Лікування алкогольної та наркотичної залежностей в Одесі

Наш наркологічний центр надає послуги допомоги по позбавленню від різних залежностей в Одесі й Одеській області. Ми використовуємо продуктивні способи і перевірені методики для лікування алкозалежних та наркозалежних.

Ефективне лікування наркоманії в Одесі здійснюється за допомогою комплексного підходу, який складається з необхідних варіантів допомоги залежному. Для початку пацієнт повинен пройти медогляд для визначення завданих збитків здоров’ю та рівня його залежності. Потім фахівці клініки проводять детоксикацію за допомогою очищення організму препаратами. Основою реабілітаційного лікування наркозалежних є психотерапія. Окрему роль у відновленні хворого грає соціальна адаптація, яку пацієнт також проходить під час свого перебування в наркоцентрі.

Лікування алкоголізму в Одесі здійснюється за схожим сценарієм і включає обстеження, очищення організму від алкоголю, реабілітацію та адаптацію. Також фахівці центру часто підтримують зв’язок і консультують родичів і близьких хворого.

При необхідності ви можете звернутися в наркологічні клініки Одеси для виведення залежного із запою. Дана послуга можлива як вдома, так і в стаціонарі клініки.

Наркологічний центр «Мед-Захід» також надає таку допомогу, як лікування ігроманії у Одесі. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, зможете разом з фахівцями визначити рівень залежності й отримаєте кращі варіанти для вирішення саме вашого випадку. Не проявляйте недбалість! Кваліфіковане лікування ігроманії сприяє швидкому й ефективному одужанню.

Кожен пацієнт клініки отримує індивідуальний підхід і при необхідності може пройти лікування анонімно.

Наш наркологічний центр в Одесі вважає, що важливо не просто позбутися від хвороби, але і прибрати причини, через які пацієнт потрапив в дану ситуацію.

Запишіться на консультацію і дізнайтеся ціни на наші послуги, зв’язавшись з нами по телефону або залишивши заявку на сайті.

Умови наркологічного центру

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.