День Партнерства.

4-й день Всеукраїнського антинаркотичного Табори був «Днем Партнерства».

Цей день був присвячений всім партнерам і співробітникам Асоціації, які ведуть боротьбу проти всякого роду залежності. Це лікарі-наркологи, психологи, інші співробітники медичних установ, а також представники державних структур.

Всеукраїнський Антинаркотичний табір. День четвертий.

День розпочався з молитви за здоров'я і свободу учасників, яку провели Священики Православної Церкви. Вони також спілкувалися і наставляли молодих людей.

З приводу взаємодії між собою державних, медичних структур, громадських організацій був зібраний Круглий стіл, де були винесені на обговорення важливі питання, вироблялися концепції по боротьбі із залежністю В Україні.

Протягом всього дня проходили спортивно-терапевтичні заходи. Цей день прикрасили хлопці з «Студії 95 кварталу» .Ребята мали змогу поспілкуватися з В. Зеленським, Е.Кошевим, Ю. Корявченкова.

В. Гришко, радував учасників табору своїми чудовими твори. І приголомшливим сюрпризом стала від театральної ресоціалізації «ArtCinema» постановка «Останній вагон», яка нагадала хлопцям про те, що попереду їх чекає життя абсолютно нова і щаслива!

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь