Безкоштовна консультація лікаря

Безкоштовна консультація лікаря

Наркологічний центр “Мед-Захід” здійснює повний спектр допомоги при позбавленні від психологічної та фізичної залежності у Львові та Львівській області. Ми застосовуємо сучасні методики й тільки дієві способи лікування алкозалежних та наркозалежних.

Етапи ефективного лікування наркоманії

Ми впевнені, що ефективне лікування наркоманії у Львові можливо за умови комплексного підходу із застосуванням необхідних варіантів допомоги в кожному конкретному випадку. Процес лікування починається з медичного обстеження, яке необхідно для отримання даних про стан здоров’я пацієнта. Після чого лікарі клініки здійснюють повну очищення організму хворого із застосуванням спеціальних лікарських препаратів. І потім пацієнт переходить до основного і дієвого етапу лікування наркозалежних – реабілітації, що здійснюється за допомогою психотерапії. Особливе місце наша клініка приділяє соціальної адаптації, яка допомагає простіше та швидше повернутися в суспільство і побудувати нові соціальні зв’язки.

Методи лікування від алкоголізму

Лікування алкоголізму у Львові має подібний сценарій і складається з:

  1. первинного обстеження;
  2. детоксикації організму;
  3. курсу реабілітації;
  4. проходження соціальної адаптації.

Також важливу роль відіграє підтримка і консультування родичів хворого.

Наш наркоцентр надає таку послугу, як вивід із запою, яка може бути за бажанням здійснена нашими фахівцями вдома. Допомога в умовах стаціонару обов’язкова при повторних або тривалих запоях.

Також наша клініка спеціалізується на наданні такої послуги, як лікування ігроманії. Кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання, під час консультації допоможуть виявити складність проблеми та підібрати оптимальні варіанти для якнайшвидшого розв’язання кожного конкретного випадку. Хочемо зазначити, що це захворювання несе потенційну загрозу як для дітей, так і для дорослих. А вчасно надана професійна допомога допоможе уникнути важких наслідків.

У роботі з нашими клієнтами ми використовуємо індивідуальний підхід і гарантуємо повну конфіденційність проходження курсу при необхідності.

Наш наркологічний центр займається не тільки допомогою в позбавленні від залежностей, а й усуненням причин, які сприяли розвитку хвороби.

Отримати консультацію від спеціаліста або ознайомитися з вартістю наших послуг ви можете зателефонувавши нам або залишивши свою заявку на сайті.

Умови наркологічного центру

Наші сертифікати

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...