Лікування наркоманії та алкоголізму в Луцьку

Зловживання алкоголю та наркотиків приводить людину і його сім'ю до серйозних наслідків у всіх сферах життєдіяльності: погіршується фізичне здоров'я, відбуваються зміни у психіці, виникають проблеми на роботі, руйнуються стосунки, хобі та захоплення перестають приносити задоволення. Тому лікування наркоманії та алкоголізму вимагає системного підходу.

 

Програма детоксикації є першим кроком у лікуванні і спрямована на подолання фізичної залежності. Це необхідно, щоб звести до мінімуму гострий абстинентний синдром, що виникає при відмові від вживання алкоголю або наркотичних препаратів. Після завершення цього етапу наступним кроком повинна стати програма реабілітації, спрямована на позбавлення від психологічної залежності.

 

Наш центр реабілітації для нарко та алкозалежних у Луцьку надає послуги для людей, які вирішили змінити своє життя. Це нелегке завдання. Найважливішим фактором для цього є розуміння наявності хвороби і проблеми самим залежним.

 

У багатьох сім'ях від пристрасті однієї людини страждають усі, а значить і прийняття свого безсилля перед наркотиками і алкоголем необхідно всім. Фахівці нашого центру, що мають великий досвід роботи, проводять навчання та консультування всіх членів сім'ї.

 

Для цього існують окремі групові та індивідуальні заняття, на яких члени родини знайомляться з співзалежності і вчаться давати їй відсіч. Лише володіючи знаннями про залежність та причини її виникнення, маючи всі необхідні навички для подолання тригерів, можна уникнути рецидиву в подальшому, а значить і прожити повноцінне життя без наркотиків та алкоголю!

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь