Лікування від алкоголізму і наркоманії в Луцьку

Клініка “Мед-Захід” спеціалізується на допомозі в боротьбі з залежностями в Луцьку і області. Для чого застосовує тільки сучасні та дієві способи лікування алкозалежних та наркозалежних.

Ефективне лікування наркоманії в Луцьку проводиться цілим комплексом заходів. Для початку лікування хворий проходить повне медичне обстеження для визначення стану здоров’я, на підставі отриманих даних лікарі підбирають відповідну форму очищення організму. Після чого хворий приступає до основного етапу лікування – курсу реабілітації. Для закріплення результату після основного курсу, лікування наркозалежних завершується соціальною адаптацією, яка є важливою умовою для повноцінного відновлення пацієнта.

За таким же принципом відбувається і лікування алкоголізму в Луцьку. Курс починається з медогляду, повної детоксикації організму, потім проходження курсу реабілітації і адаптації в суспільстві. Важливим є і психологічна підтримка рідних та близьких хворого.

Наркологічна клініка також надає послуги для виведення пацієнта із запою. Ця процедура припустима в домашніх умовах в присутності наших фахівців або ж при необхідності, довгому або важкому запою хворого госпіталізують.

Наш наркоцентр надає послуги з лікування ігроманії. Наш фахівець під час консультації визначає ступінь залежності, потім підбирає ефективні методи лікування для кожного конкретного випадку.

Наркологічний центр за запитом пацієнта гарантує анонімність на всіх етапах лікування.

Залиште свою заявку на сайті або зателефонуйте нам, щоб записатися на консультацію й отримати інформацію щодо цін на наші послуги.

Умови наркологічного центру


Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...