Святкуємо третій день!!!

Третій день Всеукраїнського антинаркотичного Табори організатори присвятили батькам і родичам, близькі яких потрапили в мережу алкогольної або наркотичної залежності.

Початок дня було наповнене різними спортивними заходами, полюбилася зарядкою з чемпіонками, захоплюючими змаганнями між командами різних регіонів України.

Всеукраїнський Антинаркотичний табір. День третій.

Всеукраїнський Антінаркотічній табір. День третій.
Гавриленко С.В. провів семінар для співзалежних родичів.
Були організовані групові заняття з психологами, які надали необхідні знання про те, як правильно поводитися з близькою людиною, підтримувати, розуміти, допомогти йому позбутися залежності і побудувати з ним хороші стосунки.

Благотворний вплив справила проведена ярмарок проектів ресоціалізації «Соціальний ліфт», програма якого спрямована на допомогу у пристосуванні людини до нового життя, вибір його майбутньої професії.

Увечері всіх присутніх розважали команди «Ліги Сміху», «зайченя». Чудовим завершенням третього дня був концерт від автора і виконавця Е.Пріступа.

Молоді люди, які проходять реабілітацію, їхні родичі почули багато корисної інформації, весело відпочили, а також оцінили якою прекрасною може бути вільна від залежностей життя!

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь