> Лікування ігроманії

ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ

Игромания

Ігроманія (лудоманія, гемблінг-залежність, ігрова залежність) – патологічна пристрасть до азартних ігор. Виникло воно дуже давно, тисячі років назад, і існувало в самих різних культурах на всіх континентах. Наприклад, Петро I негативно відносився до гри в карти, але, проте, не забороняв гру в азартні ігри, правда максимальний програш міг складати не більше 1 рубля міддю.

За статистикою, кожен 10 чоловік в світі хоч би раз в житті грав в азартні ігри. До речі, до них зараховується не тільки казино і ігрові автомати, але і перегони, лотерея, суперечка і інш. Азарт як поняття властивий людській природі, людина хоче випробовувати сильні, яскраві враження і емоційні сплески, це робить азартні ігри актуальними у всі часи.

Особливості лікування ігроманії

Лікування ігроманії - процес не менш складний і тривалий, чим лікування алкоголізму або наркоманії. Адже ігрова залежність – це, в першу чергу, проблема мислення, психіки і психології людини, її внутрішнього світу, нездійснених надій і очікувань, пошуку себе і пошуку кращого життя.

У зв'язку з тим, що ігроманія - захворювання нехімічне, медична допомога в даному випадку не потрібна. Якщо ви відмітили, що з будинку пропадають гроші, що ваш близький пізно приходить додому або взагалі не ночує, знаходиться в стані нервового збудження, швидше за все він страждає ігровою залежністю. Не втрачайте час, звертайтеся по телефонах, вказаних на сайті, там вам дадуть докладну консультацію про те, з чого і як починати лікування.

Етапи лікування ігроманії

Перше, що вам буде потрібно – це спокійно і без тиску поговорити з близьким про виниклу проблему. Якщо він не йде з вами на контакт, спробуйте запропонувати йому відвідати психолога. Курс консультацій з досвідченим профільним психологом допоможе прийняти вашому сину/доньці/чоловікові правильне рішення про подальше лікування.

Курс відновлення особи залежного від ігроманії в МГО «Центр Здорової Молоді» м. Житомир складається з двох етапів: стаціонарна реабілітація (6 місяців) і профільна ресоціалізація (6 місяців). Перші півроку людина знаходиться в реабілітаційному центрі, де за програмою «12 кроків» з ним щодня працюють наші фахівці, де він вчиться аналізувати кожен прожитий день і свою поведінку, розбиратися у відчуттях і управляти ними (а не навпаки).

Лікування ігроманії в МГО "Центр Здорової Молоді"

У центрі створені всі умови для комфортного мешкання і роботи над собою. Наші пацієнти вчаться слухати і приймати поради співробітників і інших залежних, допомагати і поступатися один одному. Інформаційний блок дає уявлення про те, що таке залежність, які бувають види, стадії і етапи її розвитку. Вони отримують рекомендації, як поводитися надалі, коли вони повернуться в агресивне середовище і залишаться наодинці з собою. До кінця реабілітації закладається хороша база знань, умінь і навиків, які залишається тільки застосовувати на практиці.

Для цього існує другий етап, так звана ресоціалізація. На сьогоднішній день «Центр Здорової Молоді» пропонує освоїти кожному, хто пройшов піврічний курс реабілітації, наступні напрями: соціальна робота, театр, медіа, робота в реабілітаційному центрі, спортивне єдиноборство.

Для видужуючого залежного (особливо перший час) дуже важливо знаходитися в якому-небудь співтоваристві, де його зрозуміють, вчасно допоможуть і дадуть ділову пораду, де його не кинуть і направлять в потрібну сторону. Одним з таких співтовариств є «Центр Здорової Молоді» м. Житомир, де після закінчення повного курсу лікування від ігрової залежності надається можливість подальшого працевлаштування.

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь