> Реабилитация

Реабілітація

Реабілітація ( від панцира. «re» знову й «habilis» зручний пристосований) осіб з ознаками алкогольної, наркотичної й ігрової залежності – це комплекс медичних і психологічних послуг, а також професійних заходів щодо відновлення психологічного й фізичного здоров'я осіб у результаті придбаної хвороби залежність.
Простими словами, реабілітація – це база, основа всьому подальшому життя видужуючого залежного людину. Це фундамент, на якім будується його тверезість.
МОО «Центр Здоровішої Молоді» от уже 11-й рік займається відновленням особистості від алкоголю або наркотиків кожного, що звернувся в той або інший центр. Філія в місті Житомир працює й активно розвивається протягом двох років. У цей момент він являє собою два реабілітаційні центри й центр ресоциализации, де працює тільки кваліфікований персонал і до кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід.
Реабілітація в «Центрі Здоровішої Молоді» - це курс, що займає по тривалості до 6 місяців і спрямований на серйозну роботу із психологічною залежністю людини. У реабілітаційних центрах використовуються наступні методики програми: «12 кроків», «терапевтичне співтовариство», «групи взаємодопомоги», «арт-терапія», «психотерапія», також обов'язкові особисті консультації із психологом і психотерапевтом, інформаційний блок про хворобу залежність, духовно-моральний розвиток особистості. Велика увага приділяється навчанню навичкам профілактики й запобігання зриву. Проводиться щоденна робота з гармонізації внутрішнього психоемоційного стану кожного пацієнта.
Усі ці й багато інші методики й заходу центру спрямовані на наступні результати: - здатність пацієнта повністю відмовитися від ПАВ (психоактивных речовин); - розвиток навичок самостійному життя в соціумі; - наявність базових знань про хімічну залежність, способи профілактики рецидиву й запобігання зриву; - розвиток особистісного потенціалу; - уміння й готовність звернутися по допомогу для запобігання можливого рецидиву; - формування й відродження нових, морально-етичних цінностей індивіда, а також стійкого неприйняття наркотиків; - наявність короткострокового й довгострокового плану роботи над дозволом наявних або можливих соціально-психологічних проблем; - відновлення сімейних цінностей, фізичної й розумової активності.

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь