Залежність від засмаги в солярії

Сучасний світ не втомлюється дивувати і в гонитві за зовнішньою досконалістю люди витрачають час і гроші, не піклуючись про власну безпеку. На сьогоднішній день з'явилося нова залежність - від засмаги в солярії.

Мода на штучний загар з'явилася «завдяки» західним віянням, де популярність такої засмаги пояснюється холодним або помірним кліматом.

Придумали і слово для ідентифікації цієї залежності - танорексія.

Детальніше...
 

Залежність від чужої думки

Життя з думкою «що подумають інші» мало чим приваблива і в кінцевому підсумку призведе до ряду психологічних проблем, з якими доведеться довго боротися..

Немає жодної людини, яку б не хвилювало чужу думку. Просто для одних це стосується будь-яких етичних або соціальних аспектів, а інші хвилюються за кожну дрібницю.

У наш час цей симптом отримав свою назву - аллодоксофобія. Даний розлад характеризується як побоювання чужої думки.

Детальніше...
 

Манія чистоти

Залежність від прибирання!!!

Залежність від прибирання в сучасному світі вже офіційно зарахували до захворювання, яке необхідно лікувати.

Якщо Ви або Ваші близькі одержимі чистотою, то потрібно спробувати впоратися самостійно з такою проблемою або ж звернутися до професійних психотерапевтів або психологів.

Детальніше...
 

Залежність від новин

Намагаючись бути в курсі всього, що відбувається людина часом стає одержимим новинами. Ми переглядаємо всі - сайти, програми, газети.

Здається, що це справжнє життя, про яку потрібно знати, як можна більше, а власне життя йде на другий план..

Залежність від новин - це хвороба при якій розривається зв'язок з реальністю, і вся інформація надходить тільки з новинних джерел, що може навіть спотворювати суть того, що відбувається.

Детальніше...
 

Сторінка 1 із 9

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь