Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця

Переваги
лікування у нас

Висока кваліфікація

Комплексний підхід

Багаторічний досвід

Робота з близькими

Шість кроків до одужання

первинна консультація з фахівцем

диференціальна діагностика захворювання

детоксикація всього організму

підбір та опрацювання схеми лікування

специфічна медикаментозна підтримуюча терапія

психологічна підтримка, адаптація і подальший супровід

Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування

Кваліфікованим фахівцям завжди простіше знайти підхід до залежному человеку.Наші співробітники надають допомогу в мотивації і інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо в центр соціальної адаптації.

067 120 33 55

Ставши справжньою епідемією світового масштабу, наркоманія не змогла оминути жодної держави, і України в тому числі. За даними статистики, офіційно зареєстрованих наркозалежних людей у Києві та інших містах – понад півмільйона. Але це тільки офіційні дані. Насправді, їх майже в 10 разів більше. Адже далеко не всі вчасно та добровільно готові позбутися залежності, пройти лікування та повернутися до нормального життя.

Останні дослідження в сфері медикаментозного та психотерапевтичного лікування залежності показали – позбутися її можна. Це непросто, але при правильному та своєчасному лікуванні одужання настає незалежно від стадії захворювання і групи наркотичних препаратів, що викликали пристрасть. У клініці «Мед-Захід» успішно проводять лікування наркоманії – і роблять це ефективно, професійно і анонімно.

Вам або вашим близьким потрібна допомога? Усвідомлення – перший крок до одужання.

Що таке наркоманія та її види

Наркоманія – це патологічний потяг, пристрасть до небезпечних речовин, які формують гостру залежність на фізіологічному та психічному рівні. Не важливо, мова йде про анальгетики, снодійні препарати, галюциногени або амфетаміни. Будь-яке їх регулярне вживання не за призначенням, а для задоволення, вже вважається хворобою. А от чи стане вона глибокою і чи придбає важку форму – залежить від людини та її життєвих обставин.

Потяг до наркотиків багатьом здається нездоланним. І часто так і буває – без сторонньої допомоги відмовитися від них неможливо, адже звикання відбувається і на фізичному рівні, і на психічному.

Сьогодні різноманітність небезпечних речовин по-справжньому вражає:

 • синтетичні;
 • рослинні;
 • напівсинтетичні.

Вражають і різні способи вживання – ковтання, вдихання, втирання, ін’єкції.

Варіантів встати на небезпечну доріжку достатньо, і помилково вважати, що це може статися тільки з представниками неблагополучних верств.

Аж ніяк. Хвороблива залежність помолодшала і поширилася на обидві статі:

 • жіноча наркоманія не менш поширена, ніж чоловіча;
 • дитяча залежність для багатьох батьків стала справжньою трагедією.

Саме тому вчасно розпізнати і почати лікування у спеціалізованому медичному закладі – першочергове завдання тих, в чиєму оточенні є залежні люди.

Ознаки наркоманії та спосіб формування залежності

Чому залежність можуть викликати різні за складом і походженням речовини? Тому що всі вони впливають за схожим механізмом на центральну нервову систему:

 • Збільшують вироблення медіаторів, відповідальних за виникнення задоволення.
 • Поступово розвивається стійкість до наркотичних речовин, і для того самого задоволення потрібна більша доза.
 • Скорочується період ейфорії і проміжки між прийомами.
 • Часто відбувається перехід з більш легких форм на важкі препарати.
 • З’являється яскраво виражений абстинентний синдром.

На якому б етапі не прийшло усвідомлення необхідності лікування, обов’язок близьких – прискорити процедуру відновлення і звернутися за допомогою.

Ознаки залежності

Якщо виникли підозри, що ваш дитина, знайомий або родич страждає на наркоманію, придивіться до нього. Є деякі симптоми, що вказують на правильність ваших підозр:

 • блідість шкірних покривів і слизових;
 • підвищена спрага, сухість у роті;
 • хиткість ходи і невпевненість у рухах;
 • загальмованість або сплутаність мови;
 • надто розширені чи звужені зіниці, червоні втомлені очі.

Але це – тільки фізіологічні прояви. В психологічному плані можливі агресія або байдужість, нервовість або апатія, схильність до сварок і здирництва.

Чим швидше звернутися за допомогою в клініку «Мед-Захід», тим швидше настане довгоочікуване зцілення. Воно не буде швидким, залежність лікується складніше і довше, ніж розвивається, але при правильному підході настає повне одужання.

Анонімне лікування наркоманії в Києві

Сором, невпевненість і страх осуду багатьох змушують приховувати факт присутності наркоманії в їхньому житті. В наркологічній клініці «Мед-Захід» поважають емоції пацієнтів і клієнтів, саме тому нам довіряють:

 • ми працюємо анонімно;
 • лікування ведеться тільки комплексно;
 • забезпечується всебічна підтримка та проводиться робота з найближчим оточенням хворого;
 • з вами працюють медики екстра-класу;
 • для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма лікування, що враховує всі нюанси стану;
 • ціна лікування також визначається індивідуально та узгоджується відповідно до обраної програми.

Це допомагає зняти емоційну напругу і зосередиться на лікуванні наркоманії – а складається воно з трьох етапів:

 1. Діагностика і подальша детоксикація. Відбувається очищення організму, переривання прийому, усунення абстинентного синдрому. Цей етап лікування може проводитися в стаціонарі або вдома – потреба в госпіталізації вирішується індивідуально.
 2. Медикаментозне блокування дії наркотиків зменшує потребу в небезпечних речовинах і запобігає рецидивам.
 3. Психотерапія – обов’язкова частина лікування. Відбувається глибока реконструкція особистості, виявляються тригери формування патологічної залежності, ламаються стереотипи деструктивної поведінки, формуються нові поведінкові звички і способи реагування. Робота психотерапевта зачіпає і сім’ю – це необхідно для повної зміни моделі взаємодії та виключення контактів з небезпечним оточенням.  Наркотизація викорінюється у всіх можливих сферах і контактах, і в цьому питанні велика відповідальність покладається на сім’ю.

Лікування наркоманії в Києві і Україні

Наркологічний центр «Мед-Захід» працює в Києві та має представництва в різних містах України: наша мережа успішно лікує наркоманію дитячу і дорослу.  І навіть при зміні місця проживання наші фахівці зможуть надати своєчасну допомогу в разі рецидиву.

Наркоманія виліковна – отримаєте очну або заочну консультацію і дізнайтеся про вартість програми реабілітації вже сьогодні.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.