Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця

Переваги
лікування у нас

Висока кваліфікація

Комплексний підхід

Багаторічний досвід

Робота з близькими

Шість кроків до одужання

первинна консультація з фахівцем

диференціальна діагностика захворювання

детоксикація всього організму

підбір та опрацювання схеми лікування

специфічна медикаментозна підтримуюча терапія

психологічна підтримка, адаптація і подальший супровід

Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування

Кваліфікованим фахівцям завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації і інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Надаємо послуги психолога для консультації, можливий виїзд до помешкання.

067 120 33 55

Кодування від алкоголізму в Наркологічному центрі “Мед-Захід”

Наш центр використовує кодування, як один з методів лікування алкогольної залежності, суть якого полягає в психотерапевтичному впливі на хворого. Показником успішного лікування – є виникнення почуття відрази до спиртного у залежного.

Безпечне та ефективне лікування можливе при дотриманні певних умов:

  • заборонено вживати алкоголь за 7-10 днів до проведення кодування, також процедура не проводитися в стані похмілля;
  • лікування проводиться після добровільної згоди з боку залежного (допомога надана без відома або згоди пацієнта не дає потрібного результату!);
  • хворому необхідно пройти попереднє обстеження.

Клініка в обов’язковому порядку сповіщає пацієнта про всі етапи лікування і наслідки кодування від алкоголю. Отримавши згоду лікар використовує психологічні методи для занурення в легкий гіпноз. За допомогою спеціальних установок фахівець налаштовує залежного на тверезість та почуття відрази до алкоголю.

Існують інші способи кодування, наприклад із застосуванням лікарських препаратів. Медикаментозне кодування може здійснюватися шляхом введення внутрішньовенно або внутрішньом’язово речовини, яка блокує фермент, який відповідає за знешкодження алкоголю. Це призводить до того, що при вживанні алкоголю відбувається сильне отруєння, яке закінчується екстреною госпіталізацією. Ціна на медичне кодування залежить від обраного терміну дії препарату і способу введення в організм пацієнта.

У дуже важких випадках і при рецидивах фахівці можуть прийняти рішення використовувати обидва способи кодування одночасно. Що може сприяти більш продуктивному результату лікування.

Подібні види позбавлення від залежності ми радимо використовувати у вкрай рідкісних випадках і здійснювати тільки під наглядом кваліфікованих фахівців. Адже на кону стоїть здоров’я і життя людини.

За бажанням пацієнта або його родичів надання послуг кодування від алкогольної залежності в наркологічному центрі може здійснюватися анонімно.

Наші спостереження і відгуки пацієнтів показують, що в середньому кодування від алкоголізму діє протягом періоду від 1 до 5 років. Для повноцінного позбавлення від залежності необхідно повне проходження курсу реабілітації та адаптації!

Якщо ж ви вчасно звернули на проблему свого близького і його стадія – це пивний алкоголізм, то ми рекомендуємо вам звернутися в наш центр для допомоги при лікуванні пивного алкоголізму.

Проконсультуватися з фахівцем і дізнатися вартість кодування в нашому центрі ви можете зателефонувавши нам +380671203355+380991203355.