість і швидка стомлюваність. Також йому стає все складніше справлятися зі стресовими ситуаціями.

Алкоголізм такого плану може розвиватися за двома основними сценаріями.

 1. Людина постійно вживає не міцне спиртне, намагається всіляко приховати його запах від оточуючих, зберігає зовнішню тверезість.
 2. Епізоди запоїв бувають рідко і найчастіше відбуваються під час відряджень, відпочинку після напруженої роботи, свят. Причому хворий вживає спиртне наодинці або в компаніях, які не пов’язані з його постійним оточенням.

В обох випадках, рано чи пізно, алкоголізм стає явним і помітним для навколишніх: помітно погіршується фізичний і емоційний стан, зовнішність. Щоб почати лікування алкогольної залежності пацієнту вкрай важливо усвідомити свою проблему і прийняти її.

Лікування від алкоголізму такого типу в обов’язковому порядку починається з консультації психотерапевта.

Запійний алкоголізм

Ефективне лікування алкоголізму цієї форми можливе виключно за допомогою нарколога та психотерапевта, так як вона вважається однією з найскладніших.

Перебіг захворювання такого типу схожий на спіраль, де один виток – тверезе життя, наповнене роботою і турботами без спиртного, а наступний – загострення і занурення в тривалий запій.

Варто відзначити, що пацієнт може триматися відносно довго (хвороба може ніяк не виявлятися протягом місяців і навіть кількох років). Однак під впливом зовнішніх чинників (втома або стрес на роботі, життєве потрясіння або наявність великої кількості часу) людина таки йде в стан постійного вживання. І без лікування тут вже не обійтися.

Як правило, люди, які страждають від алкоголю, добре усвідомлюють свою проблему. Однак не починають лікування алкоголізму через те, що самі входять в стан ремісії та відновлюють звичне життя без спиртного. Але варто розуміти, що черговий зрив може призвести до абсолютно сумних наслідків.

Лікування алкогольної залежності такого типу проходить також під наглядом нарколога, ґрунтується на медикаментозному методі і психологічної допомоги профільних фахівців.

Пивний алкоголізм

Ще одна небезпечна форма, якій не надають значення і не йдуть на лікування в 9 випадках з 10. Однак саме вона найчастіше трансформується в справжню проблему, що руйнує, насамперед, організм.

Пивний алкоголізм може бути як чоловічим, так і жіночим. Йому характерно регулярне вживання напоїв із низьким вмістом алкоголю. Спочатку може носити чисто «ритуальний» і здається, що лікувати тут точно нічого.

Згодом пацієнт перестає шукати приводи і починає випивати «просто так, щоб розслабитися». Як результат – формується серйозна залежність від спиртного. Лікування в цьому випадку також потрібне негайно.

Лікування алкоголізму в Києві, зокрема, можливо в стаціонарі клініки MED-ZAHID.

Лікування алкоголізму в Україні: методи MED-ZAHID

Якщо ви або ваш близький потрапив в залежність від алкоголю, вихід є. MED-ZAHID – мережа реабілітаційних центрів, де можливо анонімне лікування алкоголізму сучасними, ефективними методами.

Лікування алкоголізму в Києві та інших регіонах України проводиться на основі спеціально розробленої програми та методів. Складається з декількох етапів.

 • Психологічна допомога, консультація і обстеження. Перш ніж починати лікування, пацієнт в обов’язковому порядку проходить комплексне обстеження. На підставі актуального стану, нарколог визначається з тим, як лікувати алкоголіка – складає індивідуальну програму.
 • Амбулаторне лікування алкоголізму, зняття абстинентного синдрому медикаментозним методом. На даному етапі повністю знімається ломка і за допомогою медичних препаратів знижується тяга до спиртного. Зазвичай на цьому закінчується лікування в лікарнях державного зразка, що в основі невірно.
 • Реабілітація. Найважливіший етап, в ході якого пацієнт отримує комплексне лікування алкоголізму в Києві: крім загальної терапії медичними препаратами, проводяться також групові та індивідуальні консультації з провідними фахівцями міста в області наркології.
 • Ресоціалізація. Після того, як основне лікування алкоголізму в Києві закінчено, пацієнт поступово повертається до звичного ритму життя, вчиться заново взаємодіяти з суспільством, ставити правильні цілі та досягати їх. І, що важливо, справлятися з проблемами і стресами без допомоги алкоголю.

Варто зазначити, що важливим фактором, що впливає на лікування пацієнта, є його близькі та родичі. Їм також пропонується пройти курс зустрічей в групі співзалежних людей в Києві. Це допомагає глибше вникнути в проблему, всебічно вивчити її і, в результаті, швидше позбутися.

Анонімне лікування алкоголізму в Україні: чому приватні клініки краще

Так склалося, що лікування від алкоголізму в клініках державного зразка часто зводиться до кодування в стаціонарі і вшивання препаратів під шкіру. Психологічна сторона проблеми повністю або частково ігнорується, що в результаті призводить до рецидивів.

Повністю позбавитися від алкоголю і вилікувати алкоголізм можна виключно за допомогою сучасних методів, в яких задіяний повний комплекс заходів, спрямованих на повне відновлення не тільки здоров’я, а й особистості пацієнта.

Якщо потрібно позбутися від абстиненції – допоможе стаціонар будь-якої клініки. Якщо ж ви маєте намір пройти повноцінне лікування від алкоголізму, центр MED-ZAHID до ваших послуг.

Лікування від алкоголізму в Києві: наші переваги

MED-ZAHID – сучасна і просунута клініка, в рамках якої можливе анонімне лікування алкоголізму. Лояльна ціна для України, новітні методи роботи, кваліфіковані фахівці з великим досвідом, комфортні умови і всебічна підтримка після закінчення реабілітації: все це – про нас.

Лікування алкоголізму Київ довіряє нам з кількох причин.

 • Однаково ефективно можемо вилікувати і підлітка, і вже дорослу людину, яка страждає від алкоголю.
 • Лікування алкоголізму розробляється за індивідуальною програмою згідно з результатами, отриманими при обстеженні про фізичний і психологічний стан пацієнта.
 • У лікування алкоголізму в Києві входить як лікування медичними препаратами, так і постійна психологічна підтримка: робота з психотерапевтом і психологом, групові та індивідуальні зустрічі.
 • Вартість лікування алкоголізму узгоджується індивідуально з кожним пацієнтом. Ціна може змінюватись в залежності від затвердженої програми лікування.
 • У вартість входить безпосереднє лікування алкоголізму, а також проживання в комфортабельному стаціонарі. У нас є все необхідне для того, щоб кожен пацієнт відчував себе як вдома.

Після того, як курс лікування алкоголізму закінчено, ми не кидаємо своїх пацієнтів. Підтримка, в тому числі психологічна, ведеться після виписки.

Цікавить лікування алкоголізму в клініці MED-ZAHID в Києві, але залишилися питання? Хочете розрахувати вартість і дізнатися скільки коштує реабілітація? Залиште електронну заявку на нашому сайті і незабаром з вами зв’яжеться фахівець для індивідуальної консультації.

Ми знаємо ефективні способи лікування та позбавлення від алкоголю і готові допомогти вам. Телефонуйте.

Часті питання про алкогольну залежність

⚠️ Хронічний алкоголізм - це захворювання, що виникає через систематичне зловживання алкогольних напоїв, яке призводить до інтоксикації організму етиловим спиртом і продуктами його розпаду.
⚠️ Перший етап лікування алкоголізму - огляд лікаря нарколога та дезінтоксикація організму. Потім відбувається побудова індивідуального маршруту подальшого лікування.
⚠️ Так, жіночий алкоголізм лікуватися різними методиками та підходами, індивідуально в кожному випадку.
⚠️ Лікувати алкоголізм без відома і згоди хворого не можна. Але на особистій консультації ми можемо навчити вас правильному підходу до спілкування з залежним, яке допоможе йому зважитися на лікування.
⚠️ За умови, якщо Ви прислухаєтеся всіх рекомендацій адиктологів, залежний буде залишатися в стійкої ремісії, для кожного це індивідуально, тимчасових термінів немає.
⚠️ Вартість лікування розраховується індивідуально. Ціни на лікування в діапазоні от 2000 грн до 10000 грн, в залежності від стану пацієнта і методик які застосовуються при лікуванні.
⚠️ Так, нові методики дозволяють впоратися з будь-якою формою алкоголізму.
array(1) { [0]=> object(WP_Post)#5591 (24) { ["ID"]=> int(12905) ["post_author"]=> string(1) "1" ["post_date"]=> string(19) "2021-10-21 10:21:12" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 10:21:12" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(61) "Автор Онипченко Богдана Павлівна" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(33) "avtor-onipchenko-bogdana-pavlivna" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2021-10-21 11:41:50" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 11:41:50" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(53) "https://med-zahid.com.ua/?post_type=team&p=12905" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "team" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } } string(61) "Автор Онипченко Богдана Павлівна"
Лікар анестезіолог реаніматолог 2 категорії

У 2013 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Лікувальна справа” та здобула кваліфікацію лікаря. В 2021 році Департамент охорони здоров’я підтвердив кваліфікацію за фахом анестезіологія.

Ліцензії та сертифікати