Лікування від алкоголізму і наркоманії в Ужгороді

Наш наркологічний центр надає всю необхідну допомогу в лікуванні як фізичних, так і психологічних залежностей в Ужгороді та області. Ми використовуємо сучасні дієві методи для лікування алкозалежних та наркозалежних.

Якісне лікування наркоманії в Ужгороді можливо тільки при комплексному підході. Початком лікування є обстеження хворого за результатами якого лікарі клініки здійснюють детоксикацію організму. Після чого пацієнт проходить курс психотерапії, який є головним способом лікування наркозалежних. Також наша клініка приділяє особливу увагу соціальній адаптації пацієнта, яка сприяє швидкому поверненню до повноцінного життя.

Лікування алкоголізму в Ужгороді здійснюється подібним чином і складається з обстеження, медикаментозного очищення організму, проходження курсу реабілітації і соціальної адаптації. Окремо ми виділяємо важливість роботи з родичами та близькими хворого.

Наша клініка здійснює виведення з запою вдома – дана процедура під наглядом фахівців є цілком безпечною. Але при особливо складних або тривалих запоях краще пацієнта помістити на стаціонар.

Клініка “Мед-Захід” також спеціалізується на лікуванні ігроманії. Під час консультації наші фахівці зможуть визначити рівень загрози від залежності та підібрати максимально відповідне лікування для вашого конкретного випадку.

При необхідності ми гарантуємо повну анонімність кожного клієнта.

Для отримання консультації та інформації про вартість послуг залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Умови наркологічного центру


Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Loading...