Навіть не пробуй!!!

Співробітники київського відділу профілактики громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» 18 березня відвідали з заходом з первинної профілактики школу №1 в невеликому містечку Обухівського району з патріотичною назвою – Українка.

Волонтери з готовністю відгукнулися на запрошення Винник Максима - депутата міської ради міста Українка, який небайдужий до проблем наркотизації в нашій країні.

І ми єдині з ним у думці, що хворобу краще попередити, ніж лікувати, тим більше, що така хвороба, як хімічна залежність, дуже важко піддається лікуванню, а поширюється швидко і з кожним роком молодшає.

Останнім часом вже не рідкість, коли вживають по 13 років – практично діти, але вже зі страшним діагнозом «наркоманія». Тому починати треба саме з загальноосвітніх закладів. І там не боротися з залежністю, а виховувати незалежну молодь!

У школі волонтерів дуже гостинно прийняла заступник директора. Навколо було якось по-домашньому затишно, пахло смачною випічкою. Відчуття у волонтерів було таке, ніби вони поринули в безтурботне дитинство. Навколо панувало радісне пожвавлення. Попереду весняні канікули, а це - час пригод, розваг і нових вражень. І небезпечних спокус!!!

Первинна профілактика під лозунгом «Навіть не пробуй!»

Доступність наркотичних препаратів, велика кількість їх споживачів в місці проживання підлітка, недостатня профілактична робота, все це збільшує ризики. Чи зуміє підліток сказати наркотикам «НІ!!!»? Не зайде надто далеко в пошуках задоволень?
Волонтери антинаркотичного відділу ставили перед собою завдання допомогти безтурботним молодикам знайти аргументи для того, щоб зробити правильний вибір.
Зустріч проходила під гаслом «Навіть не пробуй!» Адже від психо-активних речовин легше всього відмовитися в перший раз. В наступний раз ти відмовлятися не захочеш, а потім просто не зможеш.

Первинна профілактика під лозунгом «Навіть не пробуй!»

Учні 10-их класів вже досить дорослі, і тому вони мали змогу самі висловлювати причини, по яких варто сказати «ні» наркотикам, алкоголю, табакокурінню, аналізуючи можливі наслідки та протиставляючи те важливе для кожного з них, заради чого варто залишатися тверезим і здоровим.
Максим Вінник теж прийняв участь у бесіді та ділився історіями зі свого шкільного дитинства.
Хлопці та дівчата були привітно налаштовані, та с задоволенням брали участь у спілкуванні.
Ми маємо велику надію на те, що вони не змарнують своє життя на безглузді експерименти зі своєю свідомістю, а стануть сильними і незалежними, і зможуть реалізувати свій потенціал на благо нашого народу і собі на радість.

 

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь