Швидка їзда як форма емоційної залежності

Свобода, незалежність, швидкість, драйв, адреналін.
ДДля любителів швидкої їзди на автомобілі або мотоциклі все це перебільшено необхідно і важливо. Це «як повітря» необхідно їм кожен день.

Пристрасть такого виду дає привід називати його фахівцями формою емоційної залежності.

Детальніше...
 

Обережно! Залежність від лазні.

Є люди, які вважають, що після численних відвідувань лазні проживуть до 100 років, і просто не уявляють себі, як це не сходити раз-два на тиждень в баню..

Вони ходять туди не тільки погрітися, для таких людей - це просто як наркотик, вони готові і взимку і влітку по кілька разів на тиждень відвідувати баню, виправдовуючи це як приємне проведення часу і найкращий метод оздоровлення організму.

На жаль, не всім людям можна відвідувати це дивовижне місце, і щоб уникнути дуже негативних наслідків, потрібно знати міру, або відмовитися від такої процедури.

Детальніше...
 

Дієта як спосіб життя

Схуднення шляхом обмеження себе від всякої смакоти і не тільки - один з найпоширеніших способів позбавлення організму від непотрібних кілограмів, а також для стабільної підтримки організму в формі.

Кожну нову ультрасучасну дієту неодмінно потрібно спробувати на собі. Однак, часом, маніакальна тяга прибрати зайві сантиметри на талії переходить в залежність.

Наслідки такої залежності отримало світове назву «анорексія».

Детальніше...
 

У гонитві за красивим тілом

Багато людей в гонитві за ідеальним тілом і фігурою вдаються до допомоги сучасних «прискорювачів», яким є спортивне харчування.

Навколо цієї теми завжди було багато міфів і суперечок.

Безумовно, спортивне харчування, відлякує тим, що якщо неправильно його вживати, ви забудете, що є виснажливі тренування, замість цього будете напихати свій організм протеїнами, і як наслідок - виникне залежність, як психологічна, так і фізична, і проблеми зі здоров'ям (зниження імунітету, серцево-судинні захворювання, шлунково-кишкового тракту).

Детальніше...
 

Сторінка 1 із 12

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь