Лікування від алкоголізму і наркоманії в Чернівцях

Наркологічний центр надає комплекс послуг з лікування психологічних і фізичних залежностей в Чернівцях та області. Для чого використовуються перевірені способи й методи лікування наркозалежних та алкозалежних.

Лікування наркоманії в Чернівцях складається з декількох етапів: медичне обстеження для визначення стану здоров’я пацієнта, медикаментозне очищення організму та психотерапії. Кінцевим етапом повноцінного лікування й відновлення є соціальна адаптація хворого.

Лікування алкоголізму в Чернівцях відбувається за таким же сценарієм. Який складається з медогляду, детоксикації, реабілітації та соціальної адаптації.

Наркологічна клініка “Мед-Захід” надає допомогу з виведення із запою. Дана процедура проводиться в домашніх умовах при спостереженні наших фахівців, в разі тривалого запою – в стаціонарі.

Клініка також здійснює лікування ігроманії. Наші лікарі проводять консультацію для визначення рівня залежності та підбирають оптимальне лікування для кожного пацієнта.

Наркологічний центр за запитом надає гарантію анонімності при лікуванні.

Для того, щоб записатися на консультацію та дізнатися щодо цін на послуги подайте заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Умови наркологічного центру


Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...