Безкоштовна консультація лікаря

Безкоштовна консультація лікаря

Наркологічна клініка Івано-Франківська надає послуги лікування різних видів залежностей. Застосовуються прогресивні методи, які не тільки дозволяють подолати хворобливі залежності, але й сприяють реабілітації пацієнтів.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську
Одна з найбільш затребуваних послуг наркологів – лікування від алкоголізму. Багато любителів алкогольних напоїв непомітно для себе переступає межу, яка відокремлює небажану звичку від згубної пристрасті. І якщо побутове пияцтво можна подолати зусиллям волі, то алкоголізм є хворобою, яка вимагає тривалого комплексного лікування.

Виведення із запою

Найчастіше близькі людей, що страждають на алкоголізм, звертаються до нарколога з приводу виведення із запою. Запій – один з основних проявів алкоголізму 2-3 стадії, вживання спиртного протягом доби та довше. Обмінні процеси в організмі людини, що регулярно зловживає спиртним, порушуються, вона потребує нових доз алкоголю.

Тривалий запій небезпечний, оскільки продукти метаболізму етанолу не встигають виводитися з організму, викликають важку інтоксикацію, печінка, серце й інші органи можуть не впоратися з навантаженням. Не менш небезпечні спроби самостійно перервати запій без кваліфікованої допомоги. Утримання (алкогольна абстиненція) призводить до прискореного серцебиття, тремору, а у важкій формі – до психічних розладів, таких як біла гарячка.

Професійне виведення із запою може здійснюватися в стінах клініки або з виїздом додому до пацієнта. На пізній стадії алкоголізму, при тривалому запої, наявності хронічних захворювань краще робити це в умовах стаціонару. Постановці крапельниці обов’язково передує обстеження пацієнта, вимірювання тиску, пульсу, визначення рівня глюкози в крові. Схема виведення, комплекс препаратів для кожного пацієнта підбираються в індивідуальному порядку, з урахуванням віку, стажу алкоголізму, тривалості запою, супутніх захворювань. Пацієнту ставлять крапельниці з різними препаратами, які сприяють:

 • детоксикації організму, прискореному виведенню продуктів розпаду етанолу;
 • нормалізації водно-електролітного балансу, обміну речовин;
 • захисту печінки, серця;
 • виведенню нирками надлишку рідини, що скопилася в тканинах;
 • відновленню сил.

Крім того, до складу крапельниці входять препарати із заспокійливим, снодійним ефектом, пацієнт занурюється в сон. Після інфузійної терапії призначається комплекс препаратів для підтримки нормального функціонування серця, печінки, мозку, стимуляції клітинної регенерації, нормалізації тиску й обміну речовин.

Кодування від алкоголізму

Вивід із запою – міра екстреної допомоги, нерідко вона стає першим кроком до лікування алкоголізму. Дуже важливо, щоб рішення про проходження лікування було свідомим і добровільним, для цього з пацієнтом працює психолог, психотерапевт. Найбільш ефективним методом лікування алкогольної залежності є кодування від алкоголізму. У клініці «Мед-Захід» застосовуються різні методи кодування:

 • психотерапевтичний – формування відрази до спиртного й установки на тверезість під гіпнозом або без занурення пацієнта до гіпнотичного трансу;
 • медикаментозний – пероральний прийом, ін’єкційне введення або імплантація у формі капсули препаратів, які несумісні з алкоголем. Після хімічної блокади пацієнту дають мікродозу алкоголю, провокують різке погіршення стану, яке супроводжується страхом смерті.

Також можливе поєднання психотерапевтичного та медикаментозного методів. Оптимальний метод впливу підбирається в індивідуальному порядку після комплексного обстеження, виявлення протипоказань.

Після кодування проводиться програма психологічної, соціальної реабілітації, яка допомагає пацієнтові повернутися до повноцінного життя, знайти нові інтереси, сформувати коло друзів.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Лікування наркоманії в Івано-Франківську
Також в реабілітаційному центрі можна пройти лікування від наркотичної залежності. В Івано-Франківську воно здійснюється в стаціонарі, рідше на дому. Лікування починається з анонімної консультації, обстеження пацієнта. Фахівці намагаються заручитися його згодою на проходження лікування, оскільки примусова терапія малоефективна та через деякий час призводить до рецидивів.

Лікування наркоманії проводиться в кілька етапів:

 • детоксикація та купірування синдрому відміни (ломки);
 • придушення фізичної залежності від наркотиків шляхом медикаментозного блокування опіатних рецепторів;
 • когнітивно-поведінкова терапія, формування нової системи цінностей, переконань, виявлення та усунення причин, які підштовхнули до прийому наркотиків, навчання альтернативних, конструктивних методів вирішення проблем.

Остання складова лікування є найбільш важливою, вимагає витрат часу й усвідомлених зусиль пацієнта. Тільки психологічна реабілітація дозволяє уникнути рецидивів.

Лікування ігроманії в Івано-Франківську

Лікування ігроманії в Івано-Франківську
Ігроманія (лудоманія) – ще одна хвороблива залежність, непереборна тяга до азартних або комп’ютерних ігор. Людина, що страждає на ігроманію, втрачає здатність об’єктивно оцінювати реальність, її система цінностей деформується. Гра займає в ній перше місце, витісняючи голод, сексуальний потяг, дружні та родинні почуття, прагнення до професійного зростання. У хворих, яких позбавляють можливості грати, спостерігаються ознаки синдрому відміни – тривожність, дратівливість, втрата апетиту. На пізній стадії захворювання призводить до деградації особистості, порушення інтелектуальних функцій, втрати навичок самообслуговування, моральних принципів.

Лікування ігроманії може бути:

 • психотерапевтичним, зазвичай проводяться сеанси групової психотерапії. Вдаються до різних методів психотерапії, найбільш ефективні поведінкова, раціональна, когнітивна;
 • медикаментозним, показано при важких формах ігроманії. Застосовуються антидепресанти, препарати для корекції нейрогормонального балансу.

Також проводиться лікування співзалежних членів сім’ї лудомана, навчання їх правил поведінки, життя з хворим в період лікування та реабілітації. Найбільш складна та тривала складова програми лікування – курс соціалізації, повернення до нормального життя в суспільстві.

Записатися на прийом, отримати консультацію в центрі «Мед-Захід» Івано-Франківська можна по телефону, в онлайн-чаті, заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті.

Умови наркологічного центру

Наші сертифікати

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (9 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Loading...