Понеділок, 22 грудня 2014 00:00

Лікування наркоманії та алкоголізму в Полтаві

Існує безліч різних способів, які в сучасному світі застосовують для лікування алкогольної або наркотичної залежності. Але надзвичайно важливо не тільки видалити токсини і залишки наркотиків, які накопичилися протягом багатьох років зловживання з організму, але і навчити залежного того, що потрібно знати, щоб запобігти рецидиву в майбутньому.

 

Якщо для Вас важливим фактором у виборі програми реабілітації є безпека і ефективність, тоді наш центр лікування наркоманії та алкоголізму в Полтаві саме те, що Вам потрібно.

 

Ми гарантуємо Вам повну конфіденційність і анонімність.

 

У нас працює спеціально навчений персонал, що складається з висококваліфікованих фахівців. Наші консультанти є професіоналами у своїй справі, які підтримають і супроводять видужуючого алкоголіка або наркомана через всі етапи відновлення від хімічної залежності.

 

Реабілітація - це та частина лікування, яка дає знання та навички для подолання потягу до психоактивних речовин.

 

Є широкий спектр різних підходів, методів і методик, умов і філософій пов'язаних з реабілітацією залежних, тому необхідно отримати максимум інформації, перш ніж робити які-небудь висновки і приймати рішення про те, куди звернутися за допомогою.

 

Але якщо Ви хочете знайти свободу, зробіть перший крок, зателефонуйте нам! Наші співробітники готові відповісти на всі ваші запитання за телефоном

 

+38(095) 039-99-13
+38(067) 413-34-21

 

НАРКОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР В ПОЛТАВЕ

 

Наркологічний центр в Полтаві.  Наркологічний центр в Полтаві.  

 

Наркологічний центр в Полтаві.  Наркологічний центр в Полтаві.  

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь