Безкоштовна консультація лікаря

Безкоштовна консультація лікаря

Лікування від алкоголізму та наркоманії в Рівному

Наша клініка здійснює професійну підтримку в позбавленні від психологічних й фізичних залежностей в Рівному та області. Для чого застосовуються перевірені підходи для лікування наркозалежних та алкозалежних.

Лікування наркоманії в Рівному складається з таких етапів, як медичне обстеження, де визначається стан фізичного здоров’я, потім пацієнт проходить детоксикацію і переходить до курсу реабілітації і адаптації в суспільстві. Повний курс лікування допомагає уникнути рецидивів.

Лікування алкоголізму в Рівному ми реалізуємо за подібним сценарієм з обов’язковим медоглядом, медикаментозним очищенням організму хворого, психотерапії та соціальної адаптації.

Наркологічний центр «Мед-Захід» надає допомогу при виведенні із запою. Така процедура проводитися як вдома, так і в стаціонарі, в залежності від тривалості та складності запою.

Наркоцентр надає також комплексне лікування ігроманії. На первинній консультації лікар знайомитися з історією хвороби та визначає оптимальний підхід в боротьбі із залежністю.

Ми зацікавлені створити всі умови для ефективного лікування і при запиті гарантуємо збереження конфіденційності для хворого на період його перебування в клініці.

Щоб отримати консультацію та ознайомитися з вартістю послуг, просимо зв’язатися з нами за телефоном або залишити свою заявку на сайті.

Умови наркологічного центру

Наші сертифікати


Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Loading...