Лікування наркоманії та алкоголізму у Вінниці

Центр лікування наркоманії і алкоголізму "Мед-Захід" у Вінниці пропонує безліч варіантів подолання залежності. Кваліфіковані співробітники доступні цілодобово, щоб надати допомогу клієнтам, які відчувають симптоми абстиненції або інші проблеми зі здоров'ям. Тривалість перебування в нашій програмі ґрунтується на потребах у відновленні всіх життєвих сфер кожного клієнта.

 

Лікування дуже індивідуально. Лекції, групові консультації та інтерактивні заходи проводяться щодня.З клієнтами працюють індивідуально професійні консультанти, спільно розробляють план постреабілітаційного супроводу, щоб залежні могли продовжувати отримувати лікування та підтримку, ще довго необхідну їм, після того, як вони залишать центр.

 

Також центр лікування наркоманії і алкоголізму "Мед-Захід" у Вінниці пропонує сімейні заняття, де родичі мають змогу дізнатися про наркоманію та алкоголізм як хворобу, почати процес лікування від співзалежності. Ключовим компонентом нашої програми є прийняття того факту, що є переваги життя в тверезості, що набагато переважує просте утримання.

 

Всі наші співробітники готові прийти на допомогу і надати підтримку особам, членам їх сімей, постраждалим від зловживання психоактивними речовинами та від пов'язаних з цим обставин. Ми пишаємося наданням цих послуг високо цінуємо довіру, надану нам.

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь