Кодування від алкоголізму в Києві

Кодування від алкоголізму в Наркологічному центрі “Мед-Захід”

Наш центр використовує кодування, як один з методів лікування алкогольної залежності, суть якого полягає в психотерапевтичному впливі на хворого. Показником успішного лікування – є виникнення почуття відрази до спиртного у залежного.

Безпечне та ефективне лікування можливе при дотриманні певних умов:

  • заборонено вживати алкоголь за 7-10 днів до проведення кодування, також процедура не проводитися в стані похмілля;
  • лікування проводиться після добровільної згоди з боку залежного (допомога надана без відома або згоди пацієнта не дає потрібного результату!);
  • хворому необхідно пройти попереднє обстеження.

Клініка в обов’язковому порядку сповіщає пацієнта про всі етапи лікування і наслідки кодування від алкоголю. Отримавши згоду лікар використовує психологічні методи для занурення в легкий гіпноз. За допомогою спеціальних установок фахівець налаштовує залежного на тверезість та почуття відрази до алкоголю.

Існують інші способи кодування, наприклад із застосуванням лікарських препаратів. Медикаментозне кодування може здійснюватися шляхом введення внутрішньовенно або внутрішньом’язово речовини, яка блокує фермент, який відповідає за знешкодження алкоголю. Це призводить до того, що при вживанні алкоголю відбувається сильне отруєння, яке закінчується екстреною госпіталізацією. Ціна на медичне кодування залежить від обраного терміну дії препарату і способу введення в організм пацієнта.

кодування від алкоголізмуУ дуже важких випадках і при рецидивах фахівці можуть прийняти рішення використовувати обидва способи кодування одночасно. Що може сприяти більш продуктивному результату лікування.

Подібні види позбавлення від залежності ми радимо використовувати у вкрай рідкісних випадках і здійснювати тільки під наглядом кваліфікованих фахівців. Адже на кону стоїть здоров’я і життя людини.

За бажанням пацієнта або його родичів надання послуг кодування від алкогольної залежності в наркологічному центрі може здійснюватися анонімно.

Наші спостереження і відгуки пацієнтів показують, що в середньому кодування від алкоголізму діє протягом періоду від 1 до 5 років. Для повноцінного позбавлення від залежності необхідно повне проходження курсу реабілітації та адаптації!

Проконсультуватися з фахівцем і дізнатися вартість кодування в нашому центрі ви можете зателефонувавши нам +380671203355, +380991203355.

Висока кваліфікація

Штат центру складається з професійних спеціалістів, котрі віддані своїй справі та готові в будь-який момент надати вчасно і професійно допомогу кожному пацієнту

Комплексний підхід

Для боротьби з залежністю ми використовуємо різноманітні способи та методи впливу, працюючи як на фізичному, так і психологічному рівні

Багаторічний досвід

Завдяки великому досвіду і успішним результатам роботи ми маємо чітке розуміння практичних методик та пошуку оптимальних рішень для кожного конкретного випадку

Робота з близькими

Окрему увагу ми приділяємо роботі з рідними та близькими залежних, надаючи необхідну консультацію та допомагаючи відновити повноцінні сімейні відношення

 

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оценок, среднее: 4,29 из 5)
Loading...