> Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму у Львові, Луцьку, Вінниці, Житомирі та інших містах Західної України

Лікування алкоголізмуУ наркологічному центрі реабілітації людей, які страждають алкогольною чи наркотичною залежністю, "Мед - Захід" ми щодня говоримо про небезпеки алкоголізму і важливості лікування. Щодня надходить дуже багато дзвінків від людей, які страждають від наслідків вживання алкоголю і, нарешті, прийняли рішення звернутися за допомогою. Але ми також отримуємо багато дзвінків від зацікавлених членів сім'ї, які мають підозри, що їхні близькі можуть страждати від алкоголізму.
Якщо ви думаєте, що ваш чоловік приохотився до алкоголю, не впадайте у відчай! Ви не самотні! Допомога доступна! Наші центри лікування алкоголізму і наркоманії у Львові, Луцьку, Вінниці, Житомирі та інших містах Західної України створено спеціально, щоб допомогти їм оговтатися від цієї виснажливої хвороби.
Ми знаємо і розуміємо проблеми, з якими ви зіткнулися, і у вас, ймовірно, є багато питань і побоювань з приводу алкоголізму і як це може вплинути на вашу улюблену людину. Тут ми надаємо Вам детальну інформацію, щоб допомогти вам краще зрозуміти цю хворобу і допомогти коханій людині відновитися.

 

Ознаки алкоголізму

 

На відміну від незаконних наркотиків алкоголь є соціально прийнятною речовиною, і легкість, з якою він може бути придбаний, робить практично неможливими і марними спроби припинити його використання. Що ще гірше, немає певної кількості алкоголю, необхідного для того, щоб стати залежним від цієї речовини. Але, розуміючи ознаки алкоголізму, вам буде легше допомогти коханій людині отримати лікування, в якому він відчайдушно потребує. Нижче наведені деякі з найбільш поширених попереджувальних знаків, які допоможуть визначити, що близька вам людина страждає від алкогольної залежності:
• Він не в змозі кинути пити або контролювати скільки він п'є
• Він п'є в будь-який час дня, навіть коли він один
• Він виявляє почуття провини після вживання
• Він відчуває симптоми абстиненції, коли він перестає пити
• Його вживання призвело до руйнування стосунків
• Він повинен пити більше, щоб отримати ефект, якого він прагне
• Він виправдовується
• Він намагається приховати свої пристрасті від друзів і сім'ї
• Він запасається алкоголем, щоб уникнути браку
• Він панікує при думці про те, що алкоголь закінчується
• Він виявляє багато фізичні ознаки алкогольної залежності (втрата ваги, почервоніння носа або щік, часте розлад шлунка)

 

Абстинентний синдром

 

Один з найбільш поширених ознак алкогольної залежності - поява симптомів відміни, що виникають практично відразу після того, як залежний перестає пити. Тривалість і тяжкість цих симптомів змінюється в залежності від частоти вживання та кількості вживаних алкогольних напоїв. Якщо ваша кохана людина відчуває будь-який з наступних симптомів, коли перестає пити, то лікування необхідно почати якомога швидше.
• Занепокоєння
• Депресія
• Безсоння
• Втрата апетиту
• Нудота і блювота
• Кошмари
• Прискорене серцебиття
• Важкі перепади настрою
• Судоми

В особливо важких випадках алкоголізму може виникнути явище, яке називається білою гарячкою. Якщо це відбудеться, він може відчувати сильну паніку, високу температуру, галюцинації, а іноді і судоми. Біла гарячка є дуже небезпечним ускладненням, яке потребує негайної медичної допомоги, так що якщо ваш улюблений людина починає проявляти ці симптоми, негайно зверніться до лікаря.

 

Які ризики виникнення проблем зі здоров'ям при довгостроковій алкогольної залежності?

 

Оскільки спирт метаболізується в печінці в дуже малих кількостях, то будь-які надлишки, які не обробляються,Лікування алкоголізмуциркулюють через весь організм, де вони можуть вплинути фактично на кожен орган і функцію в організмі. В результаті, чим більше алкоголю залежний приймає, тим більше його залишається в організмі, що може призвести до розвитку ряду проблем зі здоров'ям, багато з яких можуть бути небезпечним для життя.
Чим довше людина залишається залежним від алкоголю, тим вище ймовірність розвитку серйозних хвороб. Загальні захворювання, пов'язані з довгостроковим використанням спиртних напоїв, включають цироз печінки, запалення підшлункової залози, важку депресію і рак порожнини рота, горла, гортані і печінки.
Алкогольна залежність є серйозним і прогресуючим захворюванням, яке при відсутності лікування може мати смертельні наслідки. Алкоголізм не тільки викликає різні проблеми зі здоров'ям, але він також може нанести шкоду родині та друзям. З-за складної і хронічної природи алкоголізму важливо для вас або вашого улюбленого людини шукати центр реабілітації та лікування алкоголізму як можна швидше. Чим довше ви чекаєте, щоб звернутися за лікуванням, тим важче буде подолати цю смертельну хворобу.

 

Що можуть запропонувати центри реабілітації і лікування алкоголізму у Львові, Луцьку, Вінниці, Житомирі та інших містах Західної України?

 

Наркологічний центр "Мед - Захід" спеціалізується на наданні нашим клієнтам інноваційних та ефективних стратегій лікування алкогольної залежності. Наш процес починається з ретельної діагностики клієнта, щоб визначити серйозність пристрасті. Після того, як це визначено, наша багатопрофільна команда професіоналів складає план лікування, заснований на унікальних потребах клієнта. Наші програми реабілітації алкоголезалежних включають в себе поєднання перевірених методів лікування, таких як 12-крокова програма, індивідуальна і групова терапії, сімейне консультування, а також альтернативні практики лікування. Після завершення лікування кожен клієнт забезпечується індивідуальною програмою і набором рекомендацій, які призначені, щоб допомогти їм звести до мінімуму вплив тригерів і запобігти рецидив.

У наркологічному центрі "Мед - Захід" наші революційні програми лікування пропонують надію для вас і вашої близької людини. Ми маємо великий досвід у наданні лікування алкогольної залежності. Ми впевнені, що ми можемо допомогти будь-якій людині подолати свою залежність, відновити стосунки і рухатися вперед у більш позитивному ключі.

 

Якщо ви або ваша близька людина страждає від алкоголю, звертайтеся прямо зараз! Ми можемо допомогти

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь