Лікування наркоманії і алкоголізму в Черкасах

У нашому центрі лікування наркоманії і алкоголізму в Черкасах діє програма реабілітації та відновлення особистості залежних. Ми також готові надати медичні послуги, спостереження лікаря і детоксикацію.

 

Курс лікування включає в себе проведення оцінки стану залежного, психо-освітні та 12-крокові дискусійні групи, індивідуальні і групові консультації та тренінги, духовні консультації та можливість участі у програмі для співзалежних. В лікуванні наркоманії та алкоголізму ми використовуємо індивідуальний підхід і тривалість перебування варіюється залежно від терапевтичної необхідності. Клієнти спільно зі своїми індивідуальними консультантами розробляють план лікування і постреабілітаційного супроводу, щоб продовжувати отримувати підтримку, ще довго необхідну їм, після того, як покинуть центр реабілітації.

 

У центрі лікування наркоманії і алкоголізму в Черкасах ми завжди визнавали важливість участі сім'ї в процесі відновлення. Вживання психоактивних речовин може зруйнувати сім'ю.

 

Тому освітні заняття для родичів залежних є одним з найважливіших умов для успішного проходження програми лікування та відновлення.

 

Наші співробітники завжди готові і раді допомогти і обговорити процес лікування. Якщо у Вас є які-небудь питання, або Ви хотіли б поговорити з кимось про Вашу проблему, будь ласка, не соромтеся подзвонити нам.

 

Ми віримо, що наркоманія і алкоголізм - це виліковна хвороба, і з нашою допомогою у наших клієнтів та їх сімей є шанс повністю відновити своє життя.

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь