Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця

Переваги
лікування у нас

Висока кваліфікація

Комплексний підхід

Багаторічний досвід

Робота з близькими

Шість кроків до одужання

первинна консультація з фахівцем

диференціальна діагностика захворювання

детоксикація всього організму

підбір та опрацювання схеми лікування

специфічна медикаментозна підтримуюча терапія

психологічна підтримка, адаптація і подальший супровід

Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування

Кваліфікованим фахівцям завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації і інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Надаємо послуги психолога для консультації, можливий виїзд до помешкання.

067 120 33 55

Наркологічний центр “Мед-Захід” знає як вивести із запою

Одним з перших важливих кроків у наданні допомоги при алкозалежності є виведення зі стану запою. Головна проблема і небезпека запоїв пов’язана з тим, що за час тривалого і постійного вживання алкоголю, організм піддається сильному стресу, гострій інтоксикації, які згубно впливають на стан здоров’я людини.

Існує два варіанти медичної допомоги при запоях:

 • В домашніх умовах

Допомога надається фахівцем клініки, який знає як вивести з запою в домашніх умовах. Він проводить попереднє вивчення інформації про хворого (вік, тривалості запою та навіть вподобання в алкогольних напоях). На підставі отриманих даних лікар визначає можливість проведення лікування поза клінікою і вибирає необхідні медикаментозні засоби для пацієнта (згідно з принципами офіційної медицини, для допомоги при запоях застосування спеціальних медикаментів є обов’язковим). Найчастіше вдома для швидкої і якісної медичної допомоги використовується крапельниця.

 • На стаціонарі

Пацієнт може за власним бажанням здійснити вихід із запою в клініці. Але є випадки, в яких стаціонар є обов’язковим, а саме:

   • при втраті свідомості;
   • при судомах або галюцинаціях викликаних алкоголем;
   • при неадекватній або агресивній поведінці;
   • при важкому алкогольному сп’янінні;

Під час амбулаторного лікування пацієнт отримує цілодобовий догляд, своєчасно надану медичну допомогу та психологічну підтримку.

За запитом самого хворого або його родичів, лікування може здійснюватися анонімно.

Лікування запою

Медикаментозне виведення з запою – це найшвидший і ефективний метод з усіх існуючих!

Крім очищення організму пацієнта шляхом детоксикації, яка здійснюється за допомогою фізрозчину і вітамінів, лікар призначає препарати для нормалізації роботи печінки, шлунка і серцево-судинної системи. По завершенню всіх процедур, лікар залишає рекомендації щодо подальшого самостійного відновлення.

Наша клініка гарантує надання професійної допомоги підкріпленої досвідом у вирішенні будь-яких можливих ситуацій пов’язаних із залежностями в цілому, і у питанні як вийти з запою зокрема. Також наш центр допомагає із залежністю за допомогою кодування від алкоголізму.

Отримати необхідну консультацію і дізнатися яка ціна на послуги щодо допомоги при запоях в нашому наркологічному центрі ви можете зателефонувавши нам.