Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця

Переваги
лікування у нас

Висока кваліфікація

Комплексний підхід

Багаторічний досвід

Робота з близькими

Нашi умови

Шість кроків до одужання

первинна консультація з фахівцем

диференціальна діагностика захворювання

детоксикація всього організму

підбір та опрацювання схеми лікування

специфічна медикаментозна підтримуюча терапія

психологічна підтримка, адаптація і подальший супровід

Послуга
Вартість
Початкова консультація для алкозалежних Ціна від 800 грн
Пакет аналізів Ціна від 1100 грн
Обрив запою Ціна від 2000 грн
Виведення із запою на дому Ціна від 2500 грн
Підшивка препарату «Еспераль» Ціна від 8500 грн
Введення блокатора «Дісульфірам» (1 рік) Ціна від 6500 грн
Кодування за методом Довженка Ціна від 6000 грн
Кодування від алкоголізму методом «Потрійний блок» Ціна від 7000 грн
Підтримка медикаментозним лікуванням Ціна від 8000 грн
Амбулаторне лікування алкогольної абстиненції Ціна від 1500 грн/сутки
Детоксикація Ціна від 2000 грн

Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування

Кваліфікованим фахівцям завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації і інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Надаємо послуги психолога для консультації, можливий виїзд до помешкання.

067 120 33 55

Непереборний потяг до алкоголю, залишений без лікування, часто супроводжується сильним бажанням безперервно вживати спиртні напої протягом тривалого періоду часу. Це призводить до небезпечного стану, який супроводжується сильною інтоксикацією організму і може призвести до смерті. У таких ситуаціях виникає необхідність виконати вивід із запою вдома або на деякий час помістити людину в стаціонар, щоб за станом її здоров’я цілодобово спостерігали досвідчені фахівці. Вийти із запою самостійно неможливо, для цього потрібна крапельниця і професійна медична допомога. Де виконується виведення із запою в Києві та яка ціна такої процедури?

Наркологічний центр «MED-ZAHID» готовий надати повний спектр послуг. Зокрема, виведення з запою з виїздом додому, амбулаторний обрив, повноцінне лікування залежності в стаціонарі. Якщо вас цікавить ціна або виникли будь-які питання, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам за номером, вказаним вище.

Виведення із запою — коли воно необхідне?

Якщо здорова людина, яка не страждає від патологічної залежності, вживає спиртні напої кілька днів поспіль, то це ще не означає, що їй потрібен вивід із запою. Головною відмінністю такого стану є нездатність самостійно відмовитися від прийому алкоголю. При цьому у людини часто спостерігається агресивна поведінка, підвищена тривожність. Нерідко сильна інтоксикація організму впливає на роботу головного мозку, викликаючи думки про суїцид.

Виведення із запою часто необхідне на запущених стадіях алкоголізму, коли людина не в змозі самостійно подолати бажання випити. При вживанні великих доз спиртного в організмі порушується обмін речовин, виникають збої в роботі внутрішніх органів, поведінка стає неадекватною. У різних містах України працюють фахівці, які виконують виведення з запою Київ не виняток.

Досвідчений лікар може провести виведення із запою вдома, використовуючи крапельницю і певний набір ліків. Але в запущених випадках виникає необхідність цілодобово спостерігати за станом здоров’я пацієнта. Забезпечити таке спостереження вдома неможливо, тому для обриву прийому спиртного потрібна госпіталізація в стаціонар.

Якщо своєчасно не виконати виведення з запою, можуть настати такі негативні наслідки:

 • патології печінки та шлунка (цироз, панкреатит, гастрит, внутрішні кровотечі);
 • збої в роботі системи кровообігу і захворювання серця (аритмія, інсульт, інфаркт, гіпертонія);
 • судоми та епілепсія;
 • галюцинації;
 • важкі психози та панічні атаки.

Вихід із запою допомагає зупинити вживання спиртного, що дає можливість уникнути перерахованих руйнівних наслідків. А крапельниця з правильно підібраними лікарськими препаратами сприяє відновленню фізичного здоров’я і нормального психологічного стану людини.

Вивід із запою в Києві — клініка «Мед-Захід»

Обрив запою — це складний процес, що складається з декількох послідовних етапів. Правильно виконати вивід із запою вдома без допомоги фахівця неможливо. Щоб впоратися з негативними наслідками тривалого впливу алкоголю на організм, потрібна крапельниця від запою. Якщо у людини виникли патології внутрішніх органів або розлади психіки, то потрібне додаткове лікування під цілодобовим наглядом медперсоналу.

Фахівці «Мед-Захід» виконують виведення із запою будь-якої складності, використовуючи крапельницю і різні лікарські препарати. Провести обрив можна вдома або в стаціонарі. Вартість процедури залежить від особливостей конкретного випадку, тому визначається індивідуально. Для профілактики рецидивів може застосовуватися кодування.

Вивід із запою вдома Київ

Фахівці центру «Мед-Захід» можуть виконати вивід із запою в домашніх умовах, використовуючи для цього крапельницю. Але вивід із запою вдома можливий не завжди. Обрив запою з виїздом на дім вимагає попереднього збору інформації про індивідуальні особливості конкретного випадку. Від самого пацієнта і його родичів потрібно дізнатися про вік залежного, наявність у нього патологій внутрішніх органів або психічних розладів. Приймаючи рішення про те, чи можливо виконати виведення із запою вдома за допомогою крапельниці, фахівці «Мед-Захід» також враховують тривалість вживання алкоголю та вид спиртних напоїв, які приймала людина.

Вивід із запою вдома дозволяє людині залишатися у звичних для себе умовах, але при цьому у медперсоналу немає можливості цілодобово спостерігати за нею, як у стаціонарі. Крапельниця від запою може використовуватися вдома для швидкого полегшення стану людини. Додаткове вживання кисломолочних продуктів і бульйонів допомагає прискорити вивід із запою. Для усунення ризику зневоднення рекомендується рясне пиття — підійде мінеральна вода, чай з лимоном або сік.

Вивід із запою в Києві в стаціонарі

Не завжди є можливість виконати виведення з запою вдома. Іноді людині необхідна не тільки крапельниця, але й цілодобовий догляд, який може надати тільки спеціально навчений медперсонал. Виведення із запою у важких випадках алкоголізму вимагає професійної допомоги, яку можна отримати в стаціонарі. Іноді госпіталізація допомагає людині подолати спокусу випити, яку він відчуває вдома.

Лечение алкоголизма

У регіональних філіях «Мед-Захід» можливий швидкий і безпечний вивід із запою Київ не виняток. Виведення із запою здійснюється виключно в умовах стаціонару в таких випадках:

 • людина знаходиться в стані сильного сп’яніння;
 • залежний поводиться агресивно, не даючи поставити собі крапельницю;
 • пацієнт втратив свідомість;
 • на тлі сп’яніння у людини виникають галюцинації, сильні панічні атаки або спостерігаються суїцидальні схильності.

При наявності психічних розладів крапельниця від запою повинна поєднуватися з кваліфікованою допомогою психолога. У стаціонарі така допомога надається цілодобово. Це допомагає людині позбутися депресії та виробити мотивацію для подолання залежності.

Яким би не було зручне виведення із запою на дому, все-таки стаціонарні процедури є пріоритетними в Україні. По деяких причинах.

 • Після крапельниці за хворим деякий час повинен спостерігати лікар. Справа в тому, що на медикаментозне виведення із запою Київ і жителі всієї України реагують по-різному. Може з’явитися непередбачена реакції. Відповідно, вкрай важливе перебування поруч медперсоналу.
 • Тривале вживання алкоголю провокує розвиток хронічних захворювань, але при цьому заглушає всю симптоматику. Це – ще одна причина, через яку варто віддати перевагу не виведенню з запою на дому, а госпіталізації.
 • Важкі випадки алкогольної інтоксикації вимагають також постійного спостереження. Виведення із запою на дому в цьому випадку не так безпечне, як альтернативна послуга в стаціонарі.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, що вибрати (виведення із запою з виїздом додому або повноцінне стаціонарне лікування), зателефонуйте нам. Лікар проконсультує вас в індивідуальному порядку та дасть відповідні рекомендації.

Медикаментозне виведення із запою Київ

Успішне переривання запою вдома або в стаціонарі неможливе без спеціальних лікарських препаратів. Виведення із запою починається з крапельниці, яка дозволяє очистити організм людини від продуктів розпаду алкоголю. Але правильно виконаний вихід із запою повинен також супроводжуватися нормалізацією складу крові та відновленням повноцінної роботи всіх внутрішніх органів.

Медикаментозне виведення із запою може здійснюватися цілодобово, а його ціна залежить від багатьох факторів. Вид ліків та їх дозування визначає лікар, який виконує вивід із запою в домашніх умовах або в стаціонарі. При цьому враховується стан здоров’я пацієнта, його вік і стадія алкоголізму. Безпечний вихід із запою зазвичай супроводжується застосуванням таких препаратів:

 • крапельниця з глюкозою, фізіологічним сольовим розчином — допомагає відновити водно-сольовий баланс в організмі;
 • вітамінні комплекси — потрібні для підтримки імунітету і поліпшення самопочуття;
 • заспокійливі засоби, снодійні — нормалізують сон, усувають прояви агресії, зменшують збудливість;
 • антидепресанти — знижують тривожність, усувають панічні атаки та напади депресії;
 • препарати для усунення збоїв в роботі серця, органів системи травлення, печінки — застосовуються в складі комплексної терапії для лікування супутніх захворювань, що виникли в результаті тривалого вживання спиртного.

Безумовно, на комплексне виведення із запою цілодобово вартість вища, ніж на звичайну систему кодування. Однак згідно з останніми дослідженнями ефективність такого способу в Україні набагато вища.

Обрив запою в «Мед-Захід»: переваги клініки

У центрі працюють фахівці з багаторічним досвідом, які виконують професійний вивід із запою в Києві. Вони цілодобово готові прийти на допомогу, використовуючи крапельницю і високоефективні сучасні методики полегшення стану людини при інтоксикації. Вивід із запою в «Мед-Захід» проводиться анонімно. Якщо немає яких-небудь показань для госпіталізації, фахівець центру може провести вивід із запою вдома.

Виведення із запою в «Мед-Захід» має ряд переваг:

 • безпечне виведення із запою з виїздом на дім;
 • доступна вартість крапельниць;
 • виведення із запою вдома і в стаціонарі виконується цілодобово;
 • медикаментозне лікування засноване на використанні сучасних високоефективних препаратів;
 • можливість пройти кодування від алкоголізму за невеликою ціною;
 • комплексна підтримка пацієнтів вдома для профілактики рецидивів.

«Мед-Захід» – це професійна допомога в боротьбі з алкоголізмом за розумною ціною. Безумовно, вартість послуг багато в чому залежить від складності випадку і обраного способу лікування. Так, медикаментозне виведення із запою цілодобово обійдеться трохи дорожче разового обриву.

Відзначимо, що тільки після консультації лікар визначає оптимальний метод лікування – обрив запою на дому або амбулаторні процедури, підшивка, повноцінне подолання залежності в реабілітаційному центрі.

Залишилися питання? Зателефонуйте нам і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця.

Непереборний потяг до алкоголю, залишений без лікування, часто супроводжується сильним бажанням безперервно вживати спиртні напої протягом тривалого періоду часу. Це призводить до небезпечного стану, який супроводжується сильною інтоксикацією організму і може призвести до смерті. У таких ситуаціях виникає необхідність виконати вивід із запою вдома або на деякий час помістити людину в стаціонар, щоб за станом її здоров’я цілодобово спостерігали досвідчені фахівці. Вийти із запою самостійно неможливо, для цього потрібна крапельниця і професійна медична допомога. Де виконується виведення із запою в Києві та яка ціна такої процедури?

Наркологічний центр «MED-ZAHID» готовий надати повний спектр послуг. Зокрема, виведення з запою з виїздом додому, амбулаторний обрив, повноцінне лікування залежності в стаціонарі. Якщо вас цікавить ціна або виникли будь-які питання, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам за номером, вказаним вище.

Виведення із запою — коли воно необхідне?

Якщо здорова людина, яка не страждає від патологічної залежності, вживає спиртні напої кілька днів поспіль, то це ще не означає, що їй потрібен вивід із запою. Головною відмінністю такого стану є нездатність самостійно відмовитися від прийому алкоголю. При цьому у людини часто спостерігається агресивна поведінка, підвищена тривожність. Нерідко сильна інтоксикація організму впливає на роботу головного мозку, викликаючи думки про суїцид.

Виведення із запою часто необхідне на запущених стадіях алкоголізму, коли людина не в змозі самостійно подолати бажання випити. При вживанні великих доз спиртного в організмі порушується обмін речовин, виникають збої в роботі внутрішніх органів, поведінка стає неадекватною. У різних містах України працюють фахівці, які виконують виведення з запою Київ не виняток.

Досвідчений лікар може провести виведення із запою вдома, використовуючи крапельницю і певний набір ліків. Але в запущених випадках виникає необхідність цілодобово спостерігати за станом здоров’я пацієнта. Забезпечити таке спостереження вдома неможливо, тому для обриву прийому спиртного потрібна госпіталізація в стаціонар.

Якщо своєчасно не виконати виведення з запою, можуть настати такі негативні наслідки:

 • патології печінки та шлунка (цироз, панкреатит, гастрит, внутрішні кровотечі);
 • збої в роботі системи кровообігу і захворювання серця (аритмія, інсульт, інфаркт, гіпертонія);
 • судоми та епілепсія;
 • галюцинації;
 • важкі психози та панічні атаки.

Вихід із запою допомагає зупинити вживання спиртного, що дає можливість уникнути перерахованих руйнівних наслідків. А крапельниця з правильно підібраними лікарськими препаратами сприяє відновленню фізичного здоров’я і нормального психологічного стану людини.

Вивід із запою в Києві — клініка «Мед-Захід»

Обрив запою — це складний процес, що складається з декількох послідовних етапів. Правильно виконати вивід із запою вдома без допомоги фахівця неможливо. Щоб впоратися з негативними наслідками тривалого впливу алкоголю на організм, потрібна крапельниця від запою. Якщо у людини виникли патології внутрішніх органів або розлади психіки, то потрібне додаткове лікування під цілодобовим наглядом медперсоналу.

Фахівці «Мед-Захід» виконують виведення із запою будь-якої складності, використовуючи крапельницю і різні лікарські препарати. Провести обрив можна вдома або в стаціонарі. Вартість процедури залежить від особливостей конкретного випадку, тому визначається індивідуально. Для профілактики рецидивів може застосовуватися кодування.

Вивід із запою вдома Київ

Фахівці центру «Мед-Захід» можуть виконати вивід із запою в домашніх умовах, використовуючи для цього крапельницю. Але вивід із запою вдома можливий не завжди. Обрив запою з виїздом на дім вимагає попереднього збору інформації про індивідуальні особливості конкретного випадку. Від самого пацієнта і його родичів потрібно дізнатися про вік залежного, наявність у нього патологій внутрішніх органів або психічних розладів. Приймаючи рішення про те, чи можливо виконати виведення із запою вдома за допомогою крапельниці, фахівці «Мед-Захід» також враховують тривалість вживання алкоголю та вид спиртних напоїв, які приймала людина.

Вивід із запою вдома дозволяє людині залишатися у звичних для себе умовах, але при цьому у медперсоналу немає можливості цілодобово спостерігати за нею, як у стаціонарі. Крапельниця від запою може використовуватися вдома для швидкого полегшення стану людини. Додаткове вживання кисломолочних продуктів і бульйонів допомагає прискорити вивід із запою. Для усунення ризику зневоднення рекомендується рясне пиття — підійде мінеральна вода, чай з лимоном або сік.

Вивід із запою в Києві в стаціонарі

Не завжди є можливість виконати виведення з запою вдома. Іноді людині необхідна не тільки крапельниця, але й цілодобовий догляд, який може надати тільки спеціально навчений медперсонал. Виведення із запою у важких випадках алкоголізму вимагає професійної допомоги, яку можна отримати в стаціонарі. Іноді госпіталізація допомагає людині подолати спокусу випити, яку він відчуває вдома.

Лечение алкоголизма

У регіональних філіях «Мед-Захід» можливий швидкий і безпечний вивід із запою Київ не виняток. Виведення із запою здійснюється виключно в умовах стаціонару в таких випадках:

 • людина знаходиться в стані сильного сп’яніння;
 • залежний поводиться агресивно, не даючи поставити собі крапельницю;
 • пацієнт втратив свідомість;
 • на тлі сп’яніння у людини виникають галюцинації, сильні панічні атаки або спостерігаються суїцидальні схильності.

При наявності психічних розладів крапельниця від запою повинна поєднуватися з кваліфікованою допомогою психолога. У стаціонарі така допомога надається цілодобово. Це допомагає людині позбутися депресії та виробити мотивацію для подолання залежності.

Яким би не було зручне виведення із запою на дому, все-таки стаціонарні процедури є пріоритетними в Україні. По деяких причинах.

 • Після крапельниці за хворим деякий час повинен спостерігати лікар. Справа в тому, що на медикаментозне виведення із запою Київ і жителі всієї України реагують по-різному. Може з’явитися непередбачена реакції. Відповідно, вкрай важливе перебування поруч медперсоналу.
 • Тривале вживання алкоголю провокує розвиток хронічних захворювань, але при цьому заглушає всю симптоматику. Це – ще одна причина, через яку варто віддати перевагу не виведенню з запою на дому, а госпіталізації.
 • Важкі випадки алкогольної інтоксикації вимагають також постійного спостереження. Виведення із запою на дому в цьому випадку не так безпечне, як альтернативна послуга в стаціонарі.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, що вибрати (виведення із запою з виїздом додому або повноцінне стаціонарне лікування), зателефонуйте нам. Лікар проконсультує вас в індивідуальному порядку та дасть відповідні рекомендації.

Медикаментозне виведення із запою Київ

Успішне переривання запою вдома або в стаціонарі неможливе без спеціальних лікарських препаратів. Виведення із запою починається з крапельниці, яка дозволяє очистити організм людини від продуктів розпаду алкоголю. Але правильно виконаний вихід із запою повинен також супроводжуватися нормалізацією складу крові та відновленням повноцінної роботи всіх внутрішніх органів.

Медикаментозне виведення із запою може здійснюватися цілодобово, а його ціна залежить від багатьох факторів. Вид ліків та їх дозування визначає лікар, який виконує вивід із запою в домашніх умовах або в стаціонарі. При цьому враховується стан здоров’я пацієнта, його вік і стадія алкоголізму. Безпечний вихід із запою зазвичай супроводжується застосуванням таких препаратів:

 • крапельниця з глюкозою, фізіологічним сольовим розчином — допомагає відновити водно-сольовий баланс в організмі;
 • вітамінні комплекси — потрібні для підтримки імунітету і поліпшення самопочуття;
 • заспокійливі засоби, снодійні — нормалізують сон, усувають прояви агресії, зменшують збудливість;
 • антидепресанти — знижують тривожність, усувають панічні атаки та напади депресії;
 • препарати для усунення збоїв в роботі серця, органів системи травлення, печінки — застосовуються в складі комплексної терапії для лікування супутніх захворювань, що виникли в результаті тривалого вживання спиртного.

Безумовно, на комплексне виведення із запою цілодобово вартість вища, ніж на звичайну систему кодування. Однак згідно з останніми дослідженнями ефективність такого способу в Україні набагато вища.

Обрив запою в «Мед-Захід»: переваги клініки

У центрі працюють фахівці з багаторічним досвідом, які виконують професійний вивід із запою в Києві. Вони цілодобово готові прийти на допомогу, використовуючи крапельницю і високоефективні сучасні методики полегшення стану людини при інтоксикації. Вивід із запою в «Мед-Захід» проводиться анонімно. Якщо немає яких-небудь показань для госпіталізації, фахівець центру може провести вивід із запою вдома.

Виведення із запою в «Мед-Захід» має ряд переваг:

 • безпечне виведення із запою з виїздом на дім;
 • доступна вартість крапельниць;
 • виведення із запою вдома і в стаціонарі виконується цілодобово;
 • медикаментозне лікування засноване на використанні сучасних високоефективних препаратів;
 • можливість пройти кодування від алкоголізму за невеликою ціною;
 • комплексна підтримка пацієнтів вдома для профілактики рецидивів.

«Мед-Захід» – це професійна допомога в боротьбі з алкоголізмом за розумною ціною. Безумовно, вартість послуг багато в чому залежить від складності випадку і обраного способу лікування. Так, медикаментозне виведення із запою цілодобово обійдеться трохи дорожче разового обриву.

Відзначимо, що тільки після консультації лікар визначає оптимальний метод лікування – обрив запою на дому або амбулаторні процедури, підшивка, повноцінне подолання залежності в реабілітаційному центрі.

Залишилися питання? Зателефонуйте нам і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця.

Часті питання про виведення з запою

⚠️ При разовій процедурі "обрив запою" пацієнту однозначно стане легше. Але рекомендована кількість сеансів залежить від тяжкості та тривалості запою, від того в якому стані знаходиться пацієнт, чи були галюцинації, епілептичні припадки, скачки тиску і тд.
⚠️ Дезінтоксикація при запої - це очищення організму, органів і судин, стабілізація сну і підбір протитревожного комплексу медикаментів, вітамінів.
array(1) { [0]=> object(WP_Post)#6036 (24) { ["ID"]=> int(12905) ["post_author"]=> string(1) "1" ["post_date"]=> string(19) "2021-10-21 10:21:12" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 10:21:12" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(61) "Автор Онипченко Богдана Павлівна" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(33) "avtor-onipchenko-bogdana-pavlivna" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2021-10-21 11:41:50" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 11:41:50" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(53) "https://med-zahid.com.ua/?post_type=team&p=12905" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "team" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } } string(61) "Автор Онипченко Богдана Павлівна"
Лікар анестезіолог реаніматолог 2 категорії

У 2013 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Лікувальна справа” та здобула кваліфікацію лікаря. В 2021 році Департамент охорони здоров’я підтвердив кваліфікацію за фахом анестезіологія.

Ліцензії та сертифікати