Які проблеми ми вирішуємо?

Наркоманія

вживання наркотиків

Детоксикація

Детоксикація

очищення організму від наркотичних та токсичних речовин

Детоксикація

очищення організму від наркотичних та токсичних речовин

Психологічна допомога

Психологічна допомога

корекція і відновлення психологічного стану, подолання психологічної залежності

Психологічна допомога

корекція і відновлення психологічного стану, подолання психологічної залежності

Лікування будь-яких видів наркозалежності

Лікування будь-яких видів наркозалежності

ми лікуємо залежність від будь-якого виду наркотиків по найефективнішим методам

Лікування будь-яких видів наркозалежності

ми лікуємо залежність від будь-якого виду наркотиків по найефективнішим методам

Алкоголизм

надмірне вживання алкоголю

Кодування

Кодування

встановлюємо необхідні бар'єри для зниження тяги до алкоголю

Кодування

встановлюємо необхідні бар'єри для зниження тяги до алкоголю

Виведення із запою

Виведення із запою

виконуємо як вдома так і в умовах стаціонару

Виведення із запою

виконуємо як вдома так і в умовах стаціонару

Лікування жіночого алкоголізму

Лікування жіночого алкоголізму

використовуємо спеціальну методику, так як жіночий алкоголізм складніше лікується ніж чоловічий.

Лікування жіночого алкоголізму

використовуємо спеціальну методику, так як жіночий алкоголізм складніше лікується ніж чоловічий.

Переваги
лікування у нас

Висока кваліфікація

Комплексний підхід

Багаторічний досвід

Робота з близькими

Шість кроків до одужання

первинна консультація з фахівцем

диференціальна діагностика захворювання

детоксикація всього організму

підбір та опрацювання схеми лікування

специфічна медикаментозна підтримуюча терапія

психологічна підтримка, адаптація і подальший супровід

Умови

наркологічного центру

У місті Рівне філія реабілітаційного центру знаходиться в приміщенні з комфортними умовами. У всіх кімнатах зроблений євроремонт.

В умовах стаціонару клієнти проживають в спальнях з м’якими ліжками. У центрі є кімната для відпочинку з м’якими меблями та телевізором, простора їдальня. У приміщенні для гігієнічних процедур є туалетні кабінки, умивальники та душові.

Для групової терапії облаштована простора кімната, яка вміщує близько 20 осіб. Є кабінет з синтезатором, великий зал з тренажерами, спортивним інвентарем та настільним тенісом.

У центрі працюють висококваліфіковані наркологи та психологи, які надають клієнтам цілодобову підтримку.

Ліцензії та сертифікати

Лікування алкоголізму, наркоманії в наркологічній клініці Рівного

В яку наркологічну клініку Рівного можна звернутися, щоб отримати професійну допомогу в боротьбі із залежністю від наркотиків, алкоголю, азартних ігор? Лікування алкоголізму, наркоманії успішно й ефективно здійснюється в мережі наркологічних центрів «Мед-Захід», яка охоплює ряд міст України. Є такий наркоцентр у Рівному, тут допомагають і тим, хто сам потрапив у полон залежності, і членам їх сімей, які страждають через хворобу близької людини.

Послуги наркоцентру в Рівному

У наркологічній клініці Рівного надається невідкладна допомога – виведення із запою, детоксикація від алкоголю та наркотиків, полегшення абстиненції (синдрому відміни). Залежно від тривалості запою, тяжкості інтоксикації на проведення комплексу процедур може знадобитися кілька днів. Для виведення з запою в Рівному нарколога можна викликати додому, але в ряді випадків пацієнту необхідна допомога, надання якої можливо тільки в умовах стаціонару. Екстрена детоксикація в Рівному потрібна пацієнтам в стані запою, при передозуванні наркотиками. Після тривалого вживання психоактивних речовин також необхідна детоксикація для повного очищення організму від отрут, нормалізації обмінних процесів, позбавлення від хімічної залежності.

Комплексне лікування наркоманії, алкоголізму – більш складне завдання, на вирішення якого потрібно кілька місяців. Кінцевою метою є подолання психологічної залежності та всебічна реабілітація – оздоровлення організму, формування установки на тверезий спосіб життя та нової системи цінностей, повернення в суспільство, сім’ю.

Від алкоголізму та наркозалежності страждає не лише організм наркомана чи п’яниці, а й його взаємини з рідними. Відчуваючи потяг до алкоголю або психотропних препаратів, залежний не усвідомлює проблему, відмовляючись звертатися до наркодиспансеру. Щоб лікування наркоманії чи алкоголізму було ефективним, необхідно виробити мотивацію, яка спонукатиме людину зробити перший крок до одужання.

Лікар реабілітаційного центру допоможе усвідомити необхідність боротьби з наркозалежністю чи пристрастю до алкогольних напоїв, знайде індивідуальний підхід до кожного пацієнта. А анонімне лікування в умовах стаціонару допоможе наркоману позбутися відчуття сорому та познайомитися з тими, хто назавжди залишив алкоголізм та наркоманію у минулому.

Наркологічна клініка «Мед-Захід» надає широкий спектр послуг:

 • щоб пройти курс лікування алкоголізму в Рівному, в клініку звертаються не тільки чоловіки. Гострою проблемою наших днів став жіночий алкоголізм, який значно складніше лікувати. Але «Мед-Захід» надає допомогу пацієнткам з алкогольною залежністю. Лікують тут і пивний алкоголізм, небезпеку якого багато хто недооцінює;
 • лікування наркоманії в Рівному потрібне людям з хворобливою пристрастю до марихуани, героїну, амфетаміну, аптечних наркотиків та інших препаратів, які викликають важку залежність;
 • лікування ігроманії – не менш важливе завдання;
 • психологічна підтримка співзалежних, консультування, навчання правильній поведінці, сеанси сімейної психотерапії – невід’ємна складова комплексної допомоги при залежностях.

Методи лікування залежностей

Перший етап лікування будь-якої залежності – мотивація на проходження курсу терапії та подальшої реабілітації. Багато хворих відмовляються визнати проблему, прийняти допомогу. Усвідомлення проблеми, ставлення до алкоголізму, наркоманії, ігроманії як до хвороби, яку необхідно лікувати – перший крок до зцілення. Саме на цьому принципі заснована всесвітньо відома програма «12 кроків», яка використовується в клініці «Мед-Захід».

Повноцінне лікування наркоманії чи алкоголізму неможливе без медикаментозної терапії. Навіть після того, як лікар реабілітаційного центру переконає залежного в необхідності анонімного лікування, позбавитися від фізичного потягу до психотропних речовин та алкоголю складно. При наркозалежності різка відмова від вживання викликає «ломку». А при алкоголізмі припиняючи пити алкоголь, людина страждає від абстинентного синдрому.

Медикаментозна терапія проводиться у стінах реабілітаційного центру з метою подолання фізичного потягу до токсинів та алкоголю. Вона допомагає:

 • відновити хімічний склад крові наркомана чи очистити організм від отруйних продуктів розпаду алкоголю;
 • усунути захворювання, спричинені алкоголізмом;
 • нормалізувати психічний стан пацієнта, який страждає на наркозалежність або алкоголізм;
 • поновити нормальну роботу внутрішніх органів.

Ліки для медикаментозного лікування алкоголізму чи наркоманії підбираються індивідуально. Терапія анонімна та проводиться у комфортних умовах стаціонару наркодиспансеру. Кожен пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом лікарів, які мають досвід боротьби з алкоголізмом та іншими видами залежностей.

Пацієнтам із залежністю від психоактивних речовин, як правило, потрібна детоксикація. Після очищення організму та метаболічної терапії тяга до наркотиків, алкоголю на фізичному рівні усувається, але зберігається психологічна потреба в цих речовинах. Для її подолання потрібна тривала щоденна робота, психологічна корекція особистості. Ризик зривів не виключений навіть у людей, які давно «зав’язали», а до закінчення періоду реабілітації він особливо високий. Тому в наркологічній клініці часто проводять кодування. Це прийом препаратів, які несумісні з алкоголем або нейтралізують його дію на психіку, а також формування установки на здоровий спосіб життя, відрази до алкоголю, наркотиків методом навіювання.

Для пацієнтів, які намагаються вилікуватися від залежності, вкрай важливий приклад тих, кому це вдалося. Тому в програмах «12 кроків», «Дейтоп» беруть активну участь колишні пацієнти наркоцентру, формується терапевтичне співтовариство, яке кожен сприймає як велику сім’ю. В ході реабілітації проводяться тренінги, пацієнтів навчають конструктивних методів вирішення проблем замість відходу від дійсності. Сеанси арт-терапії, кінезіотерапії забезпечують можливість розслаблятися, отримувати задоволення, не вдаючись до психоактивних речовин.

Пацієнти наркологічної клініки в Рівному можуть розраховувати на допомогу та підтримку і після завершення реабілітації в стаціонарі, коли необхідно адаптуватися до життя в суспільстві.

Переваги лікування в наркологічній клініці «Мед-захід» у Рівному

Алкоголізм та патологічний потяг до психотропних препаратів стали серйозними проблемами сучасності, але вихід є. У стінах реабілітаційного центру кожен залежний усвідомить причини захворювання, зможе переосмислити свої моделі поведінки та навчиться жити без алкоголю чи дози. Лікарі диспансеру нададуть допомогу людині на будь-якій стадії алкоголізму, повернувши її до здорового способу життя.

Наркоцентр «Мед-Захід» це:

 • кваліфікований персонал з досвідом лікування залежностей;
 • сучасні методики медикаментозного та психотерапевтичного лікування;
 • індивідуальний підхід, врахування всіх особливостей кожного конкретного пацієнта;
 • робота з сім’ями хворих;
 • всебічна реабілітація;
 • комфортабельні умови;
 • безстроковий соціальний супровід, допомога в адаптації, профілактика рецидивів.

Записатися на прийом в наркологічній клініці Рівного можна по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті. Надається безкоштовна вступна консультація.

Лікування алкоголізму, наркоманії в наркологічній клініці Рівного

В яку наркологічну клініку Рівного можна звернутися, щоб отримати професійну допомогу в боротьбі із залежністю від наркотиків, алкоголю, азартних ігор? Лікування алкоголізму, наркоманії успішно й ефективно здійснюється в мережі наркологічних центрів «Мед-Захід», яка охоплює ряд міст України. Є такий наркоцентр у Рівному, тут допомагають і тим, хто сам потрапив у полон залежності, і членам їх сімей, які страждають через хворобу близької людини.

Послуги наркоцентру в Рівному

У наркологічній клініці Рівного надається невідкладна допомога – виведення із запою, детоксикація від алкоголю та наркотиків, полегшення абстиненції (синдрому відміни). Залежно від тривалості запою, тяжкості інтоксикації на проведення комплексу процедур може знадобитися кілька днів. Для виведення з запою в Рівному нарколога можна викликати додому, але в ряді випадків пацієнту необхідна допомога, надання якої можливо тільки в умовах стаціонару. Екстрена детоксикація в Рівному потрібна пацієнтам в стані запою, при передозуванні наркотиками. Після тривалого вживання психоактивних речовин також необхідна детоксикація для повного очищення організму від отрут, нормалізації обмінних процесів, позбавлення від хімічної залежності.

Комплексне лікування наркоманії, алкоголізму – більш складне завдання, на вирішення якого потрібно кілька місяців. Кінцевою метою є подолання психологічної залежності та всебічна реабілітація – оздоровлення організму, формування установки на тверезий спосіб життя та нової системи цінностей, повернення в суспільство, сім’ю.

Від алкоголізму та наркозалежності страждає не лише організм наркомана чи п’яниці, а й його взаємини з рідними. Відчуваючи потяг до алкоголю або психотропних препаратів, залежний не усвідомлює проблему, відмовляючись звертатися до наркодиспансеру. Щоб лікування наркоманії чи алкоголізму було ефективним, необхідно виробити мотивацію, яка спонукатиме людину зробити перший крок до одужання.

Лікар реабілітаційного центру допоможе усвідомити необхідність боротьби з наркозалежністю чи пристрастю до алкогольних напоїв, знайде індивідуальний підхід до кожного пацієнта. А анонімне лікування в умовах стаціонару допоможе наркоману позбутися відчуття сорому та познайомитися з тими, хто назавжди залишив алкоголізм та наркоманію у минулому.

Наркологічна клініка «Мед-Захід» надає широкий спектр послуг:

 • щоб пройти курс лікування алкоголізму в Рівному, в клініку звертаються не тільки чоловіки. Гострою проблемою наших днів став жіночий алкоголізм, який значно складніше лікувати. Але «Мед-Захід» надає допомогу пацієнткам з алкогольною залежністю. Лікують тут і пивний алкоголізм, небезпеку якого багато хто недооцінює;
 • лікування наркоманії в Рівному потрібне людям з хворобливою пристрастю до марихуани, героїну, амфетаміну, аптечних наркотиків та інших препаратів, які викликають важку залежність;
 • лікування ігроманії – не менш важливе завдання;
 • психологічна підтримка співзалежних, консультування, навчання правильній поведінці, сеанси сімейної психотерапії – невід’ємна складова комплексної допомоги при залежностях.

Методи лікування залежностей

Перший етап лікування будь-якої залежності – мотивація на проходження курсу терапії та подальшої реабілітації. Багато хворих відмовляються визнати проблему, прийняти допомогу. Усвідомлення проблеми, ставлення до алкоголізму, наркоманії, ігроманії як до хвороби, яку необхідно лікувати – перший крок до зцілення. Саме на цьому принципі заснована всесвітньо відома програма «12 кроків», яка використовується в клініці «Мед-Захід».

Повноцінне лікування наркоманії чи алкоголізму неможливе без медикаментозної терапії. Навіть після того, як лікар реабілітаційного центру переконає залежного в необхідності анонімного лікування, позбавитися від фізичного потягу до психотропних речовин та алкоголю складно. При наркозалежності різка відмова від вживання викликає «ломку». А при алкоголізмі припиняючи пити алкоголь, людина страждає від абстинентного синдрому.

Медикаментозна терапія проводиться у стінах реабілітаційного центру з метою подолання фізичного потягу до токсинів та алкоголю. Вона допомагає:

 • відновити хімічний склад крові наркомана чи очистити організм від отруйних продуктів розпаду алкоголю;
 • усунути захворювання, спричинені алкоголізмом;
 • нормалізувати психічний стан пацієнта, який страждає на наркозалежність або алкоголізм;
 • поновити нормальну роботу внутрішніх органів.

Ліки для медикаментозного лікування алкоголізму чи наркоманії підбираються індивідуально. Терапія анонімна та проводиться у комфортних умовах стаціонару наркодиспансеру. Кожен пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом лікарів, які мають досвід боротьби з алкоголізмом та іншими видами залежностей.

Пацієнтам із залежністю від психоактивних речовин, як правило, потрібна детоксикація. Після очищення організму та метаболічної терапії тяга до наркотиків, алкоголю на фізичному рівні усувається, але зберігається психологічна потреба в цих речовинах. Для її подолання потрібна тривала щоденна робота, психологічна корекція особистості. Ризик зривів не виключений навіть у людей, які давно «зав’язали», а до закінчення періоду реабілітації він особливо високий. Тому в наркологічній клініці часто проводять кодування. Це прийом препаратів, які несумісні з алкоголем або нейтралізують його дію на психіку, а також формування установки на здоровий спосіб життя, відрази до алкоголю, наркотиків методом навіювання.

Для пацієнтів, які намагаються вилікуватися від залежності, вкрай важливий приклад тих, кому це вдалося. Тому в програмах «12 кроків», «Дейтоп» беруть активну участь колишні пацієнти наркоцентру, формується терапевтичне співтовариство, яке кожен сприймає як велику сім’ю. В ході реабілітації проводяться тренінги, пацієнтів навчають конструктивних методів вирішення проблем замість відходу від дійсності. Сеанси арт-терапії, кінезіотерапії забезпечують можливість розслаблятися, отримувати задоволення, не вдаючись до психоактивних речовин.

Пацієнти наркологічної клініки в Рівному можуть розраховувати на допомогу та підтримку і після завершення реабілітації в стаціонарі, коли необхідно адаптуватися до життя в суспільстві.

Переваги лікування в наркологічній клініці «Мед-захід» у Рівному

Алкоголізм та патологічний потяг до психотропних препаратів стали серйозними проблемами сучасності, але вихід є. У стінах реабілітаційного центру кожен залежний усвідомить причини захворювання, зможе переосмислити свої моделі поведінки та навчиться жити без алкоголю чи дози. Лікарі диспансеру нададуть допомогу людині на будь-якій стадії алкоголізму, повернувши її до здорового способу життя.

Наркоцентр «Мед-Захід» це:

 • кваліфікований персонал з досвідом лікування залежностей;
 • сучасні методики медикаментозного та психотерапевтичного лікування;
 • індивідуальний підхід, врахування всіх особливостей кожного конкретного пацієнта;
 • робота з сім’ями хворих;
 • всебічна реабілітація;
 • комфортабельні умови;
 • безстроковий соціальний супровід, допомога в адаптації, профілактика рецидивів.

Записатися на прийом в наркологічній клініці Рівного можна по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті. Надається безкоштовна вступна консультація.

Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця