Лікування наркоманії в Києві

Центр Здорової Молоді вже більше 11 років активно підтримує людей, які бажають позбутися наркозалежності і повернутися до повноцінного життя. Лікування наркоманії в Києві проходить у кілька кроків. Програма підбирається індивідуально, після обов'язкового медичного аналізу рівня залежності організму від наркотичних речовин.

Лікування наркоманії в Києві в Центрі Здорової Молоді включає в себе комплекс заходів щодо детоксикації організму і обов'язковий курс психологічної реабілітації. Що б колишній наркозалежний пацієнт зміг упевнено повернутися в соціум, почати нове життя вільної людини і мати стійкість духу навіть в найскладніших життєвих ситуаціях не повертатися до хвороби.

Вихід є завжди!

Телефонуйте за тел. (095) 039-99-13 і ми обов'язково вам допоможемо!

Лечение наркомании

Лікування наркоманії в Києві

Наркоманія - проблема всесвітнього масштабу, адже кожен день від неї помирає близько 20 осіб. Від багатьох наркозалежних відвернулися рідні та близькі люди, не залишаючи їм жодного шансу на тверезе життя. Адже наркомани, перебуваючи в суцільному задоволенні не замислюються, як вийти з цієї ситуації.

Безумовно, даний ресурс переглядає той, хто вже вирішив допомогти наркозалежному. А це перший крок у вирішенні цієї проблеми. Повірте, ніякі вмовляння припинити вживати наркотики або загрози не приведуть до бажаного результату. Тільки кваліфікована допомога - запорука успішної реабілітації, і повернення наркомана до звичайного життя.

 

Центр лікування наркоманії в Києві

У столиці працює два реабілітаційні центри здорової молоді. Це когорта однодумців, які націлені вивести із стану наркотичного сп'яніння, навчити жити без наркотиків, допомогти отримати освіту і отримати роботу.

Багато реабілітаційні центри допомагають позбутися лише від фізичної залежності, наша ж організація допомагає це зробити і на психологічному рівні. Оскільки той, хто пройшов реабілітацію, повинен відчувати підтримку і після проходження курсу, щоб не повернутися до минулого способу життя.

У центрі здорової молоді, цей етап називається ресоціалізація. Завдяки йому, колишні наркозалежні не відчувають себе непотрібними в соціумі і легше адаптуються в ньому.

Ми пропонуємо наркозалежному пацієнтові пройти повноцінний курс лікування від наркоманії, завдяки якому Ви отримаєте бажаний результат.

Якщо ж сам наркоман заперечує існування проблеми, Ви можете анонімно звернутися в наш центр лікування наркоманії. У свою чергу, наші фахівці (психологи і наркологи) допоможуть переконати наркозалежного в необхідності лікування.

 

Етапи лікування наркоманії в Києві

На першому етапі необхідно зрозуміти причину вживання наркотиків, адже вона безпосередньо пов'язана з якими-небудь невирішеними життєвими проблемами.
Дуже важливий крок для наркомана - це прийняти той факт, що Вами і Вашим життям управляє наркотична залежність.
Другий етап включає в себе: психодіагностику і хіміодіагностіку стану наркозалежного. Після чого буде складено план реабілітації пацієнта. 

НАРКОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР В КИЕВЕ

 

 

Наркологічний центр в Києві.

 

Наркологічний центр в Києві.  Наркологічний центр в Києві.  Наркологічний центр в Києві.Наркологічний центр в Києві.

 

Наркологічний центр в Києві.  Наркологічний центр в Києві.  Наркологічний центр в Києві.Наркологічний центр в Києві.

 

Наркологічний центр в Києві.  Наркологічний центр в Києві.  Наркологічний центр в Києві.Наркологічний центр в Києві.  

 

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь