Лікування ігроманії в Києві

 

Ігроманія - це психічне захворювання, яке в деяких випадках здатне бути небезпечним для суспільства, яке оточує хворого людини.

Борги, порожній гаманець, квартира без меблів і техніки - це реальне життя чи не кожного ігромана. Заради відчуття азарту і ейфорії від виграшу, залежні гравці спустошують власний, а іноді і чужий бюджет. Побороти бажання грати, як виявляється досить складно. Тому за справу беруться професіонали - "Центр здорової молоді".

 

Центр лікування ігроманії в Києві

 

У Києві позбутися бажання грати можна в двох реабілітаційних центрах. Після проходження реабілітації, тренінгів, семінарів і спілкування з психологом у вашому гаманці нарешті з'являться кошти. Головне, зробити зусилля і прийти в реабілітаційний центр, а все інше ми зробимо разом.

Лікування ігроманії в Києві проводиться в Центрі Здорової Молоді. У нашому центрі ми використовуємо комплексний підхід при боротьбі з ігроманією - визначаємо стадію захворювання, проводимо психологічне обстеження, щоб визначити механізм формування «зривів» у пацієнта. При отриманні індивідуального укладення, ми розробляємо програму лікування, яка допоможе вам подолати проблему ігроманії.

Звертайтеся в наш центр Здорової Молоді, ми проведемо лікування ігроманії в Києві і ви зможете повернутися до вільного життя без залежності.

 

 

НАРКОЛОГічний ЦЕНТР В КИЕВі

 

 

Наркологічний центр в Києві

 

Наркологічний центр в Києві  Наркологічний центр в Києві  Наркологічний центр в КиєвіНаркологічний центр в Києві

 

Наркологічний центр в Києві  Наркологічний центр в Києві  Наркологічний центр в КиєвіНаркологічний центр в Києві

 

Наркологічний центр в Києві  Наркологічний центр в Києві  Наркологічний центр в КиєвіНаркологічний центр в Києві.  

 

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь