Лікування наркоманії

лікування наркоманії

Україна є лідером серед країн Європи за темпами росту наркоманії. Щорічний приріст становить 10%.

Наркотична залежність може виникати вже після першого вживання і стрімко розвиватися, що неминуче призводить до руйнування здоров’я та деградації особистості.

Як проходить лікування від наркоманії?

Для початку хворий приходить на консультацію, де спеціаліст може визначити ступінь залежності та підібрати ефективне лікування.

Для деяких пацієнтів підходить лікування в домашніх умовах з регулярним відвідуванням лікаря та психолога в наркологічному центрі. А для інших необхідне лікування в стаціонарі клініки. Також за потребою лікарі наркоцентру можуть зробити детоксикацію для залежного вдома.

Стаціонарне лікування в наркологічній клініці включає наступні етапи:

  • детоксикація. Очищення організму за допомогою медикаментів здійснюється під спостереженням кваліфікованих спеціалістів;
  • антирецидивна програма. Основна задача – зменшити тягу до наркотичних речовин;
  • реабілітація. Допомога у відновленні людини як на фізичному, так і на психічному рівні.

Амбулаторне лікування залежності доповнено також соціальною адаптацією. Пацієнт отримує допомогу та підтримку з боку психологів клініки для усвідомлення що відбулося, побудови нових звичок та відновлення соціальних зв’язків.

Нові методи лікування наркотичної залежності приділяють особливу ​​увагу підтримці та розумінню з боку близьких. Родичам важливо своєчасно змінити своє ставлення до того, що відбувається і бути готовим почати нове життя.

Клініка лікування наркоманії гарантує анонімність

Основна проблема чому наркозалежні не поспішають звертатися за професійною допомогою полягає у небезпеці можливого ​​розголосу. Ми шукаємо всі можливі способи, щоб допомогти людині, саме тому при необхідності гарантуємо анонімне лікування.

У такому випадку позбавлення від залежності здійснюється як звичайне лікування на стаціонарі, але історія хвороби, аналізи та особисті дані пацієнта знаходяться під секретністю.

Умови для примусового лікування наркоманії

Примусовий метод лікування наркозалежності є скоріше виключенням, ніж правилом. Але коли ціна питання – людське життя, краще скористатися цим методом, який можливий лише за участю близьких і родичів.

Сучасне примусове лікування перш за все фокусується на пробудженні бажання та мотивації у хворого.

Спеціалісти наркологічного центру “Мед – Захід” завжди готові допомогти визначити кращий сценарій для досягнення результату.

Отримати кваліфіковану консультацію та дізнатися вартість послуг ви можете зателефонувавши нам.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.

Висока кваліфікація

Штат центру складається з професійних спеціалістів, котрі віддані своїй справі та готові в будь-який момент надати вчасно і професійно допомогу кожному пацієнту

Комплексний підхід

Для боротьби з залежністю ми використовуємо різноманітні способи та методи впливу, працюючи як на фізичному, так і психологічному рівні

Багаторічний досвід

Завдяки великому досвіду і успішним результатам роботи ми маємо чітке розуміння практичних методик та пошуку оптимальних рішень для кожного конкретного випадку

Робота з близькими

Окрему увагу ми приділяємо роботі з рідними та близькими залежних, надаючи необхідну консультацію та допомагаючи відновити повноцінні сімейні відношення
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...