Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця

Переваги
лікування у нас

Висока кваліфікація

Комплексний підхід

Багаторічний досвід

Робота з близькими

Шість кроків до одужання

первинна консультація з фахівцем

диференціальна діагностика захворювання

детоксикація всього організму

підбір та опрацювання схеми лікування

специфічна медикаментозна підтримуюча терапія

психологічна підтримка, адаптація і подальший супровід

Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування

Кваліфікованим фахівцям завжди простіше знайти підхід до залежному человеку.Наші співробітники надають допомогу в мотивації і інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо в центр соціальної адаптації.

067 120 33 55

Наркологічний центр “Мед-Захід” знає як вивести із запою

Одним з перших важливих кроків у наданні допомоги при алкозалежності є виведення зі стану запою. Головна проблема і небезпека запоїв пов’язана з тим, що за час тривалого і постійного вживання алкоголю, організм піддається сильному стресу, гострій інтоксикації, які згубно впливають на стан здоров’я людини.

Існує два варіанти медичної допомоги при запоях:

  1. В домашніх умовах.

Допомога надається фахівцем клініки, який знає як вивести з запою в домашніх умовах. Він проводить попереднє вивчення інформації про хворого (вік, тривалості запою та навіть вподобання в алкогольних напоях). На підставі отриманих даних лікар визначає можливість проведення лікування поза клінікою і вибирає необхідні медикаментозні засоби для пацієнта (згідно з принципами офіційної медицини, для допомоги при запоях застосування спеціальних медикаментів є обов’язковим). Найчастіше вдома для швидкої і якісної медичної допомоги використовується крапельниця.

  1. На стаціонарі.

Пацієнт може за власним бажанням здійснити вихід із запою в клініці. Але є випадки, в яких стаціонар є обов’язковим, а саме:

   • при важкому алкогольному сп’янінні;
   • при втраті свідомості;
   • при судомах або галюцинаціях викликаних алкоголем;
   • при неадекватній або агресивній поведінці.

Під час амбулаторного лікування пацієнт отримує цілодобовий догляд, своєчасно надану медичну допомогу та психологічну підтримку.

За запитом самого хворого або його родичів, лікування може здійснюватися анонімно.

Медикаментозне виведення з запою – це найшвидший і ефективний метод з усіх існуючих!

Крім очищення організму пацієнта шляхом детоксикації, яка здійснюється за допомогою фізрозчину і вітамінів, лікар призначає препарати для нормалізації роботи печінки, шлунка і серцево-судинної системи. По завершенню всіх процедур, лікар залишає рекомендації щодо подальшого самостійного відновлення.

Наша клініка гарантує надання професійної допомоги підкріпленої досвідом у вирішенні будь-яких можливих ситуацій пов’язаних із залежностями в цілому, і у питанні як вийти з запою зокрема.

Отримати необхідну консультацію і дізнатися яка ціна на послуги щодо допомоги при запоях в нашому наркологічному центрі ви можете зателефонувавши нам.