виведення із запою

виведення із запою і детоксикація

Безкоштовна консультація лікаря

Безкоштовна консультація лікаря

Наркологічний центр “Мед-Захід” знає як вивести із запою

Одним з перших важливих кроків у наданні допомоги при алкозалежності є виведення зі стану запою. Головна проблема і небезпека запоїв пов’язана з тим, що за час тривалого і постійного вживання алкоголю, організм піддається сильному стресу, гострій інтоксикації, які згубно впливають на стан здоров’я людини.

Існує два варіанти медичної допомоги при запоях:

  1. В домашніх умовах.

Допомога надається фахівцем клініки, який знає як вивести з запою в домашніх умовах. Він проводить попереднє вивчення інформації про хворого (вік, тривалості запою та навіть вподобання в алкогольних напоях). На підставі отриманих даних лікар визначає можливість проведення лікування поза клінікою і вибирає необхідні медикаментозні засоби для пацієнта (згідно з принципами офіційної медицини, для допомоги при запоях застосування спеціальних медикаментів є обов’язковим). Найчастіше вдома для швидкої і якісної медичної допомоги використовується крапельниця.

  1. На стаціонарі.

Пацієнт може за власним бажанням здійснити вихід із запою в клініці. Але є випадки, в яких стаціонар є обов’язковим, а саме:

   • при важкому алкогольному сп’янінні;
   • при втраті свідомості;
   • при судомах або галюцинаціях викликаних алкоголем;
   • при неадекватній або агресивній поведінці.

Під час амбулаторного лікування пацієнт отримує цілодобовий догляд, своєчасно надану медичну допомогу та психологічну підтримку.

За запитом самого хворого або його родичів, лікування може здійснюватися анонімно.

Медикаментозне виведення з запою – це найшвидший і ефективний метод з усіх існуючих!

Крім очищення організму пацієнта шляхом детоксикації, яка здійснюється за допомогою фізрозчину і вітамінів, лікар призначає препарати для нормалізації роботи печінки, шлунка і серцево-судинної системи. По завершенню всіх процедур, лікар залишає рекомендації щодо подальшого самостійного відновлення.

Наша клініка гарантує надання професійної допомоги підкріпленої досвідом у вирішенні будь-яких можливих ситуацій пов’язаних із залежностями в цілому, і у питанні як вийти з запою зокрема.

Отримати необхідну консультацію і дізнатися яка ціна на послуги щодо допомоги при запоях в нашому наркологічному центрі ви можете зателефонувавши нам.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.

Висока кваліфікація

Штат центру складається з професійних спеціалістів, котрі віддані своїй справі та готові в будь-який момент надати вчасно і професійно допомогу кожному пацієнту

Комплексний підхід

Для боротьби з залежністю ми використовуємо різноманітні способи та методи впливу, працюючи як на фізичному, так і психологічному рівні

Багаторічний досвід

Завдяки великому досвіду і успішним результатам роботи ми маємо чітке розуміння практичних методик та пошуку оптимальних рішень для кожного конкретного випадку

Робота з близькими

Окрему увагу ми приділяємо роботі з рідними та близькими залежних, надаючи необхідну консультацію та допомагаючи відновити повноцінні сімейні відношення
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...