Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця

Переваги
лікування у нас

Висока кваліфікація

Комплексний підхід

Багаторічний досвід

Робота з близькими

Нашi умови

Шість кроків до одужання

первинна консультація з фахівцем

диференціальна діагностика захворювання

детоксикація всього організму

підбір та опрацювання схеми лікування

специфічна медикаментозна підтримуюча терапія

психологічна підтримка, адаптація і подальший супровід

Ціни на послуги на лікування наркоманії

Послуга
Ціна
Початкова консультація для наркозалежних Ціна від 800 грн
Пакет аналізів Ціна від 1100 грн
Тестування на наркотичні засоби Ціна від 800 грн
Наркоблокада "Налтрексон" (3 місяці) Ціна від 8000 грн
Наркоблокада "Налтрексон" (6 місяці) Ціна від 15000 грн
Наркоблокада "Налтрексон" (12 місяці) Ціна від 26000 грн

Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування

Кваліфікованим фахівцям завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації і інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Надаємо послуги психолога для консультації, можливий виїзд до помешкання.

067 120 33 55

Наркоманія перетворилася на глобальну проблему, а в Україні число наркозалежних вимірюється сотнями тисяч. Людина вживає наркотики вдома з різних причин. Хвороба проходить кілька стадій і потребує лікування в стаціонарі Києва. Для позбавлення від згубного потягу до наркотиків, потрібне медикаментозне лікування наркоманії у фахівця. У реабілітаційному центрі «Мед-Захід» у Києві можливе амбулаторне лікування наркозалежних на будь-якій стадії за прийнятною вартістю із застосуванням сучасних методів.

Види наркотиків та їх вплив на організм

Наркоманія — небезпечна хвороба, фізичний та психічний потяг до психотропних речовин. Вона потребує лікування в стаціонарі. Наркоман вживає наркотики різними способами — вдихає їх, вводить в кров, приймає всередину. Серед наркоманів в Україні популярні такі речовини:

 • канабіноїди (гашиш, марихуана) — наркотики виготовляються з конопель, мають невелику вартість і називаються «травичкою», викликають уповільнення реакцій і ейфорію;
 • синтетичні галюциногени — високотоксичний аналог натуральної «травички», що викликає галюцинації та підвищену тривожність;
 • солі («швидкості») — синтетичні наркотики у вигляді кристалів, що викликають сильне збудження і підвищений інтерес до спілкування;
 • барбітурати та бензодіазепіни (заспокійливі, анестетики) — можуть призначатися лікарем для лікування хвороб, але при неконтрольованому прийомі стають наркотиком, мають гальмівну дію;
 • стимулятори (кокаїн, амфетамін) — порошкоподібні наркотики, викликають відчуття бадьорості, що змінюються затяжною депресією;
 • опіати (морфін, героїн) — такий наркотик має високу вартість, знижує сприйнятливість до болю і володіє розслаблювальним ефектом.

Незважаючи на те, що наркотики впливають на організм по-різному, лікування від наркоманії рекомендовано проходити за єдиною, спеціально розробленою програмою. Ціна нехтування захворюванням занадто висока. Не варто відкладати.

Наркозалежність: як розпізнати захворювання?

Щоб відразу почати амбулаторне лікування наркоманії, потрібно вчасно помітити проблему. Сам наркозалежний нездатний усвідомити необхідність пройти лікування анонімно, але близькі люди можуть помітити проблему за характерними ознаками. Важливо визначити причину наркоманії, щоб надати наркозалежному допомогу.

Будь-який наркотик викликає пошкодження нервової системи. Чим раніше почати амбулаторне медикаментозне лікування наркоманії, тим більше шансів успішно подолати проблему, зупинити руйнування особистості.

Якщо ви почали помічати у своєї близької людини будь-які негативні зміни в поведінці, зовнішності, настрої та інших сферах життя, поспостерігайте за нею деякий час. Виявили явні симптоми залежності? Перш ніж віддавати її на лікування наркоманії в Києві, зателефонуйте нам. Ми проконсультуємо безкоштовно та зорієнтуємо вас в подальших діях.

Причини наркоманії

Наркозалежний починає вживати наркотик вдома під впливом різних фізіологічних, психологічних і соціальних факторів. Перед початком лікування в стаціонарі потрібно знайти причину проблеми. Основні причини наркоманії:

 • спадкова схильність;
 • відсутність друзів, несприятливе оточення;
 • затяжна депресія, залишена без лікування;
 • нестійкий психічний стан;
 • відсутність занять для здорового дозвілля;
 • фінансові труднощі та інші життєві проблеми;
 • незадоволеність умовами життя;
 • емоційна незрілість.

Ознаки наркозалежності

Важливо вчасно розпізнати залежність, щоб переконати людину почати амбулаторне лікування наркоманії в клініці Києва. Наркозалежний не усвідомлює проблему або заперечує її. Лікувати захворювання вдома неможливо, тому пацієнта потрібно помістити в стаціонар.

Ознаки наркозалежності:

Лечение наркомании

 • неохайний зовнішній вигляд;
 • підвищена збудливість або млявість, перепади настрою;
 • неадекватна поведінка, агресія;
 • сліди уколів на венах;
 • пропажа інтересу до роботи або навчання, неуважність;
 • порушення режиму дня;
 • збільшення фінансових потреб;
 • почервонілі очі з розширеними або неприродно вузькими зіницями;
 • порушена координація;
 • погіршення стану шкіри, волосся і зубів;
 • втрата ваги, погіршення апетиту;
 • нежить, кашель, що не піддаються лікуванню.

Серед речей наркозалежного можна знайти шприци, трубки, склянки, джгути, мундштуки та інші предмети, за допомогою яких він вживає наркотик. Все це свідчить про те, що людині необхідно анонімно пройти лікування в Києві.

Стадії наркоманії

Будь-яка наркозалежність проходить кілька стадій. Лікування підбирається індивідуально, а пройти його можна анонімно. Кожна зі стадій наркоманії потребує свого лікування і має такі ознаки:

 1. Перша стадія. Характеризується зміною поведінки, підвищеною нервозністю та дратівливістю, різкою втратою ваги. Наркозалежний стає замкнутим, у нього з’являється кашель або нежить, зіниці виглядають неприродно вузькими або широкими.
 2. Друга стадія. Наркозалежний страждає від безсоння, проявляє агресію. Спостерігаються блідість і набряклість шкіри, синці під очима. Збільшується потреба в грошах. У наркомана з’являються болі в м’язах, судоми, втрачається апетит, спостерігаються стрибки тиску, які потребують окремого лікування.
 3. Третя стадія. Наркоман виглядає виснаженим, перестає дотримуватися особистої гігієни. Шкіра набуває тьмяного відтінку, випадає волосся, ламаються нігті, жовтіють зуби. Поведінка стає неадекватною, в гонитві за «дозою» наркозалежний готовий піти на аморальний вчинок.

Лікування наркоманії рекомендується починати на першій стадії. У запущених випадках лікувати хворобу набагато складніше, а відмова від наркотику супроводжується яскраво вираженим абстинентним синдромом.

Що заважає хворим почати лікування від наркотиків

Способів лікування від наркозалежності в Україні не так багато й всі вони відомі широкому загалу. Навіть якщо ви ніколи не стикалися з подібною проблемою, ми більш ніж упевнені, що деяке уявлення про методики є. У хворих – тим більше.

Однак на лікування наркоманії Київ і його мешканці не завжди наважуються. Причин тому безліч. Однак основних дві – психологія наркомана та його батьків.

Справа в тому, що близько 50% наркоманів не хочуть нічого міняти: їх цілком влаштовує їхнє життя. Тільки мало хто йде на лікування наркозалежності. Найчастіше це трапляється після сильних життєвих потрясінь, коли проблема вимагає вже негайного вирішення.

Нерідко гальмують лікування наркозалежності в Києві і батьки наркомана. Переживаючи за репутацію сім’ї, вони замовчують і всіляко згладжують ситуацію. Як результат – неусвідомлене сприяння хворобі.

Якщо ви розумієте, що у вашій родині наркоман – змиріться і усвідомте свою безпорадність в цьому питанні. Зверніться по допомогу до фахівців, яким довіряє лікування наркоманії Київ і вся Україна.

Наркоманія в Україні: статистичні дані про вживання різних типів наркотиків за 2020 рік:

За даними сайту Центру медичної статистики МОЗ України на початку 2020 року в Україні було зареєстровано 3570 дорослих і 22 дитини, яким вперше поставили діагноз наркоманія. До кінця року кількість людей, які перебувають під наглядом у диспансерній групі або проходять лікування анонімно склала 61104 дорослих і 18 дітей. Більшість наркозалежних знаходяться в працездатному віці до 35 років і живуть у містах.

Лікування наркоманії в Києві: основні етапи та принципи

Вживання наркотиків веде до фізіологічної та психічної залежності. Щоб прискорити позбавлення від захворювання, в лікуванні необхідний комплексний підхід з використанням різних методів терапії. Лікування наркоманії в Києві здійснюється за індивідуальною програмою. Курс лікування містить різні способи медикаментозного лікування, заняття з психологом.

У клініці «Мед-Захід» у Києві можливе лікування наркоманії будь-якого виду, яке виконується анонімно. Фахівці гарантують позбавлення від амфетамінової та опійної залежності, лікування токсикоманії, проводять ефективну профілактику зривів. Для лікування використовується відома програма «12 кроків», що отримала безліч хороших відгуків. Також застосовуються нові методи, сучасні сеанси психотерапії і арт-терапії. Курс лікування складається з декількох етапів.

Детоксикація

Анонімне лікування наркоманії починається з медичного обстеження. Його основна мета — визначити стадію опійної або амфетамінової залежності та наявність інших захворювань для складання індивідуальної програми амбулаторного медикаментозного лікування. За результатами діагностики проводиться детоксикація організму в Києві та розраховується її вартість.

Детоксикація передбачає очищення організму від токсинів за допомогою крапельниці та інших сучасних методів і способів. На даному етапі лікування виконується відмова від вживання наркотику, яка супроводжується абстинентним синдромом — «ломкою». Для неї характерно різке погіршення самопочуття, біль в м’язах, депресія, безсоння і підвищена тривожність. Абстинентний синдром вимагає лікування.

Детоксикація при лікуванні наркоманії проводиться в умовах стаціонару і займає кілька днів. Ціна і метод проведення процедури визначаються індивідуально. При цьому наркозалежний знаходиться під цілодобовим наглядом нарколога та інших фахівців.

Медикаментозне лікування наркоманії

Для лікування наркозалежного в Києві при абстинентному синдромі застосовуються медичні препарати, які пом’якшують симптоми «ломки», полегшують відмову від наркотиків. Медикаментозне лікування наркоманії відновлює повноцінну роботу органів, мотивує наркомана продовжувати лікування для позбавлення від залежності.

При сучасному медикаментозному лікуванні, яке виконується анонімно, використовуються вітаміни та розчини електролітів, що дозволяють відновити нормальний склад крові. Прискорити позбавлення від наркоманії дозволяють сечогінні препарати та судинорозширювальні засоби. Лікування больового синдрому здійснюється за допомогою анальгетиків. Для нормалізації психологічного стану під час лікування використовуються різні методи та способи із застосуванням заспокійливих, транквілізаторів і антидепресантів.

Підбір лікарських засобів для медикаментозного лікування наркоманії та способів терапії виконує досвідчений лікар. Тому ціна такої терапії визначається індивідуально. Лікар орієнтується на стан здоров’я наркозалежного, індивідуально розраховує дозування кожного препарату і тривалість курсу лікування.

Програма психологічної реабілітації

Сучасне лікування наркоманії в Києві також дозволяє позбавитися від психологічного потягу до психотропних препаратів. Паралельно з медикаментозним лікуванням наркозалежний відвідує сеанси психотерапії. У психолога людина аналізує причини, які призвели до проблеми, виробляє мотивацію лікування наркоманії, використовуючи різні методи психологічного подолання потягу до наркотиків. Вартість такої терапії визначається окремо для кожного випадку.

Лікування у психолога в Києві направлене на позбавлення наркозалежного від моделей деструктивної поведінки та проходить анонімно. В процесі лікування у психотерапевта відбувається формування нових алгоритмів і способів реагування на навколишні фактори, здійснюється переоцінка цінностей і реконструкція особистості. Завершальною фазою лікування наркоманії є процес ресоціалізації, який повертає людину до нормального життя в соціумі. Для профілактики рецидивів всім пацієнтам після лікування надається соціальний супровід.

На даному етапі лікування проводиться масштабна робота з родичами наркомана, спрямована на формування навколо нього здорового соціального оточення. В рамках роботи з близькими регулярно проводяться семінари та психотерапевтичні сесії, організовуються групи взаємодопомоги.

Лікування наркоманії в Мед-Захід: переваги

В реабілітаційній клініці «Мед-Захід» у Києві можна пройти анонімне лікування наркоманії для позбавлення від захворювання. Лікарі центру надають професійну підтримку на будь-якій стадії наркозалежності, усувають абстинентний синдром і налагоджують соціальні контакти, проводять профілактику зривів, розраховують вартість терапії.

Лікування наркозалежності та як залучити наркомана

Будемо чесні: найвідповідальніший момент – правильно мотивувати наркомана. На лікування наркоманії Київ, особливо, рідко погоджується добровільно. При спробі заманити хворого добровільно, ви можете зустріти величезний опір. І тут уже потрібна допомога кваліфікованого психотерапевта.

Відзначимо, що недостатньо заплатити вказану ціну реабілітаційному центру і нічого не робити. У мотивації наркомана, в лікуванні повинні також брати участь і батьки. Лікар-психотерапевт в першу чергу допомагає сформувати правильну позицію у рідних і позбавити їх від співзалежності.

Основні переваги лікування наркоманії в «Мед-Захід»:

 • лікування відбувається анонімно;
 • доброзичливі фахівці з багаторічним досвідом роботи;
 • системне лікування із застосуванням нових методів;
 • підтримка родичів;
 • комфортні умови лікування в стаціонарі;
 • індивідуальний підхід до кожної людини;
 • підтримка наркозалежних протягом усього лікування;
 • прийнятна ціна лікування, яка розраховується індивідуально.

Філії «Мед-Захід» працюють у багатьох містах України та отримали тисячі позитивних відгуків. Вони дають шанс пройти анонімне лікування наркоманії та прискорити позбавлення від наркотиків, почавши нове життя.

Якщо вас зацікавила ціна реабілітації в Україні або залишилися додаткові питання, залиште заявку на безкоштовну консультацію. Найближчим часом з вами зв’яжеться фахівець.

Наркоманія перетворилася на глобальну проблему, а в Україні число наркозалежних вимірюється сотнями тисяч. Людина вживає наркотики вдома з різних причин. Хвороба проходить кілька стадій і потребує лікування в стаціонарі Києва. Для позбавлення від згубного потягу до наркотиків, потрібне медикаментозне лікування наркоманії у фахівця. У реабілітаційному центрі «Мед-Захід» у Києві можливе амбулаторне лікування наркозалежних на будь-якій стадії за прийнятною вартістю із застосуванням сучасних методів.

Види наркотиків та їх вплив на організм

Наркоманія — небезпечна хвороба, фізичний та психічний потяг до психотропних речовин. Вона потребує лікування в стаціонарі. Наркоман вживає наркотики різними способами — вдихає їх, вводить в кров, приймає всередину. Серед наркоманів в Україні популярні такі речовини:

 • канабіноїди (гашиш, марихуана) — наркотики виготовляються з конопель, мають невелику вартість і називаються «травичкою», викликають уповільнення реакцій і ейфорію;
 • синтетичні галюциногени — високотоксичний аналог натуральної «травички», що викликає галюцинації та підвищену тривожність;
 • солі («швидкості») — синтетичні наркотики у вигляді кристалів, що викликають сильне збудження і підвищений інтерес до спілкування;
 • барбітурати та бензодіазепіни (заспокійливі, анестетики) — можуть призначатися лікарем для лікування хвороб, але при неконтрольованому прийомі стають наркотиком, мають гальмівну дію;
 • стимулятори (кокаїн, амфетамін) — порошкоподібні наркотики, викликають відчуття бадьорості, що змінюються затяжною депресією;
 • опіати (морфін, героїн) — такий наркотик має високу вартість, знижує сприйнятливість до болю і володіє розслаблювальним ефектом.

Незважаючи на те, що наркотики впливають на організм по-різному, лікування від наркоманії рекомендовано проходити за єдиною, спеціально розробленою програмою. Ціна нехтування захворюванням занадто висока. Не варто відкладати.

Наркозалежність: як розпізнати захворювання?

Щоб відразу почати амбулаторне лікування наркоманії, потрібно вчасно помітити проблему. Сам наркозалежний нездатний усвідомити необхідність пройти лікування анонімно, але близькі люди можуть помітити проблему за характерними ознаками. Важливо визначити причину наркоманії, щоб надати наркозалежному допомогу.

Будь-який наркотик викликає пошкодження нервової системи. Чим раніше почати амбулаторне медикаментозне лікування наркоманії, тим більше шансів успішно подолати проблему, зупинити руйнування особистості.

Якщо ви почали помічати у своєї близької людини будь-які негативні зміни в поведінці, зовнішності, настрої та інших сферах життя, поспостерігайте за нею деякий час. Виявили явні симптоми залежності? Перш ніж віддавати її на лікування наркоманії в Києві, зателефонуйте нам. Ми проконсультуємо безкоштовно та зорієнтуємо вас в подальших діях.

Причини наркоманії

Наркозалежний починає вживати наркотик вдома під впливом різних фізіологічних, психологічних і соціальних факторів. Перед початком лікування в стаціонарі потрібно знайти причину проблеми. Основні причини наркоманії:

 • спадкова схильність;
 • відсутність друзів, несприятливе оточення;
 • затяжна депресія, залишена без лікування;
 • нестійкий психічний стан;
 • відсутність занять для здорового дозвілля;
 • фінансові труднощі та інші життєві проблеми;
 • незадоволеність умовами життя;
 • емоційна незрілість.

Ознаки наркозалежності

Важливо вчасно розпізнати залежність, щоб переконати людину почати амбулаторне лікування наркоманії в клініці Києва. Наркозалежний не усвідомлює проблему або заперечує її. Лікувати захворювання вдома неможливо, тому пацієнта потрібно помістити в стаціонар.

Ознаки наркозалежності:

Лечение наркомании

 • неохайний зовнішній вигляд;
 • підвищена збудливість або млявість, перепади настрою;
 • неадекватна поведінка, агресія;
 • сліди уколів на венах;
 • пропажа інтересу до роботи або навчання, неуважність;
 • порушення режиму дня;
 • збільшення фінансових потреб;
 • почервонілі очі з розширеними або неприродно вузькими зіницями;
 • порушена координація;
 • погіршення стану шкіри, волосся і зубів;
 • втрата ваги, погіршення апетиту;
 • нежить, кашель, що не піддаються лікуванню.

Серед речей наркозалежного можна знайти шприци, трубки, склянки, джгути, мундштуки та інші предмети, за допомогою яких він вживає наркотик. Все це свідчить про те, що людині необхідно анонімно пройти лікування в Києві.

Стадії наркоманії

Будь-яка наркозалежність проходить кілька стадій. Лікування підбирається індивідуально, а пройти його можна анонімно. Кожна зі стадій наркоманії потребує свого лікування і має такі ознаки:

 1. Перша стадія. Характеризується зміною поведінки, підвищеною нервозністю та дратівливістю, різкою втратою ваги. Наркозалежний стає замкнутим, у нього з’являється кашель або нежить, зіниці виглядають неприродно вузькими або широкими.
 2. Друга стадія. Наркозалежний страждає від безсоння, проявляє агресію. Спостерігаються блідість і набряклість шкіри, синці під очима. Збільшується потреба в грошах. У наркомана з’являються болі в м’язах, судоми, втрачається апетит, спостерігаються стрибки тиску, які потребують окремого лікування.
 3. Третя стадія. Наркоман виглядає виснаженим, перестає дотримуватися особистої гігієни. Шкіра набуває тьмяного відтінку, випадає волосся, ламаються нігті, жовтіють зуби. Поведінка стає неадекватною, в гонитві за «дозою» наркозалежний готовий піти на аморальний вчинок.

Лікування наркоманії рекомендується починати на першій стадії. У запущених випадках лікувати хворобу набагато складніше, а відмова від наркотику супроводжується яскраво вираженим абстинентним синдромом.

Що заважає хворим почати лікування від наркотиків

Способів лікування від наркозалежності в Україні не так багато й всі вони відомі широкому загалу. Навіть якщо ви ніколи не стикалися з подібною проблемою, ми більш ніж упевнені, що деяке уявлення про методики є. У хворих – тим більше.

Однак на лікування наркоманії Київ і його мешканці не завжди наважуються. Причин тому безліч. Однак основних дві – психологія наркомана та його батьків.

Справа в тому, що близько 50% наркоманів не хочуть нічого міняти: їх цілком влаштовує їхнє життя. Тільки мало хто йде на лікування наркозалежності. Найчастіше це трапляється після сильних життєвих потрясінь, коли проблема вимагає вже негайного вирішення.

Нерідко гальмують лікування наркозалежності в Києві і батьки наркомана. Переживаючи за репутацію сім’ї, вони замовчують і всіляко згладжують ситуацію. Як результат – неусвідомлене сприяння хворобі.

Якщо ви розумієте, що у вашій родині наркоман – змиріться і усвідомте свою безпорадність в цьому питанні. Зверніться по допомогу до фахівців, яким довіряє лікування наркоманії Київ і вся Україна.

Наркоманія в Україні: статистичні дані про вживання різних типів наркотиків за 2020 рік:

За даними сайту Центру медичної статистики МОЗ України на початку 2020 року в Україні було зареєстровано 3570 дорослих і 22 дитини, яким вперше поставили діагноз наркоманія. До кінця року кількість людей, які перебувають під наглядом у диспансерній групі або проходять лікування анонімно склала 61104 дорослих і 18 дітей. Більшість наркозалежних знаходяться в працездатному віці до 35 років і живуть у містах.

Лікування наркоманії в Києві: основні етапи та принципи

Вживання наркотиків веде до фізіологічної та психічної залежності. Щоб прискорити позбавлення від захворювання, в лікуванні необхідний комплексний підхід з використанням різних методів терапії. Лікування наркоманії в Києві здійснюється за індивідуальною програмою. Курс лікування містить різні способи медикаментозного лікування, заняття з психологом.

У клініці «Мед-Захід» у Києві можливе лікування наркоманії будь-якого виду, яке виконується анонімно. Фахівці гарантують позбавлення від амфетамінової та опійної залежності, лікування токсикоманії, проводять ефективну профілактику зривів. Для лікування використовується відома програма «12 кроків», що отримала безліч хороших відгуків. Також застосовуються нові методи, сучасні сеанси психотерапії і арт-терапії. Курс лікування складається з декількох етапів.

Детоксикація

Анонімне лікування наркоманії починається з медичного обстеження. Його основна мета — визначити стадію опійної або амфетамінової залежності та наявність інших захворювань для складання індивідуальної програми амбулаторного медикаментозного лікування. За результатами діагностики проводиться детоксикація організму в Києві та розраховується її вартість.

Детоксикація передбачає очищення організму від токсинів за допомогою крапельниці та інших сучасних методів і способів. На даному етапі лікування виконується відмова від вживання наркотику, яка супроводжується абстинентним синдромом — «ломкою». Для неї характерно різке погіршення самопочуття, біль в м’язах, депресія, безсоння і підвищена тривожність. Абстинентний синдром вимагає лікування.

Детоксикація при лікуванні наркоманії проводиться в умовах стаціонару і займає кілька днів. Ціна і метод проведення процедури визначаються індивідуально. При цьому наркозалежний знаходиться під цілодобовим наглядом нарколога та інших фахівців.

Медикаментозне лікування наркоманії

Для лікування наркозалежного в Києві при абстинентному синдромі застосовуються медичні препарати, які пом’якшують симптоми «ломки», полегшують відмову від наркотиків. Медикаментозне лікування наркоманії відновлює повноцінну роботу органів, мотивує наркомана продовжувати лікування для позбавлення від залежності.

При сучасному медикаментозному лікуванні, яке виконується анонімно, використовуються вітаміни та розчини електролітів, що дозволяють відновити нормальний склад крові. Прискорити позбавлення від наркоманії дозволяють сечогінні препарати та судинорозширювальні засоби. Лікування больового синдрому здійснюється за допомогою анальгетиків. Для нормалізації психологічного стану під час лікування використовуються різні методи та способи із застосуванням заспокійливих, транквілізаторів і антидепресантів.

Підбір лікарських засобів для медикаментозного лікування наркоманії та способів терапії виконує досвідчений лікар. Тому ціна такої терапії визначається індивідуально. Лікар орієнтується на стан здоров’я наркозалежного, індивідуально розраховує дозування кожного препарату і тривалість курсу лікування.

Програма психологічної реабілітації

Сучасне лікування наркоманії в Києві також дозволяє позбавитися від психологічного потягу до психотропних препаратів. Паралельно з медикаментозним лікуванням наркозалежний відвідує сеанси психотерапії. У психолога людина аналізує причини, які призвели до проблеми, виробляє мотивацію лікування наркоманії, використовуючи різні методи психологічного подолання потягу до наркотиків. Вартість такої терапії визначається окремо для кожного випадку.

Лікування у психолога в Києві направлене на позбавлення наркозалежного від моделей деструктивної поведінки та проходить анонімно. В процесі лікування у психотерапевта відбувається формування нових алгоритмів і способів реагування на навколишні фактори, здійснюється переоцінка цінностей і реконструкція особистості. Завершальною фазою лікування наркоманії є процес ресоціалізації, який повертає людину до нормального життя в соціумі. Для профілактики рецидивів всім пацієнтам після лікування надається соціальний супровід.

На даному етапі лікування проводиться масштабна робота з родичами наркомана, спрямована на формування навколо нього здорового соціального оточення. В рамках роботи з близькими регулярно проводяться семінари та психотерапевтичні сесії, організовуються групи взаємодопомоги.

Лікування наркоманії в Мед-Захід: переваги

В реабілітаційній клініці «Мед-Захід» у Києві можна пройти анонімне лікування наркоманії для позбавлення від захворювання. Лікарі центру надають професійну підтримку на будь-якій стадії наркозалежності, усувають абстинентний синдром і налагоджують соціальні контакти, проводять профілактику зривів, розраховують вартість терапії.

Лікування наркозалежності та як залучити наркомана

Будемо чесні: найвідповідальніший момент – правильно мотивувати наркомана. На лікування наркоманії Київ, особливо, рідко погоджується добровільно. При спробі заманити хворого добровільно, ви можете зустріти величезний опір. І тут уже потрібна допомога кваліфікованого психотерапевта.

Відзначимо, що недостатньо заплатити вказану ціну реабілітаційному центру і нічого не робити. У мотивації наркомана, в лікуванні повинні також брати участь і батьки. Лікар-психотерапевт в першу чергу допомагає сформувати правильну позицію у рідних і позбавити їх від співзалежності.

Основні переваги лікування наркоманії в «Мед-Захід»:

 • лікування відбувається анонімно;
 • доброзичливі фахівці з багаторічним досвідом роботи;
 • системне лікування із застосуванням нових методів;
 • підтримка родичів;
 • комфортні умови лікування в стаціонарі;
 • індивідуальний підхід до кожної людини;
 • підтримка наркозалежних протягом усього лікування;
 • прийнятна ціна лікування, яка розраховується індивідуально.

Філії «Мед-Захід» працюють у багатьох містах України та отримали тисячі позитивних відгуків. Вони дають шанс пройти анонімне лікування наркоманії та прискорити позбавлення від наркотиків, почавши нове життя.

Якщо вас зацікавила ціна реабілітації в Україні або залишилися додаткові питання, залиште заявку на безкоштовну консультацію. Найближчим часом з вами зв’яжеться фахівець.

Часті питання про наркозалежність

✴️ Вилікувати залежність від наркотиків без відома і згоди залежного не можна. Але на особистій консультації ми можемо навчити вас правильному підходу до спілкування з залежним, яке допоможе йому зважитися на лікування.
✴️ Перший етап лікування наркоманії - зняття тяги та ломки, далі йде психокоригувальний стаціонар. Також є підшивка медичним препаратом Налтрексон (доступна тільки в Києві).
✴️ Вартість лікування наркоманії в середньому від 10000 гривень / місяць і розраховується в залежності від стану пацієнта і методик лікування які застосовуються при лікуванні.
array(1) { [0]=> object(WP_Post)#5668 (24) { ["ID"]=> int(12905) ["post_author"]=> string(1) "1" ["post_date"]=> string(19) "2021-10-21 10:21:12" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 10:21:12" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(61) "Автор Онипченко Богдана Павлівна" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(33) "avtor-onipchenko-bogdana-pavlivna" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2021-10-21 11:41:50" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 11:41:50" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(53) "https://med-zahid.com.ua/?post_type=team&p=12905" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "team" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } } string(61) "Автор Онипченко Богдана Павлівна"
Лікар анестезіолог реаніматолог 2 категорії

У 2013 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Лікувальна справа” та здобула кваліфікацію лікаря. В 2021 році Департамент охорони здоров’я підтвердив кваліфікацію за фахом анестезіологія.

Ліцензії та сертифікати