Відбувся семінар-нарада працівників територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції

В управлінні ДПтС України в Житомирській області відбулась семінар-нарада працівників територіальних підрозділів КВІ з представниками громадських організацій та Житомирської ОДА

27 квітня 2016 року в управлінні ДПтС України в Житомирській області відбулась семінар-нарада працівників територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції з представниками громадських організацій, духовенства та Житомирської обласної державної адміністрації. Мета заходу – підвищення професійної компетенції та вдосконалення взаємодії кримінально-виконавчої інспекції з суб’єктами соціального патронажу при виконанні покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Начальник сектору КВІ управління підполковник внутрішньої служби Тетяна Мазуревич проінформувала присутніх про стан взаємодії підрозділів кримінально-виконавчої інспекції з центрами соціальних служб, представниками громадських і благодійних організаціорганізацій.

Семінар-нарада працівників територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції

Позитивним досвідом роботи, здобутками та пропозиціями щодо подальшої співпраці з кримінально-виконавчою інспекцією поділились завідувач сектору профілактичної роботи, закладів соціального захисту дітей служби у справах дітей Житомирської ОДА Алла Добровінська, провідний спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ОДА Людмила Парфенюк, представник ГО «Центр Здорової Молоді» у складі "Міжнародної Антинаркотичною Асоціації" Сергій Каркавін, Олексій Савелюк.

Семінар-нарада працівників територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції

Результатом наради стало напрацювання конкретних спільних заходів на найближчий час, які дозволять, на думку її учасників, поліпшити соціальну роботу з підобліковими КВІ, в першу чергу з дітьми та молоддю.

Семінар-нарада працівників територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції

 

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь