> ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЙ

ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЙ

Наркоманія й алкоголізм за останні 20 років настільки глибоко впровадилися в наше суспільство, в усі його шари й класи, що ніхто, абсолютно ніхто не застрахований від цього страшного захворювання. У групу ризику попадають як школярі й студенти, так і люди старшого віку. Тому всім, кому небайдужа ця проблема, необхідно нести в маси будь-яку інформацію про те, як запобігти в родині поява наркозалежного або як боротися із цією недугою.
«Центр Здоровішої Молоді» м. Житомир веде активну соціальну роботу, займається профілактикою алкоголізму, наркоманії й игромании у вищих, середніх технічних і середніх загальноосвітніх навчальних закладах, займається пропагандою здоровішого способу життя, втілює в життя (самостійно або разом із соціальними службами міста) різні соціальні проекти й акції.
Тричі в рік проводяться спортивно-оздоровчі терапевтичні табори, аналогів яким немає в усьому світі. Крім того, щокварталу проводяться семінари по созависимости для тих, у кого в родині з'явився залежний родич. Також проводяться щотижневі групи для родички. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефонах, зазначених на сайті.

 

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь