Лікування від алкоголізму та наркоманії в Миколаєві

Наш наркоцентр надає професійну допомогу щодо позбавлення від психологічної та фізичної залежності в Миколаєві та області. Ми застосовуємо тільки сучасні й перевірені методи для лікування наркозалежних та алкозалежних.

Лікування наркоманії в Миколаєві здійснюється на основі наступних етапів: повне медичне обстеження організму, для визначення завданих збитків, потім хворий проходить детоксикацію та курс реабілітації. Кінцевим етапом лікування є адаптація пацієнта в суспільстві. Пройшовши всі етапи лікування пацієнт значно зменшує можливість рецидивів!

Лікування алкоголізму в Миколаєві проходить із застосуванням таких же методик й складається з медогляду, на підставі якого пацієнтові роблять очищення організму, потім курс психотерапії та соціальної адаптації.

Клініка «Мед-Захід» надає необхідну допомогу для безпечного виведення із запою. Виходячи з тривалості та складності запою процедура може бути проведена як вдома, так і в стаціонарі.

Наркологічний центр готовий надати комплексне лікування ігроманії. Наші фахівці визначають рівень залежності й, на підставі цього, підбирають ефективний метод лікування.

Наша клініка зацікавлена ​​в наданні всіх умов для комфортного перебування та лікування, саме тому, при необхідності готові гарантувати повну анонімність пацієнтам.

Для того, щоб отримати необхідну консультацію та ознайомитись з цінами на послуги, зв’яжіться з нами по телефону або залиште свою заявку на сайті.

Умови наркологічного центру


Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...