Лікування від алкоголізму та наркоманії в Тернополі

Наша клініка здійснює кваліфіковану підтримку в позбавленні від різних залежностей в Тернополі та області. Ми використовуємо найкращі сучасні методики для лікування алкозалежних та наркозалежних.

Лікування наркоманії в Тернополі ґрунтується на проходження наступних фаз: базовий медогляд, для визначення завданих збитків організму від залежності, ці дані використовуються для виборі медикаментів необхідних при детоксикації. Потім пацієнт потрапляє на реабілітацію і закінчує курс лікування адаптацією. Всі ці фази важливі і сприяють уникненню рецидивів.

Лікування алкоголізму в Тернополі проходить за допомогою таких же фаз: медобстеження пацієнта, очищення організму під наглядом лікарів, психотерапія і як завершення – соціальна адаптація.

Наркологічний центр надає якісну допомогу у виведенні пацієнта із запою. Процедуру можна здійснити на дому, але в разі тривалого запою необхідна госпіталізація.

Наркоцентр «Мед-Захід» також спеціалізується на лікуванні від ігроманії. Наші лікарі визначають складність кожного випадку і підбирають індивідуальне лікування.

Наша наркологічна клініка готова надати повну конфіденційність під час проходження лікування кожного пацієнта.

Отримайте необхідну консультацію і вартість потрібних вам послуг за допомогою заявки на сайті або телефонного дзвінка.

Умови наркологічного центру


Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...