Які проблеми ми вирішуємо?

Наркоманія

вживання наркотиків

Детоксикація

Детоксикація

очищення організму від наркотичних та токсичних речовин

Детоксикація

очищення організму від наркотичних та токсичних речовин

Психологічна допомога

Психологічна допомога

корекція і відновлення психологічного стану, подолання психологічної залежності

Психологічна допомога

корекція і відновлення психологічного стану, подолання психологічної залежності

Лікування будь-яких видів наркозалежності

Лікування будь-яких видів наркозалежності

ми лікуємо залежність від будь-якого виду наркотиків по найефективнішим методам

Лікування будь-яких видів наркозалежності

ми лікуємо залежність від будь-якого виду наркотиків по найефективнішим методам

Алкоголизм

надмірне вживання алкоголю

Кодування

Кодування

встановлюємо необхідні бар'єри для зниження тяги до алкоголю

Кодування

встановлюємо необхідні бар'єри для зниження тяги до алкоголю

Виведення із запою

Виведення із запою

виконуємо як вдома так і в умовах стаціонару

Виведення із запою

виконуємо як вдома так і в умовах стаціонару

Лікування жіночого алкоголізму

Лікування жіночого алкоголізму

використовуємо спеціальну методику, так як жіночий алкоголізм складніше лікується ніж чоловічий.

Лікування жіночого алкоголізму

використовуємо спеціальну методику, так як жіночий алкоголізм складніше лікується ніж чоловічий.

Переваги
лікування у нас

Висока кваліфікація

Комплексний підхід

Багаторічний досвід

Робота з близькими

Шість кроків до одужання

первинна консультація з фахівцем

диференціальна діагностика захворювання

детоксикація всього організму

підбір та опрацювання схеми лікування

специфічна медикаментозна підтримуюча терапія

психологічна підтримка, адаптація і подальший супровід

Умови

наркологічного центру

«Міжнародна антинаркотична асоціація» з 2018 року працює і в г. Кропивницький.
Центр психо-соціальної реабілітації, адаптації та реінтеграції алко- і наркозалежних пропонує умови проживання максимально схожі на «домашні», просторі кімнати, роздільні санвузли, балкон з видом на подвір’я.
Два великі зали для групових занять, на цокольному поверсі знаходиться спортзал.
Двір великий з можливістю для спортивних ігор і зоною барбекю.
Кухня і їдальня поєднана.
Центр знаходиться в межах міста.

Сертифікати і подяки

Наркологічна клініка в Кропивницькому – порятунок залежних

Коли жінка або чоловік стають рабами спиртного, азартних ігор, наркотичних препаратів, їх життя котиться в прірву. Руйнується і життя близьких. Наркологічна клініка в Кропивницькому в подібних ситуаціях допоможе зупинити руйнівний процес, повертаючи до повноцінної трудової діяльності, відповідальності за себе і сім’ю. Ефективне позбавлення від залежності вже відчули чимало вдячних пацієнтів, свідченням чого служать їхні відгуки. Ось чому необхідно довіряти професіоналам наркоцентру та не відтягувати звернення до лікарів.

Терапія залежностей в наркологічній клініці в Кропивницького

Багаторічна практика констатує: своїми силами покінчити з неправильним способом життя не вдається практично нікому. Умовляння, сльози, благання близьких – слабка зброя в боротьбі за повернення до повноцінного існування. Обіцянки та надії закінчуються зривами, час іде, хворий ще більше втягується в порочне коло. Не варто вірити черговим клятвам, адже сила психологічної залежності візьме верх. Фізична тяга до алкогольних напоїв, метадону або спайсу переможе обіцянки. Тому допомога наркологічної клініки – вірне рішення. Боротьбу з проблемами треба довіряти досвідченим лікарям, які застосовують інноваційні схеми та протоколи терапії.

Сучасні методики фахівці центру використовують індивідуально. При цьому діють комплексно, поетапно. Рішення проблеми залежності від наркотиків і спиртного – тривала програма в клініці «Мед-Захід», що складається з обов’язкових періодів:

 1. Дореабілітаційного. Включає спілкування фахівців з самим хворим, рідними, тобто, співзалежними. Це консультаційний етап, що триває кілька тижнів.
 2. Стаціонарного. Приблизно протягом півроку після детоксикації, використання перевірених методик, нарко- та алкозалежні позбавляються від патологічної пристрасті. Відновлюється особистісний потенціал, формується здорова система цінностей. Відбувається планування особистісних цілей, повернення до колишньої повноти життя.
 3. Адаптаційного. Період ре-соціалізації в наркологічній клініці характеризується допомогою у вирішенні нагальних проблем, в числі яких фінансові та житлові. Етап передбачає допомогу у влаштуванні на роботу. Ре-соціалізація триває теж від півроку.
 4. Соціального супроводу. Лікування алкоголізму (жіночого, пивного) не закінчується після повернення зі стаціонару. Контроль, консультації, підтримка вчорашніх пацієнтів здійснюється безстроково.

У наркологічній клініці Кропивницького успішно застосовують методики реабілітації – дейтоп та кінезотерапії, групи самодопомоги і програми тренінгів, арт-терапію і психотерапію. Комплексний підхід – ключ в лікуванні наркоманії, ігроманії та інших залежностей. Підбирається він в індивідуальному порядку.

Про послуги наркологічної клініки

Центр надає спектр актуальних послуг, в числі яких і разові. Наприклад, нерідко до фахівців звертаються, щоб провести виведення із запою. Наркологи можуть допомогти в стаціонарних умовах і на дому, діючи анонімно і ефективно. Після терапії медикаментами лікарі призначають підтримуючий курс для серця, печінки, шлунка.

Якщо звернення в наркологічну клініку з подібною проблемою стали систематичними, доцільно використовувати кодування. Про тонкощі маніпуляції, її переваги, ціну можна дізнатися, зателефонувавши в центр.

В останнє десятиліття масштабно зростає ігрова залежність – лудоманія. Відповідно, послуги наркологічної клініки в Кропивницькому по боротьбі із зазначеною проблемою стали затребуваними. Застосовуються медикаментозні і психотерапевтичні варіанти лікування лудоманів.

До речі, до цієї залежності сьогодні схильний кожен п’ятий дорослий. Однією з причин розвитку лудоманії фахівці називають надмірне спілкування з гаджетами. Допомога батькам на етапі розвитку ігроманії у дітей – одна з послуг наркоцентру. Адже в більшості випадків дорослі просто не знають, як скорегувати спілкування у віртуальному світі, ніж грамотно його замінити. Самостійні спроби призводять до конфліктів, конфронтації. Психологічна підтримка досвідчених фахівців, конкретні поради, групова терапія допомагають на всіх етапах розвитку лудоманії.

Про переваги «Мед-Захід» в Кропивницькому

Відгуки пацієнтів, які повернулися до здорового життя, – кращий аргумент на користь вибору центру. Серед них немає колишніх, оскільки соціальний супровід тих хто вилікувався не обмежується місяцем, роком. Воно безстрокове, адже працівники центру зацікавлені в соціальному благополуччі кожної людини. Крім індивідуального підходу, «плюсами» наркологічної клініки є:

 • результативність;
 • комплексна терапія;
 • анонімність;
 • сприятлива атмосфера;
 • підтримка співзалежних;
 • великий спектр послуг;
 • багаторічний успішний досвід.

З залежними працюють кваліфіковані медики різних спеціалізацій. Лікарі спільно знаходять результативний підхід до підопічних будь-якого віку. У підсумку вони знову стають повноцінними членами соціуму: активними, відповідальними, успішними.

Фахівці наркологічної клініки в Кропивницькому готові дати вичерпні консультації, визначити вартість терапії, призначити зустрічі вже сьогодні. Телефонуйте, питайте, консультуйтеся!

Запишіться на бекоштовну консультацію

і отримаєте анонімну допомогу від нашого фахівця