Лікування ігроманії в Одесі

 

Центр Здорової Молоді вже багато років проводити лікування ігроманії в Одесі. Ми використовуємо новітні комплекси лікарської і психологічної допомоги людям, які перебувають в залежності від ігор. Ігроманія - офіційно визнана психологічна патологія і навіть внесена до реєстру Всесвітньої організації охорони здоров'я як повноцінне медичне захворювання.

Потяг до азартних ігор, як правило, рано чи пізно призводить до непоправних наслідків для ігромана, і в деяких випадках навіть несе загрозу для навколишнього суспільства. Вчасно розпочате лікування ігроманії в Одесі в центрі Здорової молоді допоможе вам позбавитися від патологічної залежності.

Сьогодні ігроманами можна сміливо назвати навіть дітей. Вони не випускають з рук планшети, просиджують годинами у комп'ютерів і телевізорів. Така залежність дитинства легко може перерости в істотну залежність в підлітковому віці і в дорослому житті. Ось тільки на це вже важко буде спокійно дивитися, це слід лікувати.

 

Центр лікування ігроманії в Одесі

 

У реабілітаційному центрі здорової молоді, в Приморському р-ні по вул. Пастера, 26 з такими випадками зустрічаються кожен день. Безумовно, в центр частіше звертаються з нарко-алкозалежністю, адже вона несе велику небезпеку для життя, втім ігроманів в Одесі також достатня кількість.

Тому не втрачайте часу, виправте помилки, які вже накоїв ігроман. Допоможіть близькій людині знову відчути радість від звичайних речей, а не від ігрових автоматів і рулеток. ЦЗМ - це сучасний заклад, європейського стандарту, тут працюють ті, хто сам пройшов через ряд залежностей, тому розуміє, як важко позбутися. Приходьте і разом ми подолаємо все!

 

Розвиток ігрової залежності

 

В первое время человек играет с целью расслабиться и получить удовольствие после трудового напряженного дня. Некоторые таким образом пытаются отвечься от семейных проблем. Однако со временем человек теряет контроль над ситуацией. Простое развлечение переходит в неутомимое пристрастие. Появляется сильная психологическая зависимость. Она оказывает негативное влияние на психическое состояние человека и его статус в социуме.
Появляется азартное желание играть и выигрывать все больше и больше. Игрок не может остановиться. Получив выигрыш, игрок продолжает делать ставки, при этом на кон ставит абсолютно все. Не одержав победы, он также не может остановить процесс игры и продолжает играть, заведомо осознавая неизбежность проигрыша.

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь