Безкоштовна консультація лікаря

Безкоштовна консультація лікаря

Лікування алкогольної та наркотичної залежностей в Харкові

Наркологічний центр “Мед-Захід” здійснює допомогу в позбавленні від залежностей в Харкові й Харківській області. Для лікування алкозалежних та наркозалежних ми застосовуємо тільки перевірені методики.

У нашому центрі лікування наркоманії в Харкові здійснюється комплексно, з урахуванням особливостей кожного конкретного випадку. На початковому етапі пацієнт проходить медичний огляд завдяки якому збирається інформація про стан його здоров’я і наслідки залежності. Після чого лікарі клініки проводять очищення організму хворого за допомогою спеціальних лікарських засобів. Психотерапія є головною умовою для ефективного лікування наркозалежних. Важливу роль у повноцінному позбавленні пацієнта відіграє соціальна адаптація – цей етап краще проходити відразу після основного лікування.

Лікування алкоголізму в Харкові здійснюється за схожою схемою і містити медобстеження, детоксикацію від алкоголю, реабілітацію та етап соціальної адаптації. Крім цього, психологи центру надають необхідну допомогу і консультації рідним та близьким хворого.

Для швидкого і безпечного виведення залежного із запою варто звертатися за допомогою до наркологічних клінік. Процедура проводитися як в домашніх умовах, так і на стаціонарі клініки.

Наша наркологічна клініка також надає кваліфіковану допомогу в лікуванні ігроманії. Ми готові детально проконсультувати вас, разом з нашими фахівцями оцінити ступінь і методи лікування залежності. Просимо вас бути особливо пильними до дітей, які знаходяться в зоні ризику.

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, враховуючи особисті обставини, забезпечуємо перебування в нашій клініці зі збереженням анонімності.

Ми працюємо над усуненням як самої залежності, так і причин її виникнення. Що допомагає повернути пацієнта до повноцінного життя.

Ви можете записатися до нас на консультацію і дізнатися актуальні ціни телефоном або за допомогою заявки поданої на сайті.

Умови наркологічного центру

Наші сертифікати

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...