Лікування наркоманії в Україні

Лікування наркоманії

Простими словами, наркоманія – це звичка до вживання або пристрасть до будь-яких психоактивних речовин, що приводить до негативних наслідків як для того, хто сам вживає, так і для суспільства в цілому. Як поняття, наркоманія з'явилася порівняно недавно, але про наркотичні речовини людство знає ще з давніх часів. Відомо, що шумери і аккади, китайці, стародавні греки і римляни, ацтеки і індійці використовували в своїх цілях наркотичні речовини різного походження. В основному це було пов'язано з магічними таїнствами і обрядами для зміни свідомості і так званого зв'язку з потойбічним світом.

Перша згадка про мак з'явилася близько 5000 років тому на території сучасного Іраку, тоді ця місцевість називалася Нижня Месопотамія. Мак використовувався в лікувальній меті як сильнодіючий знеболюючий засіб. Таким чином, люди у всі часи удавалися до використання наркотичних речовин, але тільки в ХХ столітті їх вживання прийняло зовсім інші масштаби. Люди почали вживати наркотики частіше і більше, із збільшенням попиту росли і пропозиції, і почалася справжня епідемія, яка продовжується.

Щорічно тільки в Україні від наркотиків гине близько 100 000 чоловік, і зупинити цю «чуму ХХ і ХХI століття» неможливо. Ті, кому небайдужа ця проблема можуть або боротися з її наслідками, або намагатися запобігати їй, працюючи з молоддю.

Не відкладай лікування наркоманії на потім

Якщо у вашій сім'ї з'явилася проблема наркоманії, не зневіряйтеся і знайте: ВИХІД Є ЗАВЖДИ! Вам потрібно починати боротися з нею з перших же хвилин, як тільки у вас з'явилися підозри про те, що ваш близький почав вживати наркотики.

Якщо ваш родич вживає так звані синтетичні наркотики або наркотики опіумного ряду, насамперед йому необхідно провести курс детоксикації, тобто вивести його з «ломки» і очистити організм, отруєний отруйними речовинами.

Наркоманія

Етапи лікування наркоманії

Детоксикація наркозалежного буває двох видів: класична і УШОД (ультрашвидка опійна детоксикація).

- Класична детоксикація може займати від 1 тижня до 3. При ній пацієнтові через крапельниці від токсинів і шлаків чистять кров;

- При УШОД відбувається інтенсивна дія на організм за допомогою загальної анестезії. Даний метод підходить не всім. Необхідне попереднє обстеження організму. В результаті даної процедури токсини з організму виводяться від 6 до 8 годин.

Реабілітація

Даний етап лікування украй необхідний і важливий, тому що детокс тільки знімає у наркозалежного фізичну залежність. А, як відомо, наркоманія – захворювання, що зачіпає 4 сфери людської особистості, – біологічну, психологічну, соціальну і духовну. Тому не дивуйтеся і не ображайтеся на свого залежного родича, якщо після кожної детоксикації він знов і знов повертається до колишнього способу життя: ніхто не працював з його психологічною залежністю, а самостійно подолати її він не в силах.

Анонімне лікування наркоманії

Якщо ви хочете серйозно підійти до лікування вашого сина / дочки / чоловіка і ін., знайдіть для нього відповідний центр реабілітації, де за півроку він відновить психо-соціо-духовну сфери.

Ресоціалізація також необхідна залежному для того, щоб навчитися жити і існувати в соціумі так, як це робить більшість людей, не пов'язаних з проблемою залежності. Крім того, на ресоціалізації в центрі Здорової Молоді можна вибрати один з пропонованих профільних напрямів, освоїти його і надалі бути працевлаштованим по вибраній спеціальності.

Дивіться також:

Лікування наркоманії у Львові

Лікування наркоманії в Києві

Лікування наркоманії в Одесі

Лікування наркоманії в Харкові

Лікування наркоманії в Дніпропетровську

Лікування наркоманії в Полтаві

Лікування наркоманії в Запоріжжі

Лікування наркоманіі в Івано-Франківську

Ми спостерігаємо за НАШИМИ КЛІЄНТАМИ НА ВСІХ ЕТАПАХ

Допомогти позбутися від проблем залежності наша робота.

Хотілося б ще раз нагадати що для успішного лікування пацієнту необхідно усвідомлене розуміння того що проблема існує. Якщо це є, то лікування наркоманії проходить набагато легше і ймовірність одужання збільшується в рази.

Родичі залежних можуть допомогти їм перемогти недугу тим що постараються прийняти і зрозуміти такими як вони є а не засуджувати і дратувати їх, хоча це не завжди легко.
Завжди пам'ятайте що лікування це процес і якісному одужанню сприяє підтримання здорової атмосфери.

Давайте разом скажемо НІ наркоманії!!!

Пошук по сайту

Наше відео

ЦЗМ Житомир Бокс

 
 

Анонімна допомога

Анонимная помощь