Безкоштовна консультація лікаря

Безкоштовна консультація лікаря

Лікування від алкоголізму та наркоманії в Хмельницькому

Наркологічна клініка надає повний комплекс послуг щодо боротьби з фізичними та психологічними залежностями в Хмельницькому й області. Ми застосовуємо тільки перевірені сучасні методики та ефективні способи для лікування алкозалежних та наркозалежних.

Лікування наркоманії в Хмельницькому здійснюється за допомогою певних заходів, які включають в себе: медичне обстеження всього організму, на підставі якого проводиться детоксикація для повного очищення організму хворого. Потім відбувається основний етап лікування – реабілітація та психотерапевтична підтримка. Після чого пацієнт проходить соціальну адаптацію, яка сприяє швидкому й більш легкому поверненню до повноцінного життя, набуття корисних звичок та побудови нових зв’язків в суспільстві.

Якісне лікування алкоголізму в Хмельницькому проходить за подібним сценарієм й складається з обстеження, медикаментозного очищення, курсу реабілітації та психотерапії, а також соціальної адаптації. Проходження повного курсу сприяє досягненню максимального результату для пацієнта та можливості уникнути рецидивів.

Також наш наркоцентр надає необхідну психологічну та консультаційну підтримку рідним залежного. Віра й присутність близьких може благотворно вплинути на процес та швидкість лікування.

Наркологічний центр також здійснює виведення з запою в Хмельницькому. Наші фахівці готові приїхати до вас додому й надати необхідну кваліфіковану допомогу. У разі тривалих та важких запоїв ми відразу рекомендуємо помістити хворого на стаціонар.

Клініка “Мед-Захід” надає професійне лікування ігроманії у Хмельницькому. Лікар проводить детальну консультацію в ході якої визначає ступінь залежності й обирає оптимальні шляхи лікування. Хотілося б відзначити, що до ігроманії часто схильні діти та підлітки, тому просимо батьків бути пильними. І при найменшій підозрі на розвиток хвороби краще проконсультуватися з фахівцем.

Наша клініка застосовує тільки індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом, враховуючи особисту історію й особливості. Також при необхідності ми здійснюємо лікування на умовах повної анонімності.

Робота центру спрямована не тільки на допомогу в подоланні залежності, але і в боротьбі з початковими причинами, які й призвели до захворювання.

Щоб отримати консультацію та всю необхідну вам інформацію, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті.

Умови наркологічного центру

Наші сертифікати


Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...