Лікування наркоманії та алкоголізму в Івано-Франківську

Центр лікування наркоманії та алкоголізму в Івано-Франківську пропонує спокійну обстановку та домашній затишок у процесі проходження курсу реабілітації.

 

ЛІКУВАННЯ ТА ОЦІНКА

 

Програма лікування включає традиційну 12-крокову програму в поєднанні з різними терапевтичними заходами, в тому числі освітні заняття, консультування та арт-терапію.

 

Індивідуальні та групові заняття також є невід'ємною частиною лікування залежності, як і семінари життєвих навичок. Сеанси сімейної терапії проводяться між клієнтами і членами їх сімей на регулярній основі.

 

РОЗМІЩЕННЯ та ЗРУЧНОСТІ

 

Клієнти живуть в сучасних будинках із загальними спальнями, затишними вітальнями, внутрішнім двориком і спортивним залом.

 

Ми маємо високі рейтинги і схвалення випускників, які відзначають професіоналізм усієї команди співробітників центру реабілітації. Всі співробітники дуже привітні і щиро раді бачити нових учасників програми, які вирішили змінити своє життя на краще.

 

Якщо ви хочете по-справжньому позбавитися від залежності і сформувати абсолютно новий спосіб життя, то центр лікування наркоманії і алкоголізму "Мед-Захід" в Івано-Франківську саме те, що вам потрібно!