Алкоголизм

Лікування алкогольної залежності в Україні

Алкоголізм – хронічне захворювання, що супроводжується фізичною і психічною залежністю. Незалежно від причин виникнення залежності, алкоголь має руйнівну дію абсолютно на всі органи в організмі людини, і на її життя в цілому.

У яких випадках необхідно лікування алкоголізму?

Існує 3 стадії захворювання:

1 стадія проявляються на психологічному рівні – вживання для розслаблення. На даному етапі людина може легко відмовитися від випивки змістивши фокус на щось інше.

2 стадія. Людиною оволодіває сильна тяга до алкоголю. Підвищується стійкість до дії алкоголю, що призводить до збільшення кількості і частоті вживання.

3 стадія – хронічний алкоголізм. Залежність ще й на фізичному рівні. Вживання алкогольних напоїв відбувається кілька разів на день, починається деградація як особистості, психози.

Вкрай важливо вчасно звернутися за допомогою, а не чекати поки проблема буде очевидною для всіх оточуючих. Ефективне лікування можливе при дотриманні трьох умов:

  • грамотний фахівець;
  • власна воля пацієнта;
  • терпіння.

Найчастіше, центр лікування алкоголізму використовує різні підходи щоб допомогти зцілитися чоловікам і жінкам.

Лікування чоловічого алкоголізму полягає в обов’язковому перериванні запоїв та очищенні організму медикаментозно. Позбавлення ж від жіночого алкоголізму обов’язково має складатися як з медикаментозної допомоги, так і з психотерапевтичної. Це пов’язано з сильною емоційною прихильністю у жінок до алкоголю.

Небезпека алкоголізму

Лого Проблемы с сердцем

Концентрація СО2 провокує проблеми з серцем

Лого кобальт

Кобальт негативно відображається на здоров’ї ШКТ

Лого атрофация нейронов

Атрофуються нейрони спинного і головного мозку

Лого гормональные изменения

Відбуваються гормональні перестройки організму

Лікування підліткового алкоголізму

Лікування підліткового алкоголізмуНа жаль, Україна лідирує у світовому рейтингу за вживанням алкоголю серед підлітків. За статистикою ВООЗ, 40% дітей (14-18 років) систематично вживають алкоголь.

Головна причина підліткового алкоголізму – самоствердження.

А в зоні ризику дитячого алкоголізму, перш за все, знаходяться діти, чиї батьки дозволяють вживання алкоголю під власнім наглядом. Але таке ставлення з боку дорослих тільки погіршує ситуацію! Краща профілактика і зменшення ризиків можливо тільки при униканні алкоголю в сім’ї.

Також варто акуратно ставитися до вживання пива. Доступна ціна та всюдисуща реклама робить цей товар популярним і таким бажаним для покупців, а це несе за собою дуже велику небезпеку! Пивний алкоголізм, абсолютно не вигадка, вплив однієї пляшки пива і 60 мл горілки на організм людини ідентичний.

Медикаментозне лікування від алкоголізму: користь чи небезпека?

Лікування алкоголізму

Медикаментозне лікування починається з комплексного обстеження і здачі аналізів, для визначення ступеня ураження організму і нервової системи, а також виявлення алергії. Це сприяє підбору безпечної та ефективної терапії.

Сама програма медикаментозного лікування складається з декількох етапів:

I Детоксикація організму. Фармакологічні засоби здатні ліквідувати ураження організму. На початку прийому ліків спостерігається погіршення стану пацієнта, це пов’язано з тим, що активні речовини починають боротися з продуктами розпаду спирту.

II Подолання абстинентного синдрому. Прийом препаратів групи бензодіазепінів, щоб не допустити розвиток судом, епілептичних припадків або психозів. Це призводить до зменшення негативної дії спирту, зниження ризику крововиливів у мозок.

III Застосування антирецидивної терапії. Головне завдання – стабілізація психічного здоров’я і усунення ризику виникнення рецидиву. Подібні засоби провокують відторгнення організмом будь-якого алкоголю.

Також деколи доводиться використовувати умовно примусовий метод лікування. Йдеться про ті випадки, коли людина не усвідомлює своєї залежності й її необхідно мотивувати до зустрічі з фахівцями. Для початку на консультацію проходять родичі без відома хворого, щоб розробити план переконання.

Клініка лікування алкоголізму – реальна можливість для нового життя!

Наш наркологічний центр “Мед – Захід” надасть необхідну вам або вашим близьким професійну допомогу і підтримку. Лікування алкоголізму анонімне, вся інформація щодо результатів обстеження і реабілітації є строго конфіденційною.

Вартість стаціонарного лікування в нашому центрі ви можете дізнатися зателефонувавши за телефоном  +38(099)120-33-55+38(067)120-33-55.

 

Висока кваліфікація

Штат центру складається з професійних спеціалістів, котрі віддані своїй справі та готові в будь-який момент надати вчасно і професійно допомогу кожному пацієнту

Комплексний підхід

Для боротьби з залежністю ми використовуємо різноманітні способи та методи впливу, працюючи як на фізичному, так і психологічному рівні

Багаторічний досвід

Завдяки великому досвіду і успішним результатам роботи ми маємо чітке розуміння практичних методик та пошуку оптимальних рішень для кожного конкретного випадку

Робота з близькими

Окрему увагу ми приділяємо роботі з рідними та близькими залежних, надаючи необхідну консультацію та допомагаючи відновити повноцінні сімейні відношення
Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...