Спайс - сильнодіючий психотропний синтетичний наркотик!

"Spice" дуже складно виявити в організмі після вживання на відміну від інших психоактивних речовин, тому що його формула постійно змінюється і може бути складена з різних хімічних речовин.

Спочатку спайси були створені як альтернатива марихуані, надавали той же ефект, але ніяк не виявлялися при проведенні тесту на наркотики.

На щастя, в даний час є тести, які визначають використання курильних сумішей.

Спайс - сильнодіючий психотропний синтетичний наркотикСпайси що упаковують, як приправи або пахощі, і продають у звичайних інтернет-магазинах або поширюють за допомогою соціальних мереж.

 

Що таке спайси?

Що таке спайси?Існують різні хімічні речовини, які розпорошують на рослинний матеріал і продають як курильних сумішей. Потім продукт курять, як марихуану. Ці хімічні речовини навіть не мають назви. Вони просто позначені як HU-210, JWH-018 або JWH-073 та ін. JWH - це ініціали хіміка, який розробив цей конкретний набір хімічних речовин.

 

Які ознаки вживання курильних сумішей?

Спайси можуть мати аналогічні з марихуаною наслідки, але тільки набагато швидше й інтенсивніше. Курці спайсів мають більш серйозні побічні ефекти, ніж від куріння конопель.

Ознаки вживання курильних сумішейНаприклад:

 • - Судоми і тремор
  - Кома і втрата свідомості
  - Блювота
  - Галюцинації і параноя
  - Оніміння і поколювання
  - Дуже високий кров'яний тиск і частота серцевих скорочень
  - Тривожні і панічні атаки
  - Загрозливе поведінку і агресія
  - Жахливі головні болі
  - Нездатність говорити.

 

Людина може стати настільки агресивним, що нападає на людей навколо нього.

Чимало смертей сталося в результаті вживання курильних сумішей, але важко назвати точне число, тому що тести для цього препарату були розроблені лише недавно. З них чимало самогубств та нещасних випадків у результаті вживання препарату.

 

Хто вживає спайси?

Хто вживає спайси?Найчастіше споживачами цього препарату є підлітки і молоді люди, укладені або ті, хто перебуває на умовно-дострокове звільнення, люди, що несуть службу в армії та інші категорії людей, які приховують своє зловживання і не хочуть, щоб тести на визначення наркотиків їх викрили.

 

Курильні суміші викликають звикання

 

Людина, яка вживає спайси, може навіть не бути в змозі припинити використовувати препарат, незважаючи на те, що це завдає серйозної шкоди. Якщо сім'я не може допомогти людині зупинити зловживання курильними сумішами, необхідно звернутися за допомогою в спеціалізований центр лікування наркоманії.

Куріння спайсу

 

Телефонуйте нам прямо зараз

+38(095) 039-99-13

+38(067) 413-34-21

Ми постараємося Вам допомогти

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь