MED-ZAHID

Лікування наркоманії

Лікування наркоманії – найважчої патологічної залежності від психоактивних речовин – складне завдання, але в клініці «Мед-Захід» з ним успішно справляються. Багато пацієнтів наркологічних центрів у Києві та інших містах України з нашою допомогою подолали свою згубну залежність, повернулися до нормального життя, знову стали повноцінними членами суспільства. Ми готові надати допомогу в лікуванні наркоманії всім, хто її потребує та вирішив стати на шлях зцілення.

Лікування наркоманіїЩо таке наркоманія

Складність лікування наркоманії полягає в тому, що потяг до прийому наркотичних речовин, обумовлений розвитком фізичної та психологічної залежності від них, є непереборним. Самостійно впоратися з ним людина не в силах, необхідно звернення в наркологічну клініку, де їй буде надана комплексна допомога – медикаментозна, психологічна, психіатрична.

Наркотичну залежність можуть викликати сильні анальгетики, транквілізатори, снодійні, амфетаміни (стимулятори ЦНС), галюциногени. Існують наркотики рослинного походження, створені з рослинної сировини напівсинтетичні, синтетичні, їх перелік з кожним роком розширюється.

Незалежно від походження, хімічного складу, основного клінічного ефекту всі наркотичні речовини мають подібний вплив на центральну нервову систему. Вони багаторазово збільшують вироблення нейромедіаторів, які викликають відчуття задоволення. Але через деякий час розвивається толерантність до наркотиків, для штучної стимуляції потрібні все більші дози препарату або перехід від легких наркотиків до важких. Ефект стає все більш короткочасним, потреба в прийомі чергової дози виникає все частіше. Можна виділити 2 етапи в розвитку наркоманії.

  1. Формується позитивна прихильність. Прийом наркотиків викликає почуття ейфорії, покращує настрій, і людина вживає їх, щоб знову пережити ці приємні відчуття.
  2. По мірі розвитку толерантності та звикання перерви в прийомі наркотиків викликають неприємні, болючі та навіть нестерпні відчуття (абстинентний синдром). Черговий прийом спрямований не стільки на отримання задоволення, скільки на звільнення від болю. Така прихильність називається негативною.

Як відбувається лікування наркоманії

Для ефективного лікування наркоманії дуже важливо, щоб пацієнт усвідомив свою проблему та добровільно погодився на проходження курсу терапії. У цьому можуть допомогти бесіди з фахівцем-психотерапевтом, який володіє прийомами мотивації. Лікування від наркоманії проводиться в кілька етапів.

  1. Детоксикація, переривання прийому наркотиків, очищення організму від наркотичних речовин, полегшення абстиненції (ломки), може проводитися в стаціонарі або вдома під постійним контролем фахівця.
  2. Психотерапевтичне кодування в поєднанні з медикаментозною терапією (прийом препаратів, які блокують дію наркотиків) для профілактики рецидивів.
  3. Курс когнітивно-поведінкової психотерапії, виявлення психологічних коренів залежності, зміна переконань, формування нової системи цінностей, навчання пацієнта конструктивної поведінки в ситуаціях, які раніше приводили до прийому наркотиків.

лікування наркоманіїДля комплексної, всебічної реабілітації при лікуванні наркоманії необхідна участь членів сім’ї наркозалежного. Тому психотерапевти проводять роботу не тільки з самим пацієнтом, але і з його рідними, позбавляють їх від співзалежності, навчають правил поведінки. Вкрай важливо, щоб в період реабілітації у пацієнта не було доступу до наркотиків і контактів з колишнім колом знайомих-наркоманів. Формується нове соціальне оточення, проводиться робота в групах підтримки, само- та взаємодопомоги, терапевтичних спільнотах.

Лікування наркоманії в Києві, Україні

Наркологічний центр «Мед-Захід» здійснює лікування наркоманії в Києві, мережа регіональних центрів охоплює й інші міста України, так що в разі зміни місця проживання та виникнення загрози рецидиву ви завжди зможете звернутися по професійну допомогу:

  • проводимо лікування амфетамінової наркоманії, кодеїноманії, пристрасті до вживання препаратів коноплі, сольових синтетичних наркотиків та інших видів наркотичної залежності, в тому числі полінаркоманії;
  • лікування анонімне, виключений розголос, який може перешкодити подальшій соціалізації;
  • застосовуємо традиційні та нові методи лікування, програма для кожного пацієнта розробляється в індивідуальному порядку;
  • вартість лікування та його тривалість залежать від стажу вживання наркотиків і їх виду, обраної програми.

Отримати заочну консультацію, інформацію про ціни на лікування наркоманії та умови перебування в клініці, записатися на прийом або викликати фахівця додому ви можете за телефоном.


Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
Висока кваліфікація


Штат центру складається з професійних спеціалістів, котрі віддані своїй справі та готові в будь-який момент надати вчасно і професійно допомогу кожному пацієнту


Комплексний підхід


Для боротьби з залежністю ми використовуємо різноманітні способи та методи впливу, працюючи як на фізичному, так і психологічному рівні


Багаторічний досвід


Завдяки великому досвіду і успішним результатам роботи ми маємо чітке розуміння практичних методик та пошуку оптимальних рішень для кожного конкретного випадку


Робота з близькими


Окрему увагу ми приділяємо роботі з рідними та близькими залежних, надаючи необхідну консультацію та допомагаючи відновити повноцінні сімейні відношення

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...