Лікування від алкоголізму і наркоманії в Полтаві

Наркологічна клініка “Мед-Захід” здійснює лікування як фізичних, так і психологічних залежностей в Полтаві й Полтавській області. Для цього ми використовуємо перевірені методики для якісного лікування алкозалежних та наркозалежних.

Результативне лікування наркоманії в Полтаві здійснюється комплексно: все починається з медичного огляду для збору інформації про стан здоров’я пацієнта, після чого проводиться очищення організму спеціальними препаратами. Потім хворий проходить курс реабілітації. А правильним завершенням лікування наркозалежних є допомога в соціальній адаптації, що сприяє швидкому одужанню і відновленню в суспільстві.

Лікування алкоголізму в Полтаві має схожий сценарій, що складається з обстеження, детоксикації організму пацієнта, курсу реабілітації й проходження соціальної адаптації. Також особливу увагу ми приділяємо роботі з близькими хворого, які прямим чином впливають на процес лікування.

У наркологічній клініці надають допомогу з виведення з запою. Дана процедура проводиться нашими фахівцями вдома, або при тривалих запоях – в стаціонарі центру.

Наш наркологічний центр надає кваліфіковане сприяння для лікування ігроманії. Спочатку фахівці вивчають ступінь хвороби, та на підставі цього підбирають необхідні методи боротьби із залежністю для кожного пацієнта окремо.

Наш центр готовий здійснювати лікування при повній конфіденційності особистих даних пацієнта.

Щоб записатися на консультацію і довідатися про ціни на наші послуги залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Умови наркологічного центру


Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...